Bryantseva180 Таня Брянцева — UA MUSIC | Енциклопедія української музики

Таня Брянцева

Таня Брянцева народилася 31 грудня. Вже в два роки вона співала пісні Алли Пугачової та Софії Ротару. Батьки тоді з гордістю називали Таню "Народна артистка Радянського Союзу". Пройшло 10 років, і Таня продовжила свій творчий шлях у зразковому дитячому хорі "Тоніка", місто Хмельницький. Вже тоді вона твердо вирішила стати співачкою. З хором «Тоніка» Таня побувала на своїх перших гастролях в різних містах України та Росії. У 13 років - солістка ВІА при Хмельницькому будинку творчості.

У 1998 р. взяла участь в конкурсі імені Володимира Івасюка, дипломант. У тому ж році закінчила Вище музичне училище ім.Р.М. Глієра з червоним дипломом, а в 2004 р. отримала червоний диплом відомого КНУКІМ. Навесні 1999р. на фестивалі «Червона Рута» їй присуджена 3-я премія.

Новий етап розвитку співачки поклала зйомка відеокліпу на пісню «Сонце-Місяць» у 2001р. У тому ж році - участь у конкурсі «Ялта. Море друзів», 3-я премія та приз глядацьких симпатій. Наступний, 2002 рік був ознаменований перемогою в конкурсі ім. Ст. Івасюка, 2-я премія.

Навесні 2006 р. Таня Брянцева взяла участь у проекті „Шанс» (Інтер), а навесні цього року вона стала півфіналісткою конкурсу молодих виконавців «Юрмала» «Нова Хвиля» 2007.

У лютому 2008 року був знятий відеокліп на пісню "Інших мені не треба". Він знаходиться в ротації каналів OTV, BIZ TV, MAKS TV (USA). На запрошення каналу MAKS TV (USA) Таня брала участь у міжнародному конкурсі естрадних виконавців "Пісні Моря-2008" в Севастополі.

Восени 2008 року був записаний альбом "Інших мені не треба".

Пісня "Sweet & sugar, baby" увійшла у фінал відбіркового туру конкурсу Євробачення 2009. У постановці номери брала участь відома повітряна гімнастка Олена Дахнівська (Шоу Елтона Джона, Філіпа Кіркорова, Володимира Гришка...).

Презентація альбому «Інших мені не треба» відбулася в клубі «Фаберже» 5 листопада 2009 року. «Для мене дуже важливо, щоб моя музика була затребуваною, це справжня заслуга артиста – дарувати свою творчість», - говорить Таня Брянцева. «Цей альбом зібрав лірику і танцювальні треки і для мене дуже символічний, це справжній альбом жіночих емоцій, сподівань і переживань, сподіваюся, він вам сподобається!»

2010 - Таня Брянцева взяла участь у проекті «Ти - суперзірка » на каналі 1+1, потрапила в топ 100 кращих вокалістів.
2012 - команда блондинок з Танею Брянцевой виграла в інтелектуальному проекті «Світлі голови» ( Новий канал).
2012 - записаний англомовний трек "Fly away", на який знятий відеокліп.
2012 - трек «Wish» feat KIBO став дуже популярним. У тандемі з талановитим ді-джеєм KIBO, Таня записала ще одну пісню «Київ».
Це сучасний гімн Києва.
2013 - пісня «Крапелька», композитор Ігор Добролеж.
З 2006 року кожен Новий Рік Таня – Головна Попелюшка країни в новорічних виставах на Президентській Ялинці у Палаці «Україна».
Зараз Таня записує нові пісні та бере активну участь у зйомках телевізійних проектів.