Любов Мольфара | Біографія

Фронтмен групи "Любов Мольфара" - Олег Рой.

Український артист, з багатою історією життяю. Автор книги дитячих казок виданої тиражем в 3100 екземплярів, артист театральної трупи, ілюстратор, організатор "Клубу духовного розвитку" в Пекіні, музикант з великою колекцією унікальних древніх інструментів з Індії, Ірану, Пакистану, Непалу, Тібету і Туреччини. Виконавець і автор пісень на українською, російською, англійською та китайською мовами.

"В різний час зі мною грали представники багатьох країн Азії, Африки, Америки, Європи. Ми співаємо інтернаціональні пісні. Є навіть якісь вкраплення на урду і польському. На сегодняшний день кістяком групи, яку я багато років тому в Харкові назвав "Любов мольфара" грають талановиті хлопці з України і Росії. Все ж  комфортно спілкуватися на одній мові. Під час своїх нечастих візитів в Україну я записую музику на родній студії "Март" в місті Харкові, а також у Львові у хлопців на "Роксі". І я живу, власне, цими моментами, коли пісні, які придумуються майже щодня в моїй голові отримують народження і можуть бути почуті ВАМИ! Це найважливіше в моєму житті - мати можливість зробити цей світ краще через свою творчість".

VAN GOG (ВАН ГОГ)

Гурт «ВАН-ГОГ» було засновано в березні 1996 року в Самборі. Назва гурту на англійській мові писалась як «Va'n'Gog» і розшифровувалась як «Vasia and Goga»(Василь і Гога), тобто Василь Павлик (клавішні інструменти, бек-вокал, адміністрація) та Ігор Добрянський (музика, тексти, вокал,аранжування, програмування). Саме в такому складі гурт почав робити перші кроки в українському шоу-бізнесі. Перші пісні гурт записував у львівській студії «Галмлин» та студії "РДС"

На початку 1997 року гурт перебрався до Києва, де на студії «Нова» записав нові пісні для майбутнього альбому. В 1996 році Василь Павлик покинув групу і англомовна назва гурту стала «One Gog», тобто «один Гога». Та незабаром до гурту приєднуються нові учасники: Мирон Дзяпко (ударні інструменти, бек-вокал), Олександр Вербицький (іміджмейкер, бек-вокал), Віктор Макуц (клавішні інструменти, бек-вокал). Навесні 1996 року дрогобицька фірма «Фенікс» розтиражувала дебютний альбом гурту під назвою «S.O.S.». Але невдовзі Ігор Добрянський знову залишився в групі сам.

Невдовзі до гурту приєднуються нові учасники і гурт починає набирати популярність. На пісні «Не відлітай» і «Зроби так» знімаються кліпи, які починають ротуватися на «Території А». Гурт стає лауреатом кількох фестивалів, а саме: всеукраїнського фестивалю «Пісенний вернісаж» (диплом лауреата за найкращу пісню; диплом лауреата за виконавську майстерність), всеукраїнського телефестивалю "Мелодія", всеукраїнського фестивалю «Пісенний вернісаж» (диплом лауреата за виконавську майстерність). На початку 1997 року альбом «S.O.S.» був перевиданий а в травні того ж року гурт видав новий альбом під назвою «Екстра-клас». До нового складу «Ван-Ґоґа» протягом 1997 року увійшли Павло Сноч (клавішні, бек-вокал), а також Богдан Микич (адміністрація) і Михайло Довгун (computer training and support).

Навесні 1998-го гурт облаштувався в «Мистецькій майстерні Тараса Петриненка» і приступив до запису чергового альбому під назвою «Контрасти», а також відзначився на всеукраїнському телеконкурсі «Хіт року». Восени 1998 року музиканти створили власну студію звукозапису «VAN-GOG studio» і записано альбом «Різдвяні гармонії». В 1999-му був знятий кліп на одну з найвідоміших пісень гурту «Хто є хто».

В 2000 році «Ван-Гог» став лауреатом всеукраїнського радіофестивалю «Пісня року» і створив студійний проект «Vincent», що виконує інструментальну музику в стилі «ф'южн». У 2001 році альбом проекту під назвою «Impression» був виданий лейблом «JRC». У 2001 році гурт став лауреатом всеукраїнського хіт-параду «5 на 5».

До 2004 року гурт покинули Павло Сноч і Олег Петровіч, на місце яких прийшли Роман Кондратишин (клавішні, бек-вокал) та Іван Кузмінський (клавішні інструменти, бек-вокал). Гурт видає альбом «ВИБРАНЕ», до якого увійшли найвідоміші пісні гурту, а також їх реміксовані версії. У 2014 в жовтнi , гурт знов вiдродився i начав виступати 

2018 Група гастролює по Українi. 

Учасники гурту

 • Ігор Добрянський
 • Василь Павлик
 • Мирон Дзяпко
 • Олександр Вербицький
 • Віктор Макуц
 • Павло Сноч
 • Богдан Микич
 • Михайло Довгун
 • Олег Петровіч
 • Олена Старченко
 • Оксана Гуменна
 • Роман Кондратишин
 • Іван Кузмінський. 

Дискографія

 • 1996 - S.O.S
 • 1996 - Не Відлітай
 • 1997 - Екстра-Клас
 • 1998 - Контрасти
 • 1998 - Різдвяні Гармонії
 • 2001 - Impression (Vincent)
 • 2004 - Вибране

Кліпи

 • Не відлітай (1996)
 • Зроби так (1997)
 • Хто є хто (1999)
 • Но я люблю

Нагороди

1996
Лауреати всеукраїнського фестивалю «Пісенний вернісаж»:

Диплом лауреата за найкращу пісню.

Диплом лауреата за виконавську майстерність.

Лауреати всеукраїнського телефестивалю «Мелодія».

Лауреати фестивалю «Парад хіт-парадів».

1997

Лауреати всеукраїнського фестивалю «Пісенний вернісаж»:

Диплом лауреата за виконавську майстерність.

1998

Лауреати всеукраїнського телеконкурсу «Хіт року».

2000

Лауреати всеукраїнського радіофестивалю «Пісня року».

2001

Лауреати всеукраїнського хіт-параду «5 на 5».

2004

Лауреати I міжнародного фестивалю «Серце України».

KAZKA

KAZKA - український музичний гурт, який виконує поп-музику з елементами електро-фолку. З моменту створення у 2017 році вокалістка Олександра Заріцька, сопілкар Дмитро Мазуряк та мультиінструменталіст Микита Будаш вже встигли стати «Проривом року» за версією музичної премії M1 Music Awards, першим українськомовним гуртом, що потрапив до всесвітньовідомого чарту SHAZAM та рекордсменом серед українських артистів в YouTube. «Плакала»(сингл з дебютного альбому «KARMA») очолив музичні рейтинги в десятці країн, серед яких Україна, Латвія, Болгарія, Білорусь, Росія, та інші.

Продюсуванням і менеджментом групи займається Юрій Нікітін і компанія mamamusic.

Історія

«Свята»

Вперше гурт «KAZKA» заявив про себе 1 березня 2017 року дебютним релізом пісні «Свята», який одразу став хітом і підкорив радіостанції України. Спочатку гурт складався з вокалістки Олександри Заріцької та мультиінструменталіста Микити Будаша (гітара, клавіші), який також працює над аранжуванням та звукорежисурою пісень. Саме на цю пісню у вересні вийшло дебютне музичне відео гурту, режисером якого став Сергій Ткаченко. Кліп «Свята» — це мінімалістична робота в червоних відтінках. Лише учасники гурту такі як вони є. Доповнюють містичну картину давньослов'янські символи (Дажбог, Зірка Лади-Богородиці, Зерван, Коляда, Зірка Хереста, Білобог та інші).

Участь у шоу «X-Фактор»

У 2017 році гурт взяв участь у кастингу восьмого сезону шоу «X-Фактор» з авторською піснею «Свята». Тренером гурту на проекті став Андрій Данилко. За підсумками глядацького голосування музиканти «KAZKA» покинули шоу в 5 ефірі. Одразу після проекту гурт презентував другий сингл «Дива», який в день прем'єри посів першу сходинку у топ-чарті iTunes.

На початку 2018 року до гурту приєднався Дмитро Мазуряк, який грає більш ніж на тридцяти духових інструментах. 16 січня того ж року стало відомо, що гурт візьме участь у національному відборі на 63-ій пісенний конкурс «Євробачення». За результатами жеребкування, 10 лютого гурт виступив у першому півфіналі з піснею «Дива», де вони посіли шосте місце.

«KARMA»

Олександра Заріцька на фестивалі MRPL City 2018

27 квітня 2018 року на цифрових майданчиках, відбувся реліз дебютного альбому гурту під назвою «KARMA». До альбому увійшло десять пісень: три вже відомі — «Свята», «Дива», «Сама», переспів пісні «Мовчати» гурту «Скрябін» і Ірини Білик та шість нових композицій. Наживо гурт презентував альбом 1 червня на першому сольному концерті у київському клубі Atlas. Сингл «Свята» був визнаний «найкращою піснею поп-гурту», а сам гурт — «кращим дебютом» за версією радіостанції Країна ФМ. Вперше україномовний гурт потрапив в один з найпрестижніших світових чартів ТОП 10 Global Shazam. «KAZKA» стала абсолютним рекордсменом серед вітчизняних артистів за кількістю переглядів і потрапила в ТОП 100 кращих кліпів на YouTube. Музикантам кілька разів присуджувалося звання «Прорив року», а з піснею «Плакала» вони отримали статуетку за «Хіт Року» і відзначилися в рейтингу найпопулярніших треків України за версією Apple Music. Гурт очолив музичні рейтинги в десятці країн, серед яких Україна, Латвія, Болгарія, Вірменія, Казахстан, Узбекистан, Білорусь, Росія, Колумбія і т.д. Влітку «KAZKA» брала участь у різноманітних українських фестивалях, як-от: «BeLive» (Київ), «Імпульс» (Харків), «MRPL City» (Маріуполь). Восени гурт розпочав «KARMAтур» Україною на підтримку однойменного альбому, де до них приєднались барабанщик Євген Костиць та тріо хористок Василина Ткачук, Дарина Салій та Ярина Сізик. А вже взимку гурт анонсував тур Америкою та Європою.

Відбір на «Євробачення 2019»

16 лютого 2019 року гурт «KAZKA» візьме участь у Національному відборі на «Євробачення 2019» з першим англомовним синглом «Apart».

Склад групи

 • Олександра Заріцька
 • Микита Будаш
 • Дмитро Мазуряк

Джерело: Wikipedia 

Людмила Ясінська

Людми́ла Ми́хайлівна Ясі́нська (* 6 липня 1984, Львів) — українська співачка, композитор та телеведуча. Фіналістка телепроекту «Американський шанс» — реаліті шоу, що відбувалось в Голівуді. Учасниця телепроекту «Шанс». Організатор та ведуча конкурсу краси у форматі реаліті шоу «Міс Галичина 2011».

Народилась 6 липня 1984 року у Львові. Закінчила Львівську середню школу № 25. Учасниця вокально-інструментального ансамблю «Вишиванка».

Людмила отримала п'ять вищих освіт: Українська академія друкарства, факультет комп'ютеризовані технології, паралельно закінчила факультет економіки та комп'ютерну академію ШАГ, Львівський державний Університет фізичної культури, факультет Олімпійський спорт та Львівський державний університет ім. Івана Франка, факультет юридичний.

Протягом 3-ох років викладала нарисну геометрію та інформатику у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності.

Зараз навчається в Тель-Авівському університеті, вивчаючи іврит.

Учасниця та лауреат багатьох конкурсів, фестивалів показів.

Людмила є також композитором деяких власних пісень, в тому числі пісні «Шури-мури», яка на церемонії нагородження «Людина року. Золотий Лев» стала «Піснею року — 2010».

Телеведуча кулінарної програми «Смак мандрів» та "Ранковий Фреш"

Організатор та ведуча Конкурсу краси у форматі реаліті-шоу « Міс Галичина — 2011».

За час перебування у Голлівуді під час зйомок телепроекту «Американський шанс», Людмила також зустрічалася та працювала з відомим R'n'B виконавцем Брайаном МакНайтом, легендарним Стіві Вандером, менеджером Селін Діон, хореграфом Брітні Спірс і Мадонни, актором Еріком Робертсом, спортсменом Денісом Родменом та ін. Також творчістю Людмили зацікавився продюсер David Junk (Девід Джанк), колишній віце-президент східного підрозділу Universal Music Group Після завершення проекту протягом року співпрацювала з представництвом компанії Universal в Україні.

9 жовтня 2011 року Львові вийшла заміж за Ізраїльського кінопродюсера, власника продюсерської компанії Praxis - Рамі Дамрі. 25 жовтня відбулось весілля на батьківщині Рамі - в Ізраїлі. Зараз подружжя проживає біля Тель-Авіву та виховують доньку Мілі-Людмилу.

Освіта

 • Українська академія друкарства, факультет компютеризовані технології
 • Українська академія друкарства факультет економіки
 • Комп'ютерна академія ШАГ
 • Львівський державний Університет фізичної культури, факультет Олімпійський спорт
 • Львівський державний університет ім. Івана Франка, факультет юридичний

Альбоми

"Тобі"

У 2010 році відбулась презентація дебютного альбому "Тобі". В альбом ввійшло 11 пісень різноманітних за стилістикою: від романтичних українських, таких як “Тобі”, “Для мене ти”, до запальних латино-американських композицій, як “Dancing with me”, “Muchachos” тощо. В їх числі і пісня Shake your body, яка виконувалась на Голівудському бульварі в проекті “Американський шанс”. Також збірка містить бонус-трек “Шури-мури” записаний в дуеті з Вовою зі Львова.

Трек-лист:

 1. Тобі
 2. Я сумую
 3. Для мене ти
 4. Танцюй
 5. Promises
 6. Muchachos
 7. Folk spain
 8. Shake your body
 9. Dancing with me
 10. Тобі (latino remix)
 11. Шури-Мури
 12. Пісні (сингли)
 13. Тобі
 14. Шури-мури (feat. VovaZIL’Vova)
 15. Для мене ти
 16. Трилер
 17. Танго
 18. Позитив
 19. Я сумую
 20. З новим шоком
 21. Keep it up

1 липня 2012 р, в день фінального матчу «Євро 2012» Ясінська виступала на закритті головної львівської фан-зони біля Львівської Опери.

Зараз музичним продюсером Людмили є ізраїльський композитор та аранжувальник, Асі Таль, знаний із роботи з Мадонною.

Відео

 • Тобі (2009)
 • Шури-Мури (feat. VovaZIL'Vova)[1] (2010)
 • Новорічні перегони (2011)[2]
 • Keep It Up (live, 2012)
 • «Wedding Day»[3](2012)

Назар Савко

Він пише музику та слова. Він не співає про кохання, він співає кохаючи. Він торкнеться найпотаємніших нот вашої душі. Він — це Назар Савко. Його музику потрібно просто СЛУХАТИ.

Назар народився у творчій музичній сім’ї. Мати (Марія Ісак) — солістка легендарного ВІА «Смерічка» (перша виконавиця пісні «Водограй» Івасюка), батько (Остап Савко) — музичний керівник популярних на той час колективів «Беркут» та «Олеся». Змалечку вів активне музичне життя: перші авторські пісні, перші акторські кроки у театрі, концерти, конкурси, фестивалі...

У 1997 році став студентом львівської державної музичної академії ім. М.В.Лисенка, де розвинув свої професійні якості. Будучи студентом підпрацьовує актором першого українського театру для дітей та юнацтва.

Концертує з власним муз. проектом (бойс-бенд «Четверта спроба»), який організував разом із Захаром Клименком, Назаром Помірчим та Сергієм Агаповим.

У 2001 році створює музичну студію «Джерело» на базі ЦТДЮГ. У Джерелі кипіло й досі кипить його творче життя.

З метою популяризувати дитячу українську естрадну пісню у 2008му створює на радіо ЕКО ФМ хіт-парад «Хітове сонечко». Допомагає наймолодшим виконавцям відчути себе повноцінними зірочками радіоефіру. Також додатково здобуває прихильників за допомогою радіо “Львівська хвиля”.

Назар пише пісні та аранжування для багатьох співаків. Така співпраця виплила у перший з часу «Червоної рути» україномовний музичний фільм «Згадати першу любов». Це також авторська робота Назара Савка, адже він виступив у фільмі актором, композитором, режисером і навіть спробував себе у ролі оператора. Цей музичний фільм активно ротували понад 50 телеканалів України.

”Я зняв цей фільм, щоб зберегти свої пісні, та й публіці цікаво не тільки почути, а й побачити їх”.

Лауреат багатьох міжнародних конкурсів, неодноразовий учасник відбіркових турів «Євробачення»...

Великою подією у творчості Назара став вихід у світ альбому його авторських пісень «Ти просто слухай». Зараз Назар Савко готує новий акустичний альбом та активно концертує. Його виступи завжди супроводжують стрункі та запальні дівчата з професійного танцювального балету «Тайм-аут». На великій сцені, чи на корпоративній вечірці, його динамічні композиції в поєднанні з романтичними піснями принесуть задоволення найвибагливішій публіці.

Malgivski sisters

Сестри-близнята Уляна i Наталя Мальгiвськi украiнськi спiвачки, моделi, лауреати мiжнародних конкурсiв та фестивалiв. Народилися 24 березня на Iвано-Франкiвщинi. Створились як дует в 1996р. У Львовi в 1997р. знайомляться з композитором i аранжувальником О. Албулом на студii звукозапису "Мелос". Запис перших пiсень, радiо ефiри, концерти, зйомки в музичних фiльмах, випуск альбому "Колядуе вся родина" на який був вiдзнятий музичний фiльм (спiльний проект с Остапом Стахiвим) - стали першими кроками до успiху.

Згодом переiжджають до Киева де закiнчують Киiвський Нацiональний Унiверситет Культури i Мистецтв за фахом - "Естрадний спiв" (клас народноi артистки О. Бiлозiр). Пiд час навчання беруть участь у сольних концертах та турах О. Бiлозiр. За роки пiсенноi творчостi дует Malgivski sisters здобув немало нагород а саме: "Червона рута", "Перлини сезону", "Maйбутне Украiни вiд Таврiйських iгор", "Гуцульський фестиваль", "Mелодiя для двох сердець" (I-премiя) "Пiсенний Вернiсаж", "Золотi трембiти" (I-премiя, Mоршин -Киiв) та iншi. Гостi фестивалiв: "На крилах дитинства "(Львiв), "Слов'янський базар" (Бiлорусiя, Вiтебськ), "Естрадна -Премер Лiга" (Рiвне), "Хiт-Базар", Крок до Зiрок", "Наша Пiсня", "Ржищiвський вiнок", "Молода Галичина", "Пшеничне Перевесло" (Молдова, Приднiстров'я)", Лемкiвська Ватра" (Польща), "Дзони Лемкiвщини", "Свято Украiнцiв -Русинiв" (Словаччина) та iншi.

В 2005 р. рекординговою компанiею "Атлантiк" виходить компакт диск "Два береги" в пiдтримку якого дiвчата активно концертують с сольною програмою.

В 2006 р. Malgivski sisters переiжджають до США, де дають концерти мiстами Америки, спiвають як гостi з Украiни на "Ukrainian Day of Chicago", "Ukrainian Sunflawer Festival" (Детройт) представляють Украiну на "Christmas around the world" (Chicago).

В 2007- 2008р створюють проект украiнських народних пiсень з акустичною гiтарою разом з Богданом Бухваком та розпочинають роботу над другим альбомом. Bперше вiд Украiни з сольною програмою iдуть на американський фестиваль "Illinois State Fair" "Ethnik Music Festival"(Springfield США) гостями якого також були всесвiтньо вiдомi зiрки: Fergie, ZZTop, Natasha Bedingfield.

2009 р. пiсня "В очах зима" перемагае в конкурi "Шукаю продюсера" (Киiв, Украiна) набираючи рекордну кiлькiсть голосiв за результатами SMS голосуванням. Також беруть участь: "Лемкiвська Ватра" (New York), "Lifway Festival " (Chicago), "Uketoberfest" (Chicago), "European Festival Musiс and Sport (New Britain CT USA)", "Taste of Polonia" (2012)" Isina" Music Academy (Vocal) Los-Angeles (2015) "Soyuzivka, NY (2015) "Червона Рута" 2017 (США) В 2014 роцi почали спiвпрацювати з "Voxo Music Group" (Record Label, Chicago & Los -Angeles) де записали пiсню "Dance with Me" яка була в свiтових музичних топ хiт парадах Радiо Европи, Америки, Канада Австралiя та iншi краiн свiту, а також iHeartRadio Billboard (США). 2016 вiдзняли вiдео на пiсню - "В очах зима".

2018 випуск нового синглу - "Дочекалася ". Спiвпрацювали з такими вiдомими украiнськими композиторами як: Олександр Албул, Вiталiй Волкомор, Дмитро Ципердюк(Dazzle Dreams) Лiля Остапенко та iншi.

PETRAsh

Anna PETRAsh (Анна Петраш) народилася в місті Полтава. Але у віці 3-х років переїхала разом з родиною до міста Київ. З самого дитинства Анна займалась в численних гуртках – відвідувала заняття з художньої гімнастики, сучасного танцю, вивчала акторську майстерність в різних театральних гуртках, займалась фігурним катання та верховою їздою. У віці 11 років Анна стала вокалісткою дитячого рок-гурту при експериментальній школі шоу-бізнесу.
Коли гурт розпався, Анна вже не уявляла свого життя без музики. Тому в жовтні 2016 року Анна випустила свій перший сингл «Доросла» і відео кліп на пісню. А вже за півтора місяці вийшов відео кліп на другу пісню співачки «Друзі».

В той самий час Анна Петраш написала свою першу авторську пісню під назвою «Open your heart», прем’єра якої відбулась на каналі YouTube співачки в травні 2017 року. Цю пісню Анна виконала під час національного відбіркового конкурсу «Українська перлина 2017», де посіла друге місце, а також на міжнародному конкурсі «Euro Pop Contest Berliner Perle 2017», де отримала нагороду 4-го ступеня, ставши єдиною учасницею від України в своїй віковій категорії.

Восени 2017 року Анна Петраш випустила свій новий сингл «Колібрі», який одразу потрапив до ротацій українських радіостанцій. А в лютому 2018 року відбулася прем’єра пісні «Запали», яка була відзначена в СМІ як одна з кращих українських пісень місяця. Згодом разом із JULIK (екс-клавішник проекту Дзідзьо) був створений ремікс на пісню «Запали», який на протязі 8 тижнів входив в топ-40 найротованіших україномовних пісень на радіостанціях країни.

Пісня «Запали» стала саундтреком масштабного благодійного проекту “Здійсни мрію”, заснованого 1+1 медіа. Також ці пісні були високо оцінені експертною радою проекту «Українська пісня 2018», яка включила Анну Петраш в 10-ку переможців конкурсу. Анна стала наймолодшою переможницею проекту за всі часи його існування.

Також Анна взяла участь в першій дитячій премії Bashka Kids Awards 2018, і стала переможницею від радіо станції POWER FM в категорії «Я співак», а також увійшла до складу 5 суперфіналістів в категорії «Мій вклад в дитячий шоу бізнес».

В травні 2018 року співачка випустила пісню до Дня Матері – «Грандіозні плани». А влітку 2018 року в Анни вийшло ще два відео кліпи: на пісню «Колібрі» і на нову пісню «Давай». Ці дві роботи потрапили також до ротацій на ТВ-каналах країни.

Крім музики, Анна Петраш встигла зробити свої перші спроби в якості акторки кіно і за останні 3 роки виконала 7 ролей в різних кінопроектах. В тому числі зіграла одну з ролей в повнометражному фільмі «Nelson» (спільного виробництва Ізраїль/Румунія) у відомого режисера Ludi Boeken.

Сьогодні Anna Petrash – юна співачка і відео блогер. Вже у жовтні 2018 року планується прем’єра нового синглу та відео-роботи під назвою “Пліткарка”, у зйомках якої приймуть участь відомі блогери та актори.

Julik

JULIK (ex.DZIDZIO) – це комплекс таланту: клавішник та актор, саунд-проюсер та DJ. Власний стиль , хвилі сучасного саунду у переплетінні із дивовижною атмосферою на вечірках та концертах. Енергійно-дивовжний перформенс та багато драйву – це все JULIK! Донедавна JULIK працював в популярному колективі “Dzidzio” з часів його створення. До здобутків артиста можна віднести одну з головних ролей у повнометражному кіно “Dzidzio. Контрабас” а також епізодична роль у фільмі  «DZIDZIO Перший раз» , також артист створив чимало ремікс-версії на пісні топових українських артистів.

На сьогоднішній день артист займається DJ-їнгом , створює авторські треки а також робить нове дихання пісням українських артистів.

Окрім того , щотижнево на радіо «LUX FM», JULIK випускає авторський мікс-сет: авторські новинки та популярна клубна музика.

Міжнародна співпраця: ще одним досягенням є щотижневий клубний мікс на “UKRAINIAN RADIO in CHIKAGO”

Музика JULIKA створена у найрізноманітніших стилях, від фольку до клубної музики. На даний момент, тек-хаус та хаус є пріоритетним.

Співпраця з артистами: до цього списку можна віднести чимало аранжуваннь пісень гурту «DZIDZIO», аранжування пісень ІРИНИ БІЛИК та багатьох інших.

Офіційні REMIX-версії на пісні : ALYOSHA, Павла ЗІБРОВ, Злати ОГНЄВІЧ, PANCHYSHYN, Владіслава ЛЕВИЦЬКОГО, ROCK-H та інші.

ТУРНЕ КРАЇНАМИ ЄВРОПИ: ІТАЛІЯ, АМЕРИКА(Chicago, Manhattan, Jenkintown, Seattle), КАНАДА, ІСПАНІЯ, ПОРТУГАЛІЯ та інші.

JULYANA | ДЖУЛЯНА

Джуляна (Юліана Клименко) - українська виконавиця та автор пісень.

Юліана народилась у Києві. В родині всі були меломанами. Батько захоплювався джазом і в свій час навіть сам сконструював маленький радіоприймач, щоб слухати зарубіжну музику; мати дуже добре співала і прищеплювала любов до класичноЇ музики; старший брат був професійним музикантом - бас-гітаристом. Проте першу вищу освіту Юліана здобула на факультеті іноземної філології і свій професійний шлях почала як перекладач німецької та англійської мов. І саме в той час, до речі, хтось із колег-перекладачів жартома назвав її Джуляною.

Через декілька років роботи за фахом, любов до музики все ж таки перемає, і Юліана здобуває професійну музичну освіту як академічна вокалістка та викладач вокалу.

Музичний досвід співачки охоплює різноманітні стилі: класику, джаз, соул, рок. Деякий час паралельно з основною роботою співпрацювала з кавер-бендами як джазова співачка. У 2005 році пройшла у Фінал Національного Відбору на Євробачення. У 2009 році заснувала свій кавер-проект “Richmond”, репертуар якого переважно складався з музики в стилі фанк і джаз. Як академічна співачка здобула 2-ге місце на Всеукраїнському Конкурсі Молодих Вокалістів ім. Ірини Маланюк, брала участь в Міжнародному Вокальному Конкурсі Марчелло Джордані (Таорміна).

В 2014 році Джуляна знайомиться з талановитим рок-музикантом, гітаристом – Антоном Іваникіним. Ця зустріч по суті стала початком власного рок-проекту у дружній співпраці з іншими музикантами: бас-гітаристом Іваном Літвіновим, барабанщиком Михайлом Новіковим, трохи згодом – с гітаристом Анатолієм Чернишем.

Зараз Джуляна займається власним проектом, пише й виконує свої пісні здебільшого в стилі поп-рок / софт-рок, продовжує творчі експерименти й мріє про те, щоб знайти такий свій особистий стиль, який би об’єднав в собі весь здобутий досвід і всі жанри, які вона любить.

One Planet Orchestra

One Planet Orchestra – багатоінструментальний оркестр-бенд, що розсунув горизонти тем, які здатна осягнути українська музика. Знакові пісні гурту – це культурні висловлювання на теми змін клімату, глобального вимирання видів, урбанізації, бідності та боротьби за права.

Композиції One Planet Orchestra позбавлені будь-якої плакатності, навпаки - це глибокі особисті переживання навколишнього світу, його краси і занепаду, пронизані потужною вірою у відродження.

Оркестр-бенд створено у сучасний спосіб: влітку 2016 року громадський активіст, засновник першого веганського кафе в Україні One Planet, ініціатор створення екологічної та зоозахисної ГО Єдина Планета Павло Вишебаба опублікував у фейсбуці допис, що він написав альбом для багатоінструментального гурту й запрошує музикантів приєднатись до нового колективу.

Відгукнулись близько 50 музикантів різноманітного спрямування і після кастингу та репетицій було створено дивовижне поєднання академічних, джазових та інді-рок музикантів.

Після серії виступів на фестивалях, радіо і представлення гурту публіці One Planet Orchestra оголосили краудандингову кампанію і за кілька місяців стали першим українським гуртом якому вдалося зібрати кошти на альбом на вітчизняному спільнокошті. Слухачі фондували у запис понад 45 тисяч гривень.

Далі гурт занурився у запис дебютної платівки. Широка підтримка аудиторії дозволила записати твори на одній з найкращих студій в країні – «Na Hati Reccords» та видати альбом «Саме той час!» на лейблі «MOON Records».

Непросто підрахувати загальний склад One Planet Orchestra, оскільки лідер гурту Павло Вишебаба змінює формати в залежності від творчих завдань, можливостей концертного майданчика та особистої інтуїції. Загалом у його діяльності вже взяли і беруть участь близько 30 музикантів.

Реліз альбому «Саме той час!» відбувся у лютому 2018 року.

Базові учасники колектива:

 • Павло Вишебаба – слова, музика, вокал
 • Юрій Собченко – клавіші, аранжування
 • Андрій Біляков – ударні, перкусія
 • Андрій Сивак – бас-гітара
 • Василь Садовий – цимбали
 • Олександр Сидоренко – труба

У записі дебютної платівки також взяли участь гітарист Сергій Варпу, альтистка Анна Полозова та скрипалька Тетяна Дубченко.

Joneser

JONESER - новий проект виконавця і сонграйтера Стаса Веречука. Гітарний інді, хукові приспіви, елементи електроніки та сінті-попа.

Joneser - на американському сленгу означає людину, яка сильно чогось хоче. «Я вирішив назвати проект саме так, тому що на даному етапі мого життя це точне визначення мене і моїх амбіцій», - ділиться Стас Веречук.

Дебютний альбом Vilni вийшов в квітні 2018 року. Над альбомом Joneser працював в студії Iksiy Music, разом з командою саунд-продюсерів, які відомі по роботі з багатьма українськими топ-артистами.

Вихід альбому Vilni - точка відліку для проекту JONESER. У найближчих планах артиста випуск відеокліпу, режисером якого став відомий кліпмейкер Віктор Скуратівський.

KUBA

Гурт «KUBA» бере початок у 2011 році у місті Севастополь. Учасниками гурту є Багатнов Стас(гітара, бек-вокал) та Кушнір Петро(вокал) .

На початках колектив позиціонував себе як кавер-бенд, учасники якого не є професійними музикантами. Величезний вплив на дует мали такі колективи як 5nizza, Океан Ельзи, Radiohead та Gorillaz.

З часом дует починає виконувати пісні власного написання до стилю якого відносяться: поп, хіп-хоп, фанк, фолк. По закінченню навчання у 2014 році хлопці порізно дислокуються у Львові та Києві. Після трьохрічної перерви колектив відновлює творчу діяльність та базується у місті Львів.

Наразі гурт виступає у закладах міста Львiв та завершує написання першого альбому до якого увійдуть пісні, які вже є в мережі, такі як “Тіні минулих”, “Ван Гог”, “Шпигун”, “Утопія” та декілька нових для слухача пісень.

Артем Пивоваров

Артем Пивоваров народився 28 червня 1991 року в місті Вовчанськ Харківської області. У віці 12 років вступив до музичної школи на клас гітари, проте кинув навчання через 3 місяці з-за відмінності в поглядах з освітньою системою і викладачами. Музичної освіти не має. Після закінчення 9 класів середньої школи вступив до Вовчанського медичний коледж. Подальшу освіту продовжив у Національній Академії Міського Господарства в Харкові, де здобув науковий ступінь бакалавра з екології.

У 2017 році переїхав з Харкова до міста Києва.

Музична кар'єра

З 2011 по 2012 був вокалістом Харківської групи Dance Party.Dance! Dance!, з якою записав один студійний альбом "Бог зробив би голосніше" .В кінці року залишив групу.

У 2012 році були записані перші акустичні пісні, відео на які досить швидко стали популярні на YouTube.

1 квітня 2013 року виходить перший повноцінний альбом «Космос», записаний вже з повним складом музикантів. Артем активно гастролює з альбомом по країнам СНД, бере участь на фестивалях. На підтримку альбому були випущені відео «Рідна» і «Легше».

Протягом 2014 року було випущено 4 сингли, в тому числі і перша україномовна пісня «Хвилини». Виходить відео на трек «Океан».

2015 рік стартує виходом відео «Ми молоді», яке поклало початок плідній роботі над другим альбомом.

Навесні були записані два дуети: «Видихай» з Андрієм «Саном» Запорожцем (Sunsay, 5'Nizza) і «Навіщо» з Нерви (група). На обидва трека були також випущені відео-роботи.

20 серпня виходить другий альбом «Океан», який був високо оцінений музичним критиком Ігорем Панасовим. Через кілька днів після виходу альбому випускається кліп на пісню «Збирай мене».

Після того, як трек «Збирай мене» звучить на телеканалі ТНТ в програмі «Танці» рейтинги пісні та альбому починають різко зростати. По завантаженню в iTunes «Збирай мене» на певний час займає третє місце після Sam Smith і Adele (рейтинг Росії).

У листопаді виходить нова відеоробота на трек «Залежні», яка також завоювала увагу безлічі муз. каналів і радіостанцій.

З 2015 року Артем Пивоваров також виступає в якості саунд-продюсера, співпрацюючи з такими популярними артистами як: KAZAKY, Тодоренко, Регіна Петрівна, Дантес, Міша Крупін, Анна Седокова, Таня Воржева, Dside Band, група Play і іншими.

Артем Пивоваров постійно експериментує зі стилями і випускає спільні роботи з популярними виконавцями. На початку 2016 року виходить спільний трек з репером Мот «Мусони», який в перші години після релізу очолив рейтинг музичного чарту в iTunes, а кліп на цю пісню набрав 8 000 000 переглядів на YouTube. 8 листопада спільно з групою "нелюдь" презентував кліп на танцювальну композицію «Роби свою справу». На початку 2017 року була презентована спільна пісня з репером Влади Каста (група) - "Меридіани", а в травні цього ж року - міні-альбом з Мішею Крупина «Міські чутки».

27 квітня 2016 Артем Пивоваров представив кліп на пісню «Стихія». Режисером відео виступив Леонід Колосовський. У вересні виходить новий кліп "На глибині", режисер - Тарас Голубков. Після презентації відео на YouTube кліп потрапив в ефір європейського музичного каналу Vilanoise TV і став єдиним українським контентом на цьому музичному ресурсі

20 жовтня Артем Пивоваров презентував перший український інтернет-серіал про сучасну музику і її творців. Багатосерійний фільм отримав назву UNKNOWN ( "Невідомий") і розповідає про людей, які створюють музику, але при цьому залишаються в тіні виконавців: саунд-продюсерів, аранжувальників, звукорежисерів, композиторів, сонграйтер. Головними героями перших двох серій «UNKNOWN» стали: музикант українського гурту Океан Ельзи Єліч, Мілош, саунд-продюсер Вадим Лисиця, гітарист групи Brunettes Shoot Blondes Юрій Водолазький, виконавець і сонграйтер Міша Крупін, звукорежисер Микита Шкуропат, Артем Пивоваров і саунд-продюсер Максим Захарін.

В кінці грудня 2016 року пісня «Збирай мене» стала офіційним саундтреком серіалу Готель Елеон, продовження популярного ситкому Кухня (телесеріал). У цьому ж місяці Артем виступив саунд-продюсером дебютного сольного альбому Регіни Тодоренко "Fire".

10 лютого 2017 роки Артем Пивоваров презентував третій сольний альбом "Стихія Води", до якого увійшло 10 композицій, серед яких пісні "МояНочь" і "Кисень". Остання потрапила в рейтинг Топ-5 композицій музичного сервісу Shazam в Україні та Росії.

6 березня на трек "Кисень" був випущений кліп про людей з альбінізму, який за кілька днів набрав більше 1 000 000 переглядів і потрапив в Топ-10 найпопулярніших українських відеокліпів на YouTube.

30 червня Артем Пивоваров презентував акустичну версію треку «МояНіч» на головній сцені фестивалю Atlas Weekend-2017. 2 серпня був презентований кліп «МояНочь», режисером якого виступив Тарас Голубков, а головну героїню зіграла дівчина Артема - Даша. Зйомки кліпу проходили в Києві на території ВДНГ. 24 серпня, в День незалежності України, був випущений перший україномовний кліп "МояНіч".

У 2017 році вийшов офіційний сайт артиста від одного з лідерів веб-розробки Sponge D & D.

У вересні 2017 року запустив авторське шоу "Артем Пивоваров. Backstage "на майданчику онлайн-кінотеатру Megogo.net.

1 грудня 2017 року вийшов у світ четвертий альбомом Артема під назвою «Стихія Вогню», який є другою частиною сиквела «Стихія».

На Відміну Від

Датою створення гурту вважається 12 лютого 2005 року. Учасниками гурту стали Андрій Шалімов (псевдо — «Фріл») та Андрій Бєляєв (псевдо — «Бєляєв»). Гурт став широко популярним у 2007 році, коли було випущено промо-альбом Я боюся Чебурашку. Альбом було викладено для безкоштовного завантаження в Інтернеті і вже за перший місяць він був завантажений 40 000 разів. Однойменна пісня стала хітом і почала асоціюватися з групою.

На Відміну Від починають часто виступати як в клубах, так і на фестивалях та великих концертних майданчиках. У 2007 році гурт взяв участь у фестивалях «Таврійські ігри», «Пробіг під каштанами» (Майдан Незалежності) тощо. Також починають співпрацю з провідними українськими хіп-хоп виконавцями, а саме VovaZIL'Vova, DaHok, Highway. Тексти пишуть учасники гурту, аранжуваннями спочатку займався Бєляєв, потім цю роль взяв на себе близький друг гурту Едуард «Діля» Приступа.

У 2007-му році приймають участь в альбомі київського андеграунд гурту Епіцентр Унії.

У 2009 році гурт видає свій другий промо-альбом Врубайся! (скачаний трохи більше 60 000 разів), а також два інтернет-синґли: «Збираю речі» і «Шукай мене».

У лютому 2011 року відбулися зйомки дебютного відеокліпу на спільну з Ділею пісню «Обійми мене». 12 березня презентовано акустичну програму «Хіп-хоп. Акустика. І шо?». 14 липня на телеканалі М1 відбулася прем'єра кліпу на спільну з Ділею пісню «Обійми мене».

На початку 2012 року гурт записав свій новий хіт — пісню «2012», яка іронізувала над пророцтвами кінця світу у 2012 році. На пісню було знято аматорський відеокліп. У цьому році гурт видає низку нових пісень, зокрема російською мовою. У кінці року було записано російську версію пісні «2012» і знято новий кліп, що викликало хвилю невдоволення серед фанів. У відповідь, група видала пісню-іронію «Продались москалям», на яку також було знято відеокліп.

У квітні 2013 року гурт На Відміну Від презентує на телебаченні свій другий кліп на пісню «Тянет».

У 2014 році учасники гурту починають сольні кар'єри

У березні 2015 року під час великого сольного концерту в Києві гурт викладає в мережу довгоочікуваний офіційний альбом під назвою "Новий альбом".


Учасники

 • Андрій Шалімов — «Фріл»
 • Андрій Бєляєв — «Бєляєв»

Дискографія

Альбоми

 • Я боюся Чебурашку (2007)
 • Врубайся! (2009)
 • Новий альбом (2015)

Синґли

 • Збираю речі (2009)
 • Шукай мене (2009)
 • Як буде (2009)
 • Обійми мене (2010; разом з Ділею)
 • Тянет (2013)

Кліпи

СH.SH Чумацький Шлях | Біографія

Учасники

 • Строян Сергій - cпів, акордеон
 • Богуцький Євген - гітара
 • Гавришов Володимир - ударні
 • Комоса Андрій - бас-гітара
 • Сухий Ілля - сопілка, бандура

Гурт «Чумацький Шлях» засновано в 2008 році, у м. Хмельницькому. Із самого початку гурт був представлений, як етно-фольк-рок , та, з часом, в результаті численних експериментів, стиль гурту модернізувався до більш сучасного альтернативного та прогресивного рок-звучання, з елементами фольклорних мотивів різних країн світу (Folk Alternative Metal).

Гурт активно гастролює на багатьох фестивалях в Україні та за її межами.

Під час живих виступів «Чумацький Шлях» демонструє феєричне шоу з використанням різних сценічних ефектів та незвичних власних образів.

В 2011 році гурт став переможцем фестивалю «Червона Рута», у жанрі «Рок - музика».

В 2012 році гурт був запрошений на фестиваль «Noc Kultyru» у м. Люблін, Польща.

В 2013 гурт презентував свій перший студійний альбом під назвою «Lorela», записаний на київській студії FDR. Альбом вмістив у собі 9 пісень та інтро. В платівці є спільна пісня іспанською мовою «El pastor», записана в дуеті з мексиканською співачкою Lorely Copado Ramirez.

В 2015 році гурт презентував другий студійний альбом «Самурай», записаний на студії Frost Magnetic Records. Саме цей альбом закріпив стиль гурту у Folk Alternative Metal. Платівка містить 9 пісень.

Наприкінці 2015 року «Чумацький Шлях» записують кавер-версію відомого хіта Віктора Павліка «Шикидим» та знімають на нього кліп.
В 2016 році гурт знімає кліп на пісню «Не буди» з другого альбому, яка суттєво відрізняється своєю тематикою та змістом від усіх інших композицій групи.

Пісня написана про страшний голодомор, який залишив дуже болючий слід в історії українського народу, тому кліп знятий в чорно-білих тонах з важким сюжетом.

В 2016 році гурт гастролює у Польщі, на таких фестивалях, як: «Unique Rock Festival» та «EKOŁOMYJA» , багато спільних концертів у Варшавських клубах разом з гуртом Гайдамаки та Друга ріка.

В 2017 році «Чумацький Шлях» зняли два кліпи на нову пісню «Алфавіт», та «Хап»

В даний час гурт працює над новим, третім альбомом, який планує презентувати на початку 2018 року.

Проти Течії

"ПРОТИ ТЕЧІЇ" - український рок-гурт із м. Кропивницький, засновано у грудні 2011 року, позиціонуює себе у жанрі: хард-фолк, панк-рок, патріотичний рок

ІСТОРІЯ ГУРТУ

2010

Ідея створення гурту виникла у Юрія Кушніренка та Дмитра Кольчика. Спочатку виступ відбувся, як акустичний рок-дует "Зоряний пил" на байк рок-фестивалі, в м. Знам`янка Кіровоградської області й, до речі, дуже успішно. Це було 3 пісні під дві гітари. Потім Юрій відбув на службу в армію і вже через рік хлопці знову зустрілися з новим прагненням створити повноцінний колектив. Закладався фундамент на створення гурту, який би ніс більше ідею, а ніж музику тому з самого початку робився акцент на текст і подачу ніж на музику, як кінцевий матеріал.

2011

До гурту приєднався бас-гітарист Денис Шашин. Почалися перші репетиції, думки, як назвати колектив, на якій мові виконувати пісні та як записати матеріал. Спочатку хлопці грали на одній приватній репетиційній базі, що знаходилася в центрі міста, але не зійшовшись в поглядах з власником, який планував з них зробити «кабачну группу» покинули її тож, співпраця була не довгою. Невдовзі до гурту прийшов повноцінний ударник Володимир Самброс який, до речі, є автором тексту на композицію «Там, де наш початок». 2011 рік був складним для музикантів: пошук нового приміщення та муз. апарату для проведення репетицій, пошук назви для колективу та пошук майданчиків для виступу. Хлопці опинились на роздоріжжі – або пан або пропав! З приміщенням деякі питання були більш-менш вирішені: саме Володимир тоді запропонував деякий час, пограти у нього у бувшому будинку, який у минулому потерпів від пожежі але одне приміщення на радість вціліло. З апаратом, також знайшли вирішення: за оголошенням в інтернеті придбали дві радянські колонки «Radiotechnica S-90», мікшерний пульт та у знайомого на певний час запозичили підсилювач, з ударною установкою було простіше так, як вона на той час вже була. Саме у 2011 році вони вирішили назвати свій колектив – "Проти Течії". Чому саме – "Проти Течії"? Звідки така назва? Хлопці не є авторами. Вперше назва "Проти Течії" прозвучала у Кіровоградському колективі, в якому Дмитро Кольчик був вокалістом з 2007 – 2009 рік. Потім він розпався і вони замислились про створення свого власного в м. Знам`янка, взявши за основу саме її.

2012

Гурт активно проводить репетиції та взимку ділить сцену з німецьким гуртом «Brainwashed» в рамках Всеукраїнського туру, який на той час охопив і Кіровоградщину. Продюсером "Brainwashed" на той час був Peter Funke (продюсер відомого гурту "Rammstein"). Це був дуже вдалий дебютний мотивуючий виступ, після якого хлопці твердо вирішують надалі займатись музикою та в майбутньому вивести "Проти Течії" на Всеукраїнський рівень. 25 червня 2012 року відбувається другий виступ "Проти Течії" на Дні молоді в м. Знам`янка. Завдяки пісні "Смерть ворогам" "Проти Течії" завойовує приз глядацьких симпатій і після цього переїздить в місцевий будинок культури, де їм виділяють приміщення для репетицій. Восени подають свою кандидатуру на участь в обласному Всеукраїнському відбірковому конкурсі "Червона Рута" та беруть 2-ге місце у жанрі "рок-музика". У 2012 році бас-гітарист Денис Шашин полишає гурт на рік та йде на службу в армію його місце займає Юрій Кушніренко, який до цього виконував обов`язки гітариста. Хлопці лишаються втрьох та продовжують плідні репетиції на новій базі.

2013

2013 рік відзначається для гурту виступами в межах м. Кропивницький тодішнього м. Кіровоград та області, приходом гітариста Руслана Соколова, вибухом банкомату "Приват Банк", знайомством із звукорежиссером Романом Шаршицьким, записом першого синглу "Я боюся темряви" та поверненням Дениса Шашина.

Після того, як Денис Шашин відбув на службу до Збройних Сил України до гурту приєднується Руслан Соколов, який виконує місію другого гітариста. Отже на 2013 рік склад "Проти Течії" стає таким: Дмитро Кольчик(Рама Вішес) – вокал, гітара, автор слів та музики, Юрій Кушніренко(Slade) – бас-гітара, бек-вокал, організаційні питання, Руслан Соколов – гітара, Володимир Самброс – барабани, Роман Шаршицький – звукозапис, зведення. В такому складі хлопці пропрацювали майже рік поки не повернувся Денис Шашин, який згодом зайняв місце другого гітариста, а Дмитро Кольчик почав вести тільки вокал. Та цей склад протримався недовго – гурт полишає Руслан Соколов і хлопці лишаються вчотирьох.

У 2013 році відбувається запис синглу "Я боюся темряви" на приватній міні-студії Романа Шаршицького в МПК, реліз якого відбувся у 2014 році, як і мережі інтеренет так і на CD, тоді була замовлена партія в 100 екземплярів. Він містить 6 треків переважно містичного характеру та відеоряд на пісню "Дикарский запал". Дана композиція висвітлила глобальні проблеми людства, такі, як наприклад – техногенні катастрофи, війни, тероризм, інакше кажучи проблеми людини з Богом.

Восени цього ж року відбувся вибух банкомату "Приват Банк", що знаходився у приміщенні місцевого МПК поруч із приміщенням гурту. Репетиційну базу "Проти Течії" розірвало вщент але апарат залишився в нормі. Хлопці полишили колишнє приміщення, з наказу директора їм надали окрему кімнату для проведення репетицій.

Початок зими 2013 та Революція Гідності кардинально вплинули на творчий шлях "Проти Течії". Тексти почали писатись виключно українською мовою, змінилась тематика написання пісень, створився новий імідж гурту, гурт почав формуватись ідейно.

2014

У 2014 році був записаний сингл "ВІЙНА" , в який увішли 5 композицій: "Мамо не плач", "Війна", Смерть ворогам", "Спалах", "Небо нам пробачить". Провідною його тематикою стали події на буремному сході країни та загальне висвітлення настрою нашого суспільства.

Коротенько про зміст пісень. Пісня "Спалах" - про наших воїнів тих, хто перебуває у самому пеклі бойових дій про людей, які на них чекають, з надією, що вони повернуться живими. Смерть – це горе, і, якщо вона стукає у двері якоїсь домівки, ніщо вже не допоможе. Матері сподіваються й у снах, що їхні діти – живі. Пісня "Смерть ворогам" про наших славних воїнів-лицарів Запорожців. Але з плином часу завдання, яке передали нам наші предки нікуди не зникло і його потрібно завершити зараз і негайно. Вона також дає можливість простим українцям зрозуміти, що вони – не раби системи і кожен має право на свою внутрішню свободу.

Якщо почав боротись – йди до кінця!

Також, був записаний демо-сингл "Там, де наш початок". В який входить одна композиція. Пісня своєю атмосферою музики і тексту висвітлює справжнє українське коріння. В цій пісні сказано про те , що ми насправді є нащадки дуже сильної і могутньої нації, яка існувала за багато років до Хрещення і створення Київської Русі. За основу пісні був взятий язичницький символ слов`ян Коловрат, який характеризував Сонце і сонячних Богів Сварога, Дажбога і Хорса. В ті часи вважалось, що Сонце відіграє важливу роль у створенні життя на Землі, а Сварог подарував людям багато знань і світла в той час.

Саме у 2014 році почалась активна концертна діяльність "Проти Течії". Гурт починає приймати участь у благодійних концертах, фестивалях під час яких проводиться збір коштів в підтримку воїнів АТО, виступає на День міста Кропивницький та збирає 10 тис. грн. допомоги, яка згодом була відправлена на Схід.
На початку осені цього ж року "Проти Течії" із власних переконань полишає ударник Володимир Самброс, його місце займає ударник Сергій Дудник, який вливається в колектив та швидко вивчає вже награні партії ударних. В оновленому складі гурт вдруге подає свою кандидатуру на обласний Всеукраїнський відбірковий конкурс "Червона Рута" та займає, те ж саме друге місце у жанрі "рок-музика", відбуваються виступи в самому м. Кропивницький: фестиваль "Пісня

Єдності", "Halloween Fest" та багато інших.

Восени 2014 року Дмитро Кольчик та Юрій Кушніренко вирушають у м. Шостка Сумської обл. для студійного запису композиції "Смерть ворогам" на "MONOLIT ROCK STUDIO, яка згодом стала неофіційним гімном Черкаського осередку ВГО "Сокіл" , на яку останні потім змонтували відео.

Завдяки хлопцям із гурту "Моноліт", а саме ударнику гурту Сергію Воробйову, звукорежиссеру Віктору Єрмакову, лідеру Костянтину Гордейчуку композиція прийняла якісне та нове потужне звучання.

2015

На початку 2015 року гурт переживає внутрішню кризову трансформацію та опиняється на етапі напіврозпаду - його полишають Денис Шашин(гітара) та Сергій Дудник(барабани). Юрій Кушніренко та Дмитро Кольчик знову опиняються на роздоріжжі. Але не розгубившись вони збирають новий склад у місті Кропивницький - бувший Кіровоград. Восени 2015 року хлопці остаточно переїздять в обласний центр. Завдяки Павлу Федчишину – директору районого БК «Проти Течії» виділяють повноцінну репетиційну базу. Хлопці починають працювати, над вдосконаленням свого звукового саунду на репетиціях: скуповують більш кращий музичний апарат, муз. інструменти та обладнання для запису. До гурту приєднуються Олександр Карпухін(гітара), Олег Лакатош(барабани) та Роман Бородюк(клавішні). Музика стає більш насиченою та потужнішою, формується новий склад, пишеться професійне аранжування, звучання починає наближуватись до харду за допомогою клавішних починає прослуховуватись фолк. Саме тоді хлопці назвали свій стиль виконання - хард-фолк. У цьому ж році "Проти Течії" виходить на Всеукраїнський рівень – виступає учасником на міжнародному фестивалі - "Рок-Булава" що у м. Переяслав Хмельницький, також відбувається багато виступів у самому Кропивницькому: "Співай і мандруй" фестиваль - "Рок-Бум", "Ніч музеїв" - в рамках 6 Міжнародної акції присвяченої "Міжнародному Дню музеїв", фестиваль - "Укроп.", фестиваль - "Казавчин-фест", концерт присвячений відкриттю меморіалу "Небесній Сотні" м. Хрестинівка Черкаської обл, "Козачий Фестиваль" м.Кропивницький, "ВЕСНА-ФЕСТ" - м. Кропивницький(збір коштів для хворої дитини волонтера - Юлії Мартинюк) завдяки цьому фестивалю "Проти Течії" вперше потрапляє у прямий ефір на обласне телебачення "Канал Кіровоград" - програму "Ранкова кава".

Цього ж року відбувається запис одноіменного синглу "Привид", який вмістив в себе одну композицію. Містика, журба і потойбіччя примушують замислитись про вічність, проблеми існування аду і раю. Хлопці рахують, що вона повністю передала, ту атмосферу в якій складалась і писалась. Гурт такими кроками наблизив себе трохи до готичного звучання.

2016

2016 рік можна назвати новим етапом в плані творчості та гастрольної діяльності. "Проти Течії" остаточно виходить на Всеукраїнський рівень але і тут не обішлося без змін. Гітарист Олександр Карпухін назавжди полишає гурт і хлопці лишаються знову вчотирьох. Тож, на 2016 рік склад гурту стає таким: Дмитро Кольчик(Рама Вішес) – лідер, вокал, гітара, автор слів та музики, Юрій Кушніренко(Slade) – лідер, бас-гітара, бек-вокал, Роман Бородюк(Brom) – клавішні, Олег

Лакатош – ударні, Микола Бородюк – відео.

Відбувається запис акустичної збірки під назвою "Свобода" до якої входить 3 композиції: "Свобода", "Ми лиш сльози на землі", "Синьо-жовті кольори".
"Проти Течії" запрошують на Всеукраїнський фестиваль Нескореної Nації "Холодний Яр 2016", що на Черкащині, Всеукраїнський фестиваль "Важка ділянка VIII" в м. Конотоп, де разом з гуртами "Моноліт" та "Фіолет" пропагує переходити на українську, в акустиці відвідує Всеукраїнський фестиваль "Ше.Fest 2016" в с. Моринці на Батьківщині Т.Г.Шевченка та цього року у березні на конкурсі організованого Юлією Капшученко в День народження Великого Кобзаря завдяки композиції "Гомоніла Україна" потрапляє до акустичної збірки "Ше.пісня 2016», яка виходить окремим теражем на CD.

Восени, а саме 22 жовтня "Проти Течії" вирушає до столиці із сольним виступом в арт-паб "Бочка на Подолі" після якого автоматично потрапляє на майбутній "Ше.Fest 2017", що у с. Моринці на Черкащині.

2017

У 2017 році за допомогою Костянтина Мірошніченко на домашній студії Constantin Cat Production відбувається запис та реліз дебютного альбому "У пеклі боротьби" в який входить 8 композицій, запис акустичної збірки "Думка" на слова Т.Г. Шевченка , запис синглу "Вже позаду Січ", синглу "Осінній ранок". До колективу приєднується Роман Зєлєнін (гітара) та фотограф Тетяна Дмитрук. Гурт активно починає їздити країною. Стає учасником таких відомих фестивалів як: Всеукраїнський фестиваль "Пісні народжені в АТО", Всеукраїнський фестиваль "Конотопська битва" м. Конотоп, Всеукраїнський фестиваль "Тараса Шевченка Ше.Fest". Самар-Дніпро-Фест"м. Дніпро, "Новий рік під захистом" м. Київ. Запрошується в якості хедлайнера на фестивалі "Батозька Битва" та “Чута-фест”, що відбувались на вінничині та кіровоградщині! Організовуються 2 поїздки в зону бойових дій в акустиці. Хлопців запрошують на ефіри обласного радіо «Скіфія-Центр» - програми "Мистецький салон" із Оленою Горобець та "Світ музики" з Наталією Сметанко. Пізніше з радіо був підписаний договір про авторське право. На початку осені гітарист Роман Зєлєнін полишає "Проти Течії" у зв`язку із сімейними обставинами. Хлопці залишаються без другої гітари – її заміняє гітарний плейбек.

2018

У лютому 2018-го року відбуваються дві поїздки в акустиці до м. Харкова (Всеукраїнський фестиваль "НацФест") та м.Одеса(124-ша річниця з Дня народження ВГО "Сокіл"). 31 січня відбувся реліз синглу "Зима" вперше в записі якого, з всю історію існування гурту був використаний жіночий вокал, в ньому взяла участь Юлія Золотницька(Oktavia). Наразі ведеться плідна робота над записом другого повноформатного альбому, реліз якого заплановано на кінець 2018 року. 11 березня у Кропивницькому в тайм-клубі "Берлога" "Проти Течії" вийде на сцену разом з культовим українським гуртом "Тінь Сонця" у рамках ювілейного Всеукраїнського туру "15 років на сцені" у зв`язку з цим 8 березня заплановано прямий ефір на обласному телебаченні – програмі "Ранкова кава" та ефір на обласному радіо "Скіфія-Центр". З приводу складу, то на 2018 рік склад колективу повністю не змінився і являє у собі:

 • Дмитро (Рама Вішес) Кольчик-лідер, вокал, гітара, автор слів та музики.
 • Юрій (SLADE) Кушніренко-лідер, бас-гітара, бек-вокал, організація концертів, менеджмент
 • Роман (BROM) - клавішн, скретч
 • Олег Лакатош - ударні
 • Костянтин Мірошніченко - звукозапис, зведення, мастеринг
 • Тетяна Дмитрук - фото
 • Микола Миколайович – відео

Нагороди гурту: взагалі, гурт не грає заради нагород, дипломів та грамот, найкраща і найцінніша нагорода для них, це підтримка його прихильників але в наявності багато подяк за свою творчість і самобутність, а також, диплом 2-го ступеня в обласному відбірковому конкурсі фестивалю "Червона Рута" пройшов у фінал на який, нажаль, не зміг поїхати із-за зміни складу саме під час його проведення. Співпраця з організаторами: подяка за активну участь в організації та проведенні 1-го всеукраїнського фестивалю "Батозька Битва", 3-4-го всеукраїнського фестивалю "Ше.Fest 2017" та всеукраїнського фестивалю "Чута-Фест 2017".

Філософія гурту:

Життя – це бурхлива річка, яка несеться згори до низу, піднімаючи з дна мул та каміння. Людина, від народження, сідає в човен на її середині обирає сама, куди їй пливти – вверх до сонця чи вниз до пекельного вогню...

"Проти Течії" - пливти дуже тяжко і більшість складають весла, не витримуючи навантаження. Мул та каміння – це стереотипи, які нав'язало собі саме людство у розвитку цивілізації, і по сьогоднішній день невзмозі в собі їх перевтілити у щось яскраве, добре і нездійсненне для теперешніго часу. Гурт "Проти Течії" намагається перепливти цей мул і весь цей клубок гидоти, щоб піднятися до сонця й вітру.
Їм тяжко, але вони все одно пливуть, в надії, що вони не самотні, запрошуючи всіх охочих у свій човен.

Бойовий клич:

ШАБЛЯ, ВОЛЯ, РОК-НН-РОЛЛ…

Hudaki Village Band

«Гудаки» (англ. «Hudaki Village Band») – український фольклорний колектив з села Нижнє Селище (Закарпаття). Основу його репертуару складають автентичні народні пісні та мелодії з навколишніх закарпатських сіл. Учасники ансамблю – переважно аматори. Композиції виконуються без партитури, у традиційному стилі, без аранжування, електричних інструментів та спецефектів. Переможці міжнародного фолк-фестивалю «Plauener Folkherbst 2010» у німецькому місті Плауен.

Гурт заснований 2001 року австрійцем Юрґеном Крефтнером, який одружений з українкою і з 1996 року мешкає на Закарпатті. В ансамблі він виступає під псевдонімом Юра Буковинець.

Колектив багато гастролює Європою (Австрія, Швейцарія, Німеччина, Франція, Нідерланди, Словаччина, Польща, Бельгія, Угорщина). У 2003 році випустив дебютний альбом «Гудаки», у 2005 – «Музика із Гандала», у 2009 – «Гудаки не люди», у 2013 – «Вандруй!». Створено відеокліпи на пісні «На бережку», «Піпка», «Приди до ня, любку».

Гудаки - це музична плутанка, яку не може відтворити ані Барток, ані будь-які музичні творіння консерваторії. Поєднання високого, трагічного і жартівливого співу Каті, зачаровуючих мелодій з уст юної Олі, звуків від гри Васі, Віталіка, Юри і Володі, танців і співу усіх разом – це все пропонують Гудаки, але це все не можна помістити на жодній нотній партитурі.

Слухаючи музику “Гудаків”, ми переносимося в українські Карпати, переживаємо всі біди і радощі невеличкого закарпатського села. Багатовікові балади розповідають нам життєві історії про кохання та зраду, дружбу та війну, доносять до нас хороші звичаї та тягар традицій.

На Закарпатті століттями живуть поруч – українці, угорці, румуни, роми та євреї, тому й музичні кордони не є чітко вираженими. Для чого ж тоді шукати етнічну чистоту в регіоні, який за останні 100 років міняв свою державну приналежність більш як 6 разів.

Сільські музики з Нижнього Селища (Закарпаття, Україна), грають разом з 2001 року. Виступають у Києві, Львові, Івано-Франківську, інших містах України, гастролюють по всій Європі (Австрія, Швейцарія, Німеччина, Франція, Нідерланди, Словаччина, Польща, Бельгія, Угорщина). У 2003 році випустили свій перший CD «Гудаки», у 2005 – другий «Музика із Гандала», у 2009 – третій «Гудаки не люди», зараз готуємо наступний. Створено 2 відеокліпи на пісні «На бережку» і «Піпка», готується документальний фільм про життя музикантів…

Склад:

 • Катерина Яринич, спів
 • Ольга Сенинець, спів
 • Василь Рущак, бубен
 • Михайло Шутко, скрипка
 • Сергій Ковач, баян, пльонка
 • Юрій Буковинець, кларнет, тарагот, сопілка
 • Володимир Короленко, цимбали
 • Віталій Ковач, спів, гітара
 • Володимир Тішлер, контрабас

Репертуар складають давні пісні й танці із навколишніх сіл, які передаються з покоління в покоління без жодної партитури. Ми їх граємо у традиційному стилі, без аранжування, електричних інструментів та спецефектів.

Man-Gust

Гурт Man-Gust (м. Рівне) заснований в вересні 2012 року п’ятьма веселими і розгільдяйними хлопцями: Річардом, Кучаменом, Алехандро, Коледжіо та Ігорем. Назву придумав саме Ігор, перший барабанщик гурту. Йому приснилось, що він душив у ві сні кобру. А хто, як не МАНГУСТИ це роблять найкраще. Так і пішло… Ми зразу ж вирішили, що музику будемо грати в стилі Hard-rock. За час існування гурт приймав участь на фестивалях: Тарас Бульба, Ekvator Music Fest (ставши там переможцями).

Співпрацювали з оркестрами: Bravis(Рівне), SoundBliss(Луцьк), а також веселили народ в різноманітних пабах.

Приймали участь в музичному теле-шоу Х-Фактор (6 сезон), виконавши там пісню «Тракторист» власного виробництва.

Склад гурту Man-Gust:

 • Гурич Річард — Вокал, гітара
 • Коледжіо (Микола Бондарчук) — гітара
 • Алехандро (Цимбалюк Олексій) — Бас-гітара
 • Кучамен (Кучанський Андрій) — Саксофон
 • Барабани — сесійно.

Брати Станіслава

25 липня 2015 року два брати-близнюки Володимир та Сергій Гупали створили рок гурт «Брати Станіслава». Творчість «БС» сублімує серйозність та сатиру, від пошуку справедливості до відвертого висміювання актуальних проблем.

В серпні 2015р. «Брати Станіслава» презентували свій перший сингл «Воля», який став своєрідною візитівкою для гурту. А вже у жовтні цього ж року в Івано-Франківську на цю пісню відбулася прем’єра деб’ютного кліпу, в якому музиканти прагнули відобразити найяскравіші епізоди української визвольної боротьби, яка велась практично кожним поколінням нашої держави.

В січні 2016р. в Києві гурт прийняв участь у зйомках новорічної програми на Першому Національному Каналі з піснею «Білий Сніг».

В березні Брати презентують анімаційне саркастичне відео «Місько-Сепаратисько», в якому змальовується історія такого собі громадянина України, який під впливом «совєтського» виховання та проросійської пропаганди став адептом «русського міра». Проте у фіналі, завдяки просвітницькій роботі та добрячому «патріотичному лящу», пелена та одурманення трансформується у свідоме сприйняття свого походження та коріння.

В травні 2016р. майже увесь склад гурту оновлюється. До колективу приєднуються соло-гітарист Андрій Федорак та колишні учасники формації «Лід і Вогонь» басист Ярослав Заяць та гітарист Володимир Дутчак. З оновленим складом «Брати Станіслава» розпочинають активну концертну діяльність. Зокрема, гурт приймає участь у 10-му ювілейному БайкФесті «Wild Fire 2016».
З червня по серпень Брати виступають на різноманітних концертах, присвячених до Дня Молодості, Дня Прапора, Дня Незалежності, Дня Міста та інших заходах.

13 жовтня 2016р. колектив здобуває свою першу перемогу в номінації «Кращий Рок Гурт» на щорічному місцевому конкурсному фестивалі молодіжної музики «Едельвейс».

30 жовтня «Брати Станіслава» приймає участь у відбірковому всеукраїнському фестивалі «Червона Рута» та здобувши чергову перемогу проходить у фінальну частину конкурсу.

Наступний 2017 рік Брати розпочинають з презентації на інтернет ресурсі РОК РАДІО свіжого синглу «ЛюдиЛяльки». Пісня виконана у філософсько-соціальному напрямку та покликана стати своєрідним мотиватором для людей оговтатись, скинути імпровізовані маски, порвати нитки ляльководів та почати жити власним повноцінним життям.

Влітку 2017 року " Брати Станіслава" приймають участь у близько десяти українських фестивалях, серед яких " Тарас Бульба", де зайняли третє призове місце, " Дунайська Січ", " Заліщики Фест", " Drive for Live fest " та інші.

Восени 2017 року у складі " Музичного батальону" відвідують з концертами зону АТО.

До теперішнього творчого доробку «Братів Станіслава» входять наступні пісні:

 • «Воля»
 • «Стихія»
 • «Весна»
 • «Вражина»
 • «Місько-Сепаратисько»
 • «ЛюдиЛяльки»
 • «Крейзінормальний»
 • «Самогоночка»
 • «Білий Сніг»
 • «Супергерої»
 • «Доладу»
 • «З-під зеленого дуба»
 • «Я буду тут»

Склад гурту:

 • Гупал Володимир - вокал, автор текстів
 • Гупал Сергій - вокал, організація
 • Шмалько Костя - барабани
 • Дутчак Володимир - ритм гітара
 • Заяць Ярослав - бас гітара
 • Федорак Андрій - соло гітара

ЯРРА

Ярра - синтез етно рок гурт

Україна. Міста Бориспіль, Київ.

Гурт Ярра унікальний тим, що виконує пісні на трьох мовах, українській, російській і давньослов'янській! В основному, це етнічні музичні картини натхненні історією Київської Русі і побутом наших предків слов'ян.

Правда нещодавно Ярра стали пробувати себе в кавер програмі (скандинавська музика), з'явилася пісня на нідерландському, окрім інструментальних мелодій)

Гурт складається практично з однієї сім'ї!

 • Роман Пустирєв-вокал, гітара, ірландський бузукі, індіанська флейта, варган, програмування плейбеків
 • Ніка Пустирєва- бас гітара, бек вокал
 • Роман Пустирєв-(мол.)- флейти, сопілки, окаріни, бек вокал
 • Саша Пустирєва- колесна ліра, мелодіка, бек вокал
 • Генадій Барабаш-ударні

Первісна назва гурту - "Заброшенная Территория". Гурт був створений в 2002 році чоловіком і жінкою Романом Пустирєвим і Нікой Пустирєвою в місті Чернівці. Україна. В цьому складі, дуетом, гурт вперше виступив в чернівецькому блюз клубі, де презентував програму, що складається з авторських пісень. Автор музики і слів - Роман Пустирєв.

Ось деяка інформація про виступи гурту Ярра:

Фестиваль «Відродження», фестиваль авторської пісні «Благодатное Небо», Фестиваль «Рок Юг», Байк шоу MotoUa 2009, Фестиваль «Айна Бера», Міжнарожний фестиваль слов`янской культури «Київська Русь (Любеч), Міжнарожний фестиваль сучасних мистецтв «Сесія 2009» 1 місце, Міжнарожний байкерський фестиваль «Winds 2009», Міжнарожний фестиваль субкультур «Путь волка» 2010, Благодійна акція «Открой сердце-выбери жизнь «Майдан Незалежності», Этно фестиваль «Млиноманія», Фестиваль «Стальная муза», Міжнародний фестиваль середньовічної культури «СТАРОДАВНІЙ МЕДЖИБІЖ 2010», Міжнародний фестиваль «Битва наций» 2011, Виступ на Хрещатику на святкуванні в честь дня молоді 2011, Фестиваль «Середньовічний Хотин» 2012, Фестиваль «Трипільське Коло» 2013, Фестиваль «Стара Фортеця Подорож крізь століття» 2014, Акція "Зробимо Україну чистою" 2015, Фестиваль «Стара Фортеця "Подорож крізь століття"» 2015, Концертна програма присвячена 1000-річчю міста Бориспіль, Фестиваль "Старий Новий Рiк", Фестиваль Kyiv Street Music Fest

Концертні майдани:

Майдан Незалежності, Хрещатик, Історичний музей "Пірогово", ВДНГ, Road 66(Киев), Докер Паб (Киев), Масонская ложа паб (Київ), Агата(Харків), Колизей(Чернівці), Прайм(Київ), 112(Київ), Хард Рок(Чернівці), Український дім(Хрещатик 2,Київ), Ракушка (Мариїнський парк,Київ), Дом художника (Київ), Дизель(Київ), Штольня(Київ), Максимум (Київ), Доктор Паб (Бориспіль)