Аліна Гросу

Аліна Михайлівна Гросу (нар. 8 червня 1995, Чернівці, Україна) — українська естрадна співачка.

Біографія

Аліна Михайлівна Гросу народилася 8 червня 1995 року в Чернівцях.

Взимку 1998 року Аліна брала участь в конкурсі «Міні Міс Україна» в категорії «Маленька панночка-талант»,

В сім років Аліна Гросу переїхала з Чернівців в Київ і стала професійно працювати в шоу-бізнесі.

У співачки є чотири сольні альбоми. Третій альбом «Море волнуется» став золотим.

Аліна Гросу — учасниця великих проектів «Пісня року», «Дитяче Євробачення» і World Music Awards; поп-співачка, виступає як самостійно, так і в співпраці з іншими популярними музикантами.

У 2010 році Аліна Гросу екстерном закінчила 11 клас Печерської гімназії № 75 в місті Києві.

У серпні 2010-го Аліна поїхала в Москву, де вступила у Всеросійський державний університет кінематографії.

Родина

Батько — Михайло Михайлович Гросу (4 серпня 1967, Чернівці) — працював в ПТУ майстром, інженером, потім податковим інспектором, пізніше став бізнесменом і депутатом Чернівецької міськради, має юридичну освіту.
Мати — Ганна Андріївна Гросу, за освітою медсестра; Закінчила в 2010 році Державну академію керівних кадрів культури і мистецтв (режисер театралізованих вистав та масових свят, викладач); громадський діяч.
Зведений старший брат по матері — Роман Каланджій (нар. 1985), коли Аліні було 6 років, навчався в Чернівецькому політехнічному технікумі, має юридичну освіту, ріелтор, займається меблевим бізнесом.

Досягнення

Аліна Гросу — лауреат I-ої премії «Пісенного вернісажу», Дипломант конкурсу «Ранкова зірка», перша віце міні-міс України. Брала участь у всіх конкурсах «Шлягер року» на рівні з дорослими артистами. Саме з цього конкурсу чотирирічна співачка почала свою професійну кар’єру. Названа «Людиною року-2001» в номінації «Дитина року». Аліна — постійний гість на новорічних виставах в Палаці України і на концертах Міжнародного фестивалю мистецтв «Слов’янський базар». Учасниця програм «Пісня року». Учасниця третього сезону танцювального шоу «Танцюю для тебе». В 2013 році була визнана експертами конкурсу «Фаворити Успіху — 2013» переможицею в номінації «Молодий талант».


Джерело: https://uk.wikipedia.org/