Арсен Мірзоян (нар. 20 травня 1978, Запоріжжя) — український виконавець, автор усіх своїх пісень, учасник шоу «Голос країни», має характерний тембр та манеру виконання.

Біографія

Народився та зростав у Запоріжжі. У 1995-му вступив до Запорізької державної інженерної академії на спеціальність інженер кольорової металургії. ВНЗ закінчив 2000-о року.

ВАТ «Запоріжсталь»

Після закінчення ВУЗу працював на «Мотор Січі», Запоріжжя. Та після того, як майже вся ВУЗівська команда КВК влаштувалась на роботу на ВАТ «Запоріжсталь» та організувала там однойменну команду, був запрошений на роботу в механічний цех комбінату, де пропрацював 12 років майстром дільниці.

Втрата слуху

У 2000 році повністю втратив слух на ліве вухо, у 2004-му — на праве. Проте лікарі завдяки протезуванню повернули йому можливість займатись музикою.

Особисте життя

Проживає в громадянському шлюбі з Тонею Матвієнко. Має двох синів від першого шлюбу, а 15 січня 2016 року Антоніна Матвієнко народила Арсену донечку Ніну.

Музична кар'єра
Початок

Професійної музичної освіти не має. У 1998 році його запрошено до одного з «дворових» рок-гуртів. По тому — до гурту «Тотем», який — після різноманітних реформ та кількаразових змін складу — поступово перетворився у гурт «Бабурка». Саме з цим колективом взяв участь у фестивалях «Перлини Сезону» та «Червона Рута». На одному з них познайомився з Сашком Положинським, лідером гурту Тартак, який незабаром став ведучим проекту «Свіжа кров» телеканалу М1, головною метою якого був пошук молодих талановитих гуртів та виконавців. В одну із таких програм Сашко запросив Арсена разом із гуртом. Згодом, 2008 року, запросив взяти участь у фестивалі «Таврійські ігри» у складі власного гурту «Тартак», де Арсен замість Андрія Підлужного виконував пісню «Не кажучи нікому».
2008 року став фіналістом телевізійного проекту каналу ТНТ-Россия «Смех без правил».

Голос Країни

У 2011 році став учасником шоу «Голос країни», пройшовши складні відбіркові етапи, та потрапив до прямих ефірів у складі команди Стаса П'єхи. На проекті серед учасників та організаторів проекту за Арсеном закріпилося звання «бунтаря». Посів четверте місце у фіналі. У фіналі «Голосу Країни» виконував авторську пісню «Ніч», яка згодом ввійшла в альбом під іншою назвою «Вагітні майбутнім».

Вихід першого альбому

30 листопада 2011 року відбулася презентація дебютного альбому «Ґудзики». Альбом складається з десяти пісень та бонус трека — пісні «Івана Купала» — авторської пісні Арсена, яку він виконує дуетом з Тонею Матвієнко.

Вихід другого альбому

2013 року вийшов другий студійний альбом «Незручні ліжка», до якого увійшло 11 пісень.

Інші творчі експерименти

Впродовж кількох років грав у складі команди КВК «Запоріжсталь» у центральних лігах ТО «АМіК». Є резидентом «Камеді-клаб Україна», а також комедійного шок-шоу «Хулиганы» (Запоріжжя).
Фіналіст телевізійного проекту каналу ТНТ-Росія «Сміх без правил» (2008).
У 2013 р. взяв участь у шоу Вишка, але вилетів у другому раунді.

Інші таланти та захоплення

Добре малює. Вправний кулінар. Полюбляє спорт, їзду на велосипеді, волейбол. У шкільні та студентські роки грав у театрі та професійно займався гандболом.
У літературі віддає перевагу Анні Ахматовій та Ігору Северяніну.


Джерело:https://uk.wikipedia.org/