Hudaki Village Band

«Гудаки» (англ. «Hudaki Village Band») – український фольклорний колектив з села Нижнє Селище (Закарпаття). Основу його репертуару складають автентичні народні пісні та мелодії з навколишніх закарпатських сіл. Учасники ансамблю – переважно аматори. Композиції виконуються без партитури, у традиційному стилі, без аранжування, електричних інструментів та спецефектів. Переможці міжнародного фолк-фестивалю «Plauener Folkherbst 2010» у німецькому місті Плауен.

Гурт заснований 2001 року австрійцем Юрґеном Крефтнером, який одружений з українкою і з 1996 року мешкає на Закарпатті. В ансамблі він виступає під псевдонімом Юра Буковинець.

Колектив багато гастролює Європою (Австрія, Швейцарія, Німеччина, Франція, Нідерланди, Словаччина, Польща, Бельгія, Угорщина). У 2003 році випустив дебютний альбом «Гудаки», у 2005 – «Музика із Гандала», у 2009 – «Гудаки не люди», у 2013 – «Вандруй!». Створено відеокліпи на пісні «На бережку», «Піпка», «Приди до ня, любку».

Гудаки - це музична плутанка, яку не може відтворити ані Барток, ані будь-які музичні творіння консерваторії. Поєднання високого, трагічного і жартівливого співу Каті, зачаровуючих мелодій з уст юної Олі, звуків від гри Васі, Віталіка, Юри і Володі, танців і співу усіх разом – це все пропонують Гудаки, але це все не можна помістити на жодній нотній партитурі.

Слухаючи музику “Гудаків”, ми переносимося в українські Карпати, переживаємо всі біди і радощі невеличкого закарпатського села. Багатовікові балади розповідають нам життєві історії про кохання та зраду, дружбу та війну, доносять до нас хороші звичаї та тягар традицій.

На Закарпатті століттями живуть поруч – українці, угорці, румуни, роми та євреї, тому й музичні кордони не є чітко вираженими. Для чого ж тоді шукати етнічну чистоту в регіоні, який за останні 100 років міняв свою державну приналежність більш як 6 разів.

Сільські музики з Нижнього Селища (Закарпаття, Україна), грають разом з 2001 року. Виступають у Києві, Львові, Івано-Франківську, інших містах України, гастролюють по всій Європі (Австрія, Швейцарія, Німеччина, Франція, Нідерланди, Словаччина, Польща, Бельгія, Угорщина). У 2003 році випустили свій перший CD «Гудаки», у 2005 – другий «Музика із Гандала», у 2009 – третій «Гудаки не люди», зараз готуємо наступний. Створено 2 відеокліпи на пісні «На бережку» і «Піпка», готується документальний фільм про життя музикантів…

Склад:

 • Катерина Яринич, спів
 • Ольга Сенинець, спів
 • Василь Рущак, бубен
 • Михайло Шутко, скрипка
 • Сергій Ковач, баян, пльонка
 • Юрій Буковинець, кларнет, тарагот, сопілка
 • Володимир Короленко, цимбали
 • Віталій Ковач, спів, гітара
 • Володимир Тішлер, контрабас

Репертуар складають давні пісні й танці із навколишніх сіл, які передаються з покоління в покоління без жодної партитури. Ми їх граємо у традиційному стилі, без аранжування, електричних інструментів та спецефектів.

Man-Gust

Гурт Man-Gust (м. Рівне) заснований в вересні 2012 року п’ятьма веселими і розгільдяйними хлопцями: Річардом, Кучаменом, Алехандро, Коледжіо та Ігорем. Назву придумав саме Ігор, перший барабанщик гурту. Йому приснилось, що він душив у ві сні кобру. А хто, як не МАНГУСТИ це роблять найкраще. Так і пішло… Ми зразу ж вирішили, що музику будемо грати в стилі Hard-rock. За час існування гурт приймав участь на фестивалях: Тарас Бульба, Ekvator Music Fest (ставши там переможцями).

Співпрацювали з оркестрами: Bravis(Рівне), SoundBliss(Луцьк), а також веселили народ в різноманітних пабах.

Приймали участь в музичному теле-шоу Х-Фактор (6 сезон), виконавши там пісню «Тракторист» власного виробництва.

Склад гурту Man-Gust:

 • Гурич Річард — Вокал, гітара
 • Коледжіо (Микола Бондарчук) — гітара
 • Алехандро (Цимбалюк Олексій) — Бас-гітара
 • Кучамен (Кучанський Андрій) — Саксофон
 • Барабани — сесійно.

Брати Станіслава

25 липня 2015 року два брати-близнюки Володимир та Сергій Гупали створили рок гурт «Брати Станіслава». Творчість «БС» сублімує серйозність та сатиру, від пошуку справедливості до відвертого висміювання актуальних проблем.

В серпні 2015р. «Брати Станіслава» презентували свій перший сингл «Воля», який став своєрідною візитівкою для гурту. А вже у жовтні цього ж року в Івано-Франківську на цю пісню відбулася прем’єра деб’ютного кліпу, в якому музиканти прагнули відобразити найяскравіші епізоди української визвольної боротьби, яка велась практично кожним поколінням нашої держави.

В січні 2016р. в Києві гурт прийняв участь у зйомках новорічної програми на Першому Національному Каналі з піснею «Білий Сніг».

В березні Брати презентують анімаційне саркастичне відео «Місько-Сепаратисько», в якому змальовується історія такого собі громадянина України, який під впливом «совєтського» виховання та проросійської пропаганди став адептом «русського міра». Проте у фіналі, завдяки просвітницькій роботі та добрячому «патріотичному лящу», пелена та одурманення трансформується у свідоме сприйняття свого походження та коріння.

В травні 2016р. майже увесь склад гурту оновлюється. До колективу приєднуються соло-гітарист Андрій Федорак та колишні учасники формації «Лід і Вогонь» басист Ярослав Заяць та гітарист Володимир Дутчак. З оновленим складом «Брати Станіслава» розпочинають активну концертну діяльність. Зокрема, гурт приймає участь у 10-му ювілейному БайкФесті «Wild Fire 2016».
З червня по серпень Брати виступають на різноманітних концертах, присвячених до Дня Молодості, Дня Прапора, Дня Незалежності, Дня Міста та інших заходах.

13 жовтня 2016р. колектив здобуває свою першу перемогу в номінації «Кращий Рок Гурт» на щорічному місцевому конкурсному фестивалі молодіжної музики «Едельвейс».

30 жовтня «Брати Станіслава» приймає участь у відбірковому всеукраїнському фестивалі «Червона Рута» та здобувши чергову перемогу проходить у фінальну частину конкурсу.

Наступний 2017 рік Брати розпочинають з презентації на інтернет ресурсі РОК РАДІО свіжого синглу «ЛюдиЛяльки». Пісня виконана у філософсько-соціальному напрямку та покликана стати своєрідним мотиватором для людей оговтатись, скинути імпровізовані маски, порвати нитки ляльководів та почати жити власним повноцінним життям.

Влітку 2017 року " Брати Станіслава" приймають участь у близько десяти українських фестивалях, серед яких " Тарас Бульба", де зайняли третє призове місце, " Дунайська Січ", " Заліщики Фест", " Drive for Live fest " та інші.

Восени 2017 року у складі " Музичного батальону" відвідують з концертами зону АТО.

До теперішнього творчого доробку «Братів Станіслава» входять наступні пісні:

 • «Воля»
 • «Стихія»
 • «Весна»
 • «Вражина»
 • «Місько-Сепаратисько»
 • «ЛюдиЛяльки»
 • «Крейзінормальний»
 • «Самогоночка»
 • «Білий Сніг»
 • «Супергерої»
 • «Доладу»
 • «З-під зеленого дуба»
 • «Я буду тут»

Склад гурту:

 • Гупал Володимир - вокал, автор текстів
 • Гупал Сергій - вокал, організація
 • Шмалько Костя - барабани
 • Дутчак Володимир - ритм гітара
 • Заяць Ярослав - бас гітара
 • Федорак Андрій - соло гітара

ЯРРА

Ярра - синтез етно рок гурт

Україна. Міста Бориспіль, Київ.

Гурт Ярра унікальний тим, що виконує пісні на трьох мовах, українській, російській і давньослов'янській! В основному, це етнічні музичні картини натхненні історією Київської Русі і побутом наших предків слов'ян.

Правда нещодавно Ярра стали пробувати себе в кавер програмі (скандинавська музика), з'явилася пісня на нідерландському, окрім інструментальних мелодій)

Гурт складається практично з однієї сім'ї!

 • Роман Пустирєв-вокал, гітара, ірландський бузукі, індіанська флейта, варган, програмування плейбеків
 • Ніка Пустирєва- бас гітара, бек вокал
 • Роман Пустирєв-(мол.)- флейти, сопілки, окаріни, бек вокал
 • Саша Пустирєва- колесна ліра, мелодіка, бек вокал
 • Генадій Барабаш-ударні

Первісна назва гурту - "Заброшенная Территория". Гурт був створений в 2002 році чоловіком і жінкою Романом Пустирєвим і Нікой Пустирєвою в місті Чернівці. Україна. В цьому складі, дуетом, гурт вперше виступив в чернівецькому блюз клубі, де презентував програму, що складається з авторських пісень. Автор музики і слів - Роман Пустирєв.

Ось деяка інформація про виступи гурту Ярра:

Фестиваль «Відродження», фестиваль авторської пісні «Благодатное Небо», Фестиваль «Рок Юг», Байк шоу MotoUa 2009, Фестиваль «Айна Бера», Міжнарожний фестиваль слов`янской культури «Київська Русь (Любеч), Міжнарожний фестиваль сучасних мистецтв «Сесія 2009» 1 місце, Міжнарожний байкерський фестиваль «Winds 2009», Міжнарожний фестиваль субкультур «Путь волка» 2010, Благодійна акція «Открой сердце-выбери жизнь «Майдан Незалежності», Этно фестиваль «Млиноманія», Фестиваль «Стальная муза», Міжнародний фестиваль середньовічної культури «СТАРОДАВНІЙ МЕДЖИБІЖ 2010», Міжнародний фестиваль «Битва наций» 2011, Виступ на Хрещатику на святкуванні в честь дня молоді 2011, Фестиваль «Середньовічний Хотин» 2012, Фестиваль «Трипільське Коло» 2013, Фестиваль «Стара Фортеця Подорож крізь століття» 2014, Акція "Зробимо Україну чистою" 2015, Фестиваль «Стара Фортеця "Подорож крізь століття"» 2015, Концертна програма присвячена 1000-річчю міста Бориспіль, Фестиваль "Старий Новий Рiк", Фестиваль Kyiv Street Music Fest

Концертні майдани:

Майдан Незалежності, Хрещатик, Історичний музей "Пірогово", ВДНГ, Road 66(Киев), Докер Паб (Киев), Масонская ложа паб (Київ), Агата(Харків), Колизей(Чернівці), Прайм(Київ), 112(Київ), Хард Рок(Чернівці), Український дім(Хрещатик 2,Київ), Ракушка (Мариїнський парк,Київ), Дом художника (Київ), Дизель(Київ), Штольня(Київ), Максимум (Київ), Доктор Паб (Бориспіль)

Lisa Bajrak

Lisa Bajrak - народилася 1 вересня 1995 року у Україні м.Херсон.

З самого дитинства захоплювалася творчістю. З 5 років займалася естрадними танцями. У віці 9 років батьки помітили чималу захопленість Лізи до музики. За її власним бажанням віддали дитину на уроки вокалу.

Згодом Ліза усвідомила на скільки їй близька латино-американська хореографія і вона стала поєднувати музику і танці. Педагог вокалу помітила обдарованість дівчинки і рекомендувала віддати дитину в музичну школу, так як для професійного музиканта необхідно володіння музичними інструментами. Було прийнято рішення віддати Лізу на приватні уроки фортепіано у віці 12-ти років.

Через брак часу танці довелося кинути. Ліза складала пісні ще в ранньому віці, та дуже хотіла займатися музикою професійно, для того щоб ще більше заглибитися в світ гармонії і різних невідомих їй до цього часу акордів.

Після закінчення 9ти класів загальноосвітньої школи, Ліза надходить в Херсонське музичне училище на відділ «Музичне мистецтво естради» по класу джазового вокалу в віці 16-ти років.

Перший рік дається не просто, новий стиль музики, складність музичних предметів на голову вище. У музичному училищі Лізі вдалося закріпитися не тільки як вокалістці, а ще й як музиканту, в зв'язку з цим по закінченню вона вступила до Київського інституту музики ім. Глієра.

У перший же рік навчання Лізі вдалося взяти участь у багатьох проектах, виступати на багатьох київських майданчиках.

На сьогоднішній день проект Lisa Bajrak & Band наполегливо працюють над авторським міні-альбом, реліз якого планується на кінець жовтня 2017 року.

IMIRA

Молодий, креативний гурт IMIRA - свіжа кров у світі сучасної музики, наповнений яскравими образами, що не мають аналогів, оскільки музиканти Іван Штомпель та Олександр Скрипниченко записують власний пошук в музиці, власне бачення і любов до неї.

Перший альбом "imPOSSIBLE" відкриває для нас дивовижний музичний світ IMIRA. Глибокий текст, драйв, яскравий характер звучання. Тонке поєднання легкості і твердості. IMIRA - яскраве явище в музиці, бенд наповнений сміливими образами, що не мають аналогів, оскільки музиканти Іван і Олександр наповнюють музику власною харизмою, власною свободою та філософією, яка ґрунтується на особистому досвіді, на своєму життєвому шляху.

VНОЧІ

VНОЧІ – це новий музичний проект з Дніпра, заснований вокалісткою і автором пісень Анною Яценко.

Дебютний міні-альбом групи «Post Scriptum» світ побачив 19 вересня 2017 року.

Три пісні, що увійшли до альбому, поєднані між собою спільною темою заплутанного кохання та складних відносин. Вони відображають почуття, добре відомі багатьом: це біль втрати, відчуття безсилля і смутку, невпевненість і неможливість щось змінити.

Між тим, україномовні пісні у стилі dream-pop викликають почуття солодкої ностальгії та осінньої меланхолії. Ніжний вокал, сучасні електроні мотиви та глибокі хвилюючі барабани гармонійно поєднуються у піснях групи.

Творчість VНОЧІ – це дуже відверта розмова зі слухачем. Це неначе щоденник, який розкриває свої списані аркуші та розповідає історії.

Колоритм

Колоритм (Черняк Артур Миколайович, нар. 13 січня 1991р.) - український реп-виконавець з міста Миргород, художник за освітою. Реп музикою і хіп-хоп культурою в цілому почав цікавитись у середині 2000х, а перший україномовний трек був записаний у 2014р., на тлі подій в Україні. Наразі в мережі доступно для прослуховування близько десятка композицій, а також спільний з Б.Мирним та Трембітом міні-альбом "WEEKEND". Основна тематика треків виконавця - це соціальні проблеми і саморозвиток.

Лев Ременєв

Виконавець, мультиінструменталіст, композитор, саунд-продюсер.Має чималий музичний досвід.

За освітою диригент - НМАУ ім.П.І.Чайковського. Випускник КССМШ ім.Н.В.Лисенка. Аспірант.

Колишній соліст вокального ансамблю «Конкорд».

Композитор до серіалу «Как закалялся стайл» та соціального фільму Ніки Медісон «Глотай пыль».

Учасник шоу «Голос країни» та півфіналіст шоу «Україна має талант». Колишній учасник ТО «Стольный град», Ярмак.

Співзасновник та соліст гурту «Manifest & Leo».

Фіналіст Хіт-конвеєр 2017

День Бабака

Гурт "День Бабака" створили у 2009 році.

Стиль гурту і тематика пісень суттєво змінилися порівняно з першими днями існування колективу.

Зараз музика “Дня Бабака“ - це потужний рок, в якому відчувається вплив харду, фанку, електроніки та психоделії.

Музиканти позиціонують себе як гурт, що використовує українські тексти. Однак в репертуарі є й пісні англійською мовою.

З 2012 року лідером гурту є клавішник Альбій Шудря, який після змін у складі “Дня Бабака“ став ще й вокалістом та автором текстів пісень.

До того як зустрітися в Києві і стати одним гуртом, музиканти жили і працювали в різних містах України – від Львова до Донецька, від Дніпра і Києва - до Севастополя.

До цього всі грали в різних гуртах. Та й не тільки рокових колективах. Наприклад, скрипаль Орест Пона виступав у складі симфонічного оркестру Львівської опери, а барабанщик Олександр Резніков багато років грав у професійному джазовому біг-бенді.

Басист Сергій Бабяк – один з музикантів, які пам’ятають ще ранні часи гурту та його перший репертуар, що складався з пісень з кумедним підтекстом “аля Брати Гадюкіни“.

Гітарист Олесь Савченко – наймолодший учасник гурту, але має багатий досвід завдяки численним гуртам. Йому зараз - 27 років, а найстаршому Олександру Резнікову виповнилося 56.

“День Бабака” завжди реагує на події, які відбуваються в Україні та світі. Вже перші пісні “5 поверх“, “Шалений Макс“, “Центуріон“, “Десятиліття“ продемонстрували прагнення відображати сучасну історію країни.

У 2014 році гурт записує пісні, які з’явилися під час буремних революційних подій та російської анексії Криму: “День Бабака“ та “Welcome back to Paradise“.

У 2017 році гурт випускає сингл Big Brother, який змальовує новий світ гаджетів та тотального контролю.

Склад гурту ( жовтень 2017 року)

 • Альбій Шудря - клавішні, вокал,
 • Сергій Бабяк - бас, бек-вокал,
 • Олександр Рєзніков - ударні,
 • Олександр Савченко - гітара, бек-вокал,
 • Орест Пона - скрипка.

Про себе музиканти кажуть, що вони “дорослі люди, які грають дорослу музику“.

Misstres

MISSTRES – англомовний рок-гурт зі Львова, історія якого розпочалась в 2011 році, коли троє друзів (гітаристи Олексій і Дмитро та барабанщик Павло) вирішили згадати свої студентські «гаражні» часи і почали збиратися в студії, щоб пограти в своє задоволення. Того ж року до гурту приєдналася вокалістка Оля та розпочалась робота над власним матеріалом. До складу було запрошено бас-гітариста Стаса та під назвою «Квітка Року» гурт виступив на фестивалях 2013 року – Підкамінь і Франко Місія і 2014 року – Файне Місто і Раковець Фест. Також 2014 року гурт переміг у відборі НеПопсового Сезону на Джем ФМ в Києві, проте не зміг продовжити конкурс через терміновий виїзд Олі за кордон. За півтора роки Оля повернулася в Україну і було прийнято рішення розпочати все з нуля. Абсолютно новий матеріал, нове звучання, новий драйв, свіжі емоції і нова назва MISSTRES.

Протягом 2016 року гурт працював в студії над дебютним альбомом, і вже літом 2017 року презентував свій перший повноформатний альбом під назвою “Butterfly”. Альбом став логічним завершенням довготривалої роботи у студії Jenny Records. В платівку, повністю створену у Львові, увійшли 12 композицій, від драйвових, іронічних до ліричних та емоційних.

Жіночий вокал у поєднанні із помірно важкою музикою створили пісні, насичені мелодійністю та емоціями від пережитих життєвих моментів. Учасники гурту не відносять свою музику до конкретних стилів та напрямів, а просто називають її “своєю”.

До відбору на фестиваль Файне Місто 2017 року гурт випустив відео-роботу на пісню My Way. В даний момент ведеться підготовки до зйомок відео-кліпу на пісню Mistress, реліз якого має відбутися восени 2017 року.

БерезюК

Березюк Володимир Олександрович (народився 6 червня 1996 року) - український реп-виконавець.

Хлопець із села, народився в сім'ї самих звичайних працівників (тато був трактористом, мама - бухгалтером). З малих літ Володимир любив все, що було пов’язано із творчістю – малювання, танці, акторство і т.п. Музичний шлях почав з того моменту, коли його взяли до духового оркестру. Йому тоді було 11. Там він вперше познайомився з музикою із середини.

Писати пісні почав у 15 років. Причина тому стала закоханість. Перший трек був російською та записаний на диктофон телефону. Оскільки, Березюк соромився показувати свою творчість батькам, записував пісні з самого ранку – коли тато і мама йшли на роботу. Через це багато раз запізнювався в школу. Першою програмою, в якій працював цей хлопчина, стала Adobe Audition 3.0.

У 2013 році закінчив школу із срібною медаллю та поступив до Уманського національного університету садівництва на спеціальність менеджера. Відразу ж знайшов в місті студію звукозапису. Вона була в Умані єдина, називається "True Records" (зараз знаходиться в м. Київ). Звукорежисер та власник цієї студії - Володимир Бондаренко, відігравав і відіграє важливу роль у творчості виконавця, вносячи цікаві креативні ідеї в кожну композицію. Перший україномовний трек Березюк записав саме там. При тому це був не лише перший трек на українській мові, а й перший трек записаний на студії. За 4 роки записував різне, більшість - ліричне. На кінці 2016 року Березюк віднаходить свій стиль.

У 2017 році розпочинає випускати якісні роботи з гарним звучанням та професійніше займається музикою. Віднайшовши свій стиль, Володимир віднайшов і своє покликання у цьому житті, що є дуже важливо. З його уст сказано, що він не планує зупинятися на досягнутому і йде тільки вперед – до нових висот. Хоче розвиватися і надалі радувати своїх слухачів хорошими роботами, в які вкладає душу та великий сенс.

«Музика - це відпочинок. Вона розслабляє та надихає на щось велике. Музика - це більше, аніж магія. Для мене це ліки душі.» - розказує Березюк. Реп обрав тому, що в інших жанрах не напишеш так об'ємно, як в жанрі реп, бо реп для молодого виконавця - це свобода.

Indytronics

Група з 5 музикантів з Києва (Україна). Група почала грати в 2015 році року, випустивши свій дебютний альбом LP «Scintilla Wave». Презентація альбому Indytronics відбулася в київському клубі ATLAS а також альбом було презентовано на кількох українських фестивалях: Woodstock Ukraine, Virtuoso Festival, Tattoo Collection, Master Festival, ГОГОЛЬФЕСТ і ін.

У 2016 році Indytronics виграла 2 конкурси: 'Battles Of Students Bands' and 'Irish True' by Tullamore Dew, вигравши можливість зіграти на концерті в Дубліні, Ірландія. Влітку 2016 команда Indytronics вирушила в український тур по 6 містах і на два фестивалі: «Woodstock Ukraine» та «Z-Games».

Indytronics - музичні експедитори сонця і туманних гір, піщаних саван і океанів, які бачать красиві прості речі, створюючи сліпуче поєднання психоделіки, інді і електроніки.

"Коли натискаєш на клавішу 'play' відчуття того, що гравітація йде з-під ніг, приходить моментально, тому що Indytronics поглодалі собою все звуковий простір з їх космічним саундом, який підриває Земну мезосферу" - так відгукнувся на творчість Indytronics екс-продюсер групи Arctic Monkeys Тімм Клісбі (Timm Cleasby).

У квітні 2017 року Indytronics виграла величезний всеукраїнський конкурс «Indie Fields» - який проводили студія звукозапису «Исток», Music Hub і Atlas - група стала номером 1 серед 500 учасників з усієї країни.
У вересні 2017 група виграла в конкурсі музична премія APPS Music в номінації "Прорив року серед 600 українських груп.

Новий EP вийде восени 2017 року. Влітку 2017 року Indytronics зіграли на фестивалях - «Atlas Weekend» і «Hedonism».


Учасники:

 • Данило Богданенко - вокал, гітара
 • Денис Рибченко - гітара, клавішні
 • Віталік Куцюк - бас
 • Руслан Добров - ударні, перкусія, бек-вокал
 • Микита Пиресев - клавіші, програмування, відтворення

LUKA

LUKA - новий музичний проект Андрія Лучанко.

В 2015 році Андрій голосно заявив про себе в проекті "Голос Країни", співак став одним з вокалістів команди Святослава Вакарчука та дійшов до фіналу 5 сезону.

Після телепроекту Андрій зібрав гурт Fireplace, з якими встиг випустити кілька синглів та відеороботу на пісню "Не відпускай".

В 2017 році Андрій Лучанко покинув гурт та презентував свій новий проект LUKA.

LUKA встиг прийняти участь у проекті Х-Фактор. На проекті Андрій презентував пісню "Небо падає", яку присвятив Героям Небесної Сотні та став учасником проекту.

У вересні 2017 році LUKA презентує кліп на авторську пісню "Полети".

THESMILE

Склад групи:

 • Олександр Макаров - вокал, гітара, клавіші
 • Валентин Канн - бас-гітара
 • Іван Рефутов - ударні

Група THESMILE була заснована 24 березня 1996 року, з цього моменту колектив почав активно виступав по всій Україні. У 2009 році був записаний перший студійний трек - «Я уже тебя не жду». Символічно, адже саме ця лірична рок-балада стала першою піснею Олександра Макарова. І ця композиція була написана, коли Олександру було всього 15 років.

Колектив часто експериментує з різними музичними напрямками, але при цьому - залишається вірним своєму стилю. В піснях гурту можна почути елементи даб-степу, року, R&B, і навіть хіп-хопу. Одним з перших результатів творчих пошуків і експериментів стала пісня «Друже» (2013). Ще однією з найбільш незвичайних робіт стала композиція LOUNGE.

«Моєю головною задумкою було створити пісню, під яку добре робити... все: лежати на пляжі і міркувати, милуватися океаном, попивати прохолодний мохіто, здійснювати ранкову пробіжку, мріяти про прекрасне майбутнє... Мені хотілося написати трек різноплановий, але щоб при цьому він налаштовував на спокійний лад», - розповідає Олександр Макаров.

Музиканти ставляться до своєї роботи дуже критично і вимогливо. Автор віршів і музики - Олександр Макаров, а за якісний саунд відповідає Іван Рефутов. Пісні видаються як російською, так і українською та англійською мовами.

Запис і зведення треків проходить в кращих музичних студіях під керівництвом відомих саунд-продюсерів: таких як Сергій Грачов, Юрій Лич, Володимир Григорович, Віталій Телезін.

Пісні групи THESMILE можна почути в ефірі українських радіостанцій, а також - в рамках концертів і заходів, на яких музиканти виступають в якості запрошених гостей. А найближчим часом група планує випустити кілька абсолютно нових треків - як авторських пісень, так і каверів, які неодмінно здивують слухачів незвичайним звучанням.


Популярні композиції:

 • «Друже»
 • «Знайди мене»

LOUNGE

 • «Я уже тебя не жду»
 • «Осенний дождь»
 • «Ветер»
 • «Важные фразы»
 • «Обернись»

JAZZ PARNAS

Гурт JAZZ –PARNAS - Створений в далекому 2000 році, в місті Полтава, з однодумців, які професійно займаються музикою та поезією понад 40 років.

Випускники консерваторії, викладачі музичних дисциплін, поети та композитори об’єдналися заради спільної творчості.

Ми знайшли свій шлях, якому вже не зрадимо ніколи.

Фестивалі, конкурси, гастролі – це лише зовнішній бік нашого життя. Але не головний.

Найважливішим для нас є можливість творити, реалізовуючи авторський потенціал, щоб розповісти світу про єдине, заради чого варто жити: дружбу, кохання, відданість людям та справі.

MATT.V

MATT.V (Матвій Вермієнко) - музичний продюсер, композитор, аранжувальник, співак і автор пісень.

Досить цікавим виявився творчий шлях Матвія. Ще під час навчання в Київській консерваторії доля звела майбутнього артиста з генеральним продюсером групи «ВІА Гра» Дмитром Костюком. Після прослуховування пісень і фонограм, які були зроблені Матвієм в домашній міністудіі, Костюк запросив хлопця попрацювати над дебютним альбомом співачки Євгенії Власової. І як показав час, ця співпраця принесла успішні музичні плоди. У 2002 році вийшов альбом «Ветер надежды», саундпродюсером якого став Матвій Вермієнко. Після виходу альбому Матвій протягом 9-ти років співпрацював з відомими українськими та зарубіжними артистами, а в 2011 році почав свою сольну кар'єру, випустив серію пісень і кліпів і в 2013 році став фіналістом Національного відбору EUROVISION-2013, c піснею «Открывай меня».

Middle Finger

Middle Finger - це гурт зібраний досвідченими музикантами які брали участь у багатьох відомих столичних гуртах, та підкоряли не одну сцену в Україні та близькому зарубіжжі.

Гурт в березні 2017 року випустив одноіменний сингл та кліп, а в вересні вийшов дебютний EP альбом.

«Middle Finger» це потужний гітарний саунд, поряд з класичними рок-вокалом, нагадуючи нам про кращі пісні Metallica, Audioslave і Foo Fighters.

Наталя Мирна

Наталя Мирна - професійна співачка, композитор та викладач вокалу.

Одна з небагатьох українських артистів, яка може похвалитися чи не рекордною кількістю змін сценічних імен: Наталка Пилип'юк, Нікіта, Наталі, Project Belle Diva, а сьогодні - Наталя Мирна. Артистка створює щиру та відверту музику в жанрі Art-pop та New Folk.

Свою співочу кар’єру розпочала ще в середині 90-х, будучи студенткою Львівської консерваторії. Продюсуванням дівчини зайнявся композитор Олександр Єрченко. За більш ніж три роки співпраці з ним Наталя стала лауреатом та переможницею на багатьох міжнародних та всеукраїнських конкурсах.

Розвиток вітчизняного шоу-бізнесу надихнув співачку на створення абсолютно нового сценічного образу та псевдоніму. Набираючи стрімких обертів у кар'єрі, співачка на початку 2000-х випускає студійний україномовний альбом "ХамелЄон", а згодом - дві відеороботи на композиції "Мовчи" та "Ялиночка" під псевдонімом Нікіта. У своєму творчому доробку має пісні ​​ таких відомих авторів, як: Сергій Сметанін, Олександр Єрченко, Зоряна Гладка та Андрій Кузьменко (Кузьма Скрябін).
Після виходу альбому працює за межами України; виступи та концерти проходять у різних країнах світу: Данія, Бахрейн, Йорданія, Катар, ОАЕ.

Досвід роботи за кордоном не проходить даремно. Співачка записує декілька англомовних треків та знімає кліп на пісню "He touches me" . Під псевдонімом Наталі працює над проектом "Світ Наталі", а згодом разом з режисером та продюсером Орестом Борко створює Project "Belle Diva", до якого пізніше долучається співачка та дизайнер Вікторія Білошитська. Project "Belle Diva" часто з’являється в ефірі телевізійного проекту "Фольк Мюзік".​

Паралельно співачка розпочинає сольну кар'єру, але уже під прізвищем свого чоловіка - Мирна. Так у шоу-бізнесі з"явилось нове імя - Наталя Мирна.

Наразі артистка працює над новим психоделічним альбомом, розвиває напрямок New Folk та створює популярну музику для загальної аудиторії. Також, Наталя керує столичною студією вокалу, записує відеоуроки та відеокурси з вокалу.

Ummagma

Ummagma - це українсько-канадський дует Олександра Кретова (вокал, гітари, електроніка) з Кременця Тернопільської області та Шони Макларнон (вокал) з Юкона.

Після першої зустрічі в Москві, вони переїхали в Україну під час Помаранчевої революції і створили студію звукозапису в Кременці. Нині ж пара переїхала до Канади, де успішно створює різножанрову музику (dream pop, shoegaze, electronic), а також регулярно співпрацює із різноманітними музикантами зі світовими іменами: Робін Гатрі з Cocteau Twins, A.R.Kane, Джон Фрайєр з The Mortal Coil та інші.

У 2013 році Ummagma виграла «Альтернативне Євробачення» на британській незалежній радіостанції Amazing Radio, представляючи Україну серед 23 країн.

«Ummagma — це адреса моєї електронної пошти. Я дав їй назву, довільну від «ummagamma» - так зветься один із альбомів Pink Floyd. А коли ми почали записуватися, я створив на комп’ютері папку «ummagma», в яку складав роботи. Чудова назва — ні з чим не переплутаєш» - Олександр Кретов про назву гурту.

Зараз на рахунку Ummagma – два повноцінні альбоми та декілька ЕР: Antigravity (2012), Ummagma (2012), Rotation (2013), Lama (2014), Kiev Remixes (2014), Frequency (2015), New Born with Sounds of Sputnik (2016), Winter Tale EP (with A.R.Kane) (2017), LCD EP (2017).