Юрій Старчевод

Юрій Старчевод - український виконавець, поет, композитор, автор музичних проектів «Карась» та «Юрій Старчевод». У творах пропагуються патріотизм, позитивний світогляд, любов до життя, віра у краще і справжнє, віра в кохання, сімейні цінності тощо.

Проект «Карась» був створений влітку 2011. У рамках проекту видано альбом «Друг Людини» (студія «Family Records»), до якого увійшли 12 треків (український реп). Також було видано декілька пісень поза альбомами, у тому числі – спільну роботу з бандуристом Ярославом Джусем «Моя Мова», яку було записано на підтримку української мови після прийняття так званого «мовного закону» влітку 2012 року.

Проект «Юрій Старчевод» створив влітку 2013, стиль наближений до поп-року та містить елементи інших музичних напрямків. У кінці 2013 випустив музичний альбом «Відчуття» (студія «Family Records»), який також було перевидано у 2015 році. З початком драматичних подій у Криму та на сході України в ефірі радіостанцій та у мережі Інтернет було презентовано пісні на підтримку українських солдатів «Україна єдина» (спільна робота з Артуром Пісковським), «Ти найкращий» (з Дариною Степанюк) та «Дорога додому».

Виконавець також є автором музики та текстів до власних пісень. Крім того, створено пісні на слова поетів-класиків української літератури (Василя Симоненка, Тараса Шевченка) та сучасних українських поетів (Тетяни Череп-Пероганич, Віталія Міхалевського та ін.).