annamariya180 Біографії — UA MUSIC | Енциклопедія української музики

"Анна-Марія - сестри-близнючки з дивовижними голосами та неймовірною енергетикою. Щирі, яскраві і, по-хорошому, божевільні - саме такі, якими повинні бути артисти нового покоління! Переможці телепроекту "Шанс", фіналістки проекту "Голос країни", фіналістки Національного відбору "Євробачення 2014". Вони співають на 15-ти мовах світу і віддають перевагу тільки живому звуку."

Історія

Анна і Марія народилися в Криму, у місті Сімферополі, в пологовому будинку № 1.

На запитання, з якого віку вони співають, Анна і Марія відповідають: «З народження», тому що ще у пологовому будинку близнючок називали Аллою Пугачовою та Софією Ротару. С перших хвилин життя вони почали співати.

Вперше глядачі побачили сестер на серйозній сцені у 1994 році на конкурсі близнюків, у 6 років. Не зважаючи на юний вік, Анна та Марія стали переможцями, вони не боялися сцени.

Перші кроки в музиці вони зробили з ініціативи батьків, вступили до музичної школи по класу фортепіано. Однак тривало це не довго й через декілька років любов до музики зросла настільки, що вже за власним бажанням сестри знову вступили до музичної школи, але вже по класу гітари й успішно її закінчили.

Анна і Марія з дитинства займалися спортивними танцями хіп-хоп, брали участь у багатьох змаганнях — стали чемпіонками Криму з хіп-хопу а також бронзовими призерами України.

Починаючи з раннього віку Анна і Марія виступали не тільки в Україні, а й за кордоном: у Франції, Німеччині, Росії, Ізраїлі, Греції, а у 2009 році їм пощастило виступити в Італії, де Анна та Марія співали з оркестром Сан-Ремо.

Перший сольний концерт дуету «Анна-Мария» називався «16 шагов». На концерті сестри виконали програму 15-ма мовами світу. Всі кошти, виручені від концерту, були перераховані на відновлення Собору Олександра Невського в Сімферополі.

Коли сестрам виповнилося 17 років, вони були удостоєні почесного звання «Заслужені артистки АРК», яке було присвоєно їм Верховною Радою АРК. На сьогоднішній день Анна і Марія — наймолодші Заслужені артистки АРК.

Сольний концерт «В атмосфере счастья» отримав дуже високу оцінку колег, відомих артистів, співаків, преси, перших осіб Кримського уряду а також глядачів.

Перед широкою публікою дует Анна-Марія постав після їх участі у популярному телевізійному проекті «ШАНС» на телеканалі «Інтер», де сестри набрали найбільшу кількість голосів телеглядачів.

Дует «Анна-Марія» на церемонії нагородження «Коронації слова 2014». Після перемоги в «ШАНСі» Анна і Марія дали спільний з гуртом «Скрябін» сольний концерт у Криму. Зароблені кошти було передано у відділення гематології республіканської дитячої клінічної лікарні.

Отримавши неабияку популярність у телепроекті «Шанс», дует вирушає у великий концертний тур 25 містами України разом з переможцями інших сезонів телепроекту а також Віталієм Козловським.

2009. Телепроект «ШАНС» святкує свій ювілей. Продюсер проекту вирішує запросити в 10 сезон, на його думку, найяскравіших учасників минулих сезонів. Дует «Анна-Марія» знову постає перед українською публікою, завойовуючи нових прихильників.

У лютому дует «Анна-Марія» знімає дебютний відеокліп на композицію «Закружи меня» з режисером Вадимом Єрмоленко.

У березні сестри були удостоєні почесного звання «Харків'янин року» в номінації «Діячі науки, культури і мистецтва», як музиканти, творчі досягнення яких завоювали найбільше суспільне визнання.

У жовтні виходить другий відеокліп дуету на пісню «Не финал».

Протягом року сестри працювали з продюсером Юрієм Бардашем (продюсером гурту «Quest Pistols»). У цій співпраці виходить новий кліп на пісню «Вечером в пятницу», написану Іваном Дорном.

У 2012 році Анна та Марія у співпраці з англійським продюсером Denis Ingoldsby записують сингл «Beautiful».

Зараз Анна-Марія активно гастролює по Україні та Росії а також із успіхом дають концерти закордоном. У січні 2013 року Анна та Марія виступили в шоу всесвітньо відомого боксера Роя Джонса.

Восени 2013 року виходить нова відеоробота Анни-Марії на пісню «Целовать другого», автором якої є Іван Дорн.

З 2014 року Анна-Марія виступають з командою у складі 5-ти музикантів (2 гітари, клавіші, бас-гітара, ударні). В листопаді 2014 року відбувається прем'єра синглу «Твоє Місто». (муз./сл. О. Дворецький). Це новий етап у творчості Anna-Maria, оскільки це перший трек, який записано з музикантами гурту.

Майже відразу світ має змогу побачити новий відеокліп «Твоє Місто» (режисер — Артем Тітєєв, оператор — Денис Лущик) на однойменний сингл.

Анна-Марія на своїх виступах завжди віддають перевагу живому звуку.

Освіта

Сестри Анна і Марія отримали дві вищі освіти: музичну та юридичну.

Спочатку вони вступили до Національної юридичної академії України ім. Ярослава Мудрого (у м. Харків). Провчившись там два роки, вони вирішили вступити до Академії естрадного та циркового мистецтв ім. Л. Утьосова на факультет естрадного співу. Обидві академії сестри закінчили на відмінно.


Джерело: https://uk.wikipedia.org/