Андріана — українська співачка, що виконує пісні у жанрі Pop-Music українською та англійською мовами.

12 квітня народилась майбутня талановита співачка Андріана. Батьки помітили музичний талант доньки і з радістю відвели в Кам’янко-Бузьку музичну школу, де маленька Андріана опановувала техніки співу, розвивала свої вокальні здібності. Та невдовзі дівчина написала музику до першої своєї пісні. Так з’явилась мрія стати професійною співачкою. В першу чергу, доньку підтримала мама Андріани. Вони разом відвідали чималу кількість вокальних фестивалів та конкурсів у яких Андріана брала участь як співачка, займала перші та призові місця в номінації «Вокал».

Так за період 1996-2004 років Андріана стала лауреатом та дипломантом у 33 міжнародних конкурсах та фестивалях.

В 2003 році виходить перший сингл Андріани «Не забуду», який стрімко вривається в Хіт-паради обласних та регіональних радіостанцій. Пісня «Не забуду» стає хітом в Україні, а співачка Андріана стає популярною. У 2004 році на телеекранах з’являється перша відео робота Андріани «Я не забуду».

На період з 2003-2004 рр. співочої кар’єри, Андріана уже мала більше 10 синглів. А у 2005 році її перший дебютний альбом «За тобою в небеса» розлетівся накладом більше 8000 примірників.

Також з 2004 по 2008 роки були відзняті кліпи на наступні пісні: «Вільна душа», «Love StoryЯ», «Пригорни мене».

Андріану починають запрошувати на різноманітні телевізійні проекти. Так на період 2004-2010 рр. неодноразово приймала участь як співачка в проектах «Шлягер року», «Наша пісня».

З 2003 по 2016 роки відбулось більше 600 концертів Андріани у різних містах України. Є автором музики, співпрацює з багатьма львівськими поетами, що пишуть для неї тексти.

23 грудня 2008 року в київському нічному клубі DISCO RADIO HALL Андріана презентувала свій другий студійний альбом «Love StoryЯ». А в 2009 була визнана «Найкращою співачкою 2009 року» по версії глянцевого журналу «RIA Львів».

В період 2008-2015 рр. Андріана випустила 10 синглів та відзняла відеороботи на пісні «Love Show», «Назовсім», «Назавжди», «Адреналін».

Упродовж багатьох років співочої кар’єри Андріана виступає співорганізатором та учасником благодійних концертів, виручені кошти з продажу квитків передаються на потреби важкохворих дітей та поранених бійців АТО. Зокрема, благодійний проект Андріани «Андріана та друзі Львівщини» допомагає дитячим будинкам та військовим шпиталям.

В 2016 вийшла нова пісня «В нашому серці» та однойменний відео кліп. За словами співачки: «Після останніх подій в нашій державі, коли загинули люди на Майдані та почалась війна на сході України, в мене народилась пісня «В нашому серці». Я не хочу наголошувати кому вона присвячується, думаю, що коли ви її почуєте, то самі усе зрозумієте».


Джерело:http://www.andriana.com.ua/