Артем Пивоваров народився 28 червня 1991 року в місті Вовчанськ Харківської області. У віці 12 років вступив до музичної школи на клас гітари, проте кинув навчання через 3 місяці з-за відмінності в поглядах з освітньою системою і викладачами. Музичної освіти не має. Після закінчення 9 класів середньої школи вступив до Вовчанського медичний коледж. Подальшу освіту продовжив у Національній Академії Міського Господарства в Харкові, де здобув науковий ступінь бакалавра з екології.

У 2017 році переїхав з Харкова до міста Києва.

Музична кар'єра

З 2011 по 2012 був вокалістом Харківської групи Dance Party.Dance! Dance!, з якою записав один студійний альбом "Бог зробив би голосніше" .В кінці року залишив групу.

У 2012 році були записані перші акустичні пісні, відео на які досить швидко стали популярні на YouTube.

1 квітня 2013 року виходить перший повноцінний альбом «Космос», записаний вже з повним складом музикантів. Артем активно гастролює з альбомом по країнам СНД, бере участь на фестивалях. На підтримку альбому були випущені відео «Рідна» і «Легше».

Протягом 2014 року було випущено 4 сингли, в тому числі і перша україномовна пісня «Хвилини». Виходить відео на трек «Океан».

2015 рік стартує виходом відео «Ми молоді», яке поклало початок плідній роботі над другим альбомом.

Навесні були записані два дуети: «Видихай» з Андрієм «Саном» Запорожцем (Sunsay, 5'Nizza) і «Навіщо» з Нерви (група). На обидва трека були також випущені відео-роботи.

20 серпня виходить другий альбом «Океан», який був високо оцінений музичним критиком Ігорем Панасовим. Через кілька днів після виходу альбому випускається кліп на пісню «Збирай мене».

Після того, як трек «Збирай мене» звучить на телеканалі ТНТ в програмі «Танці» рейтинги пісні та альбому починають різко зростати. По завантаженню в iTunes «Збирай мене» на певний час займає третє місце після Sam Smith і Adele (рейтинг Росії).

У листопаді виходить нова відеоробота на трек «Залежні», яка також завоювала увагу безлічі муз. каналів і радіостанцій.

З 2015 року Артем Пивоваров також виступає в якості саунд-продюсера, співпрацюючи з такими популярними артистами як: KAZAKY, Тодоренко, Регіна Петрівна, Дантес, Міша Крупін, Анна Седокова, Таня Воржева, Dside Band, група Play і іншими.

Артем Пивоваров постійно експериментує зі стилями і випускає спільні роботи з популярними виконавцями. На початку 2016 року виходить спільний трек з репером Мот «Мусони», який в перші години після релізу очолив рейтинг музичного чарту в iTunes, а кліп на цю пісню набрав 8 000 000 переглядів на YouTube. 8 листопада спільно з групою "нелюдь" презентував кліп на танцювальну композицію «Роби свою справу». На початку 2017 року була презентована спільна пісня з репером Влади Каста (група) - "Меридіани", а в травні цього ж року - міні-альбом з Мішею Крупина «Міські чутки».

27 квітня 2016 Артем Пивоваров представив кліп на пісню «Стихія». Режисером відео виступив Леонід Колосовський. У вересні виходить новий кліп "На глибині", режисер - Тарас Голубков. Після презентації відео на YouTube кліп потрапив в ефір європейського музичного каналу Vilanoise TV і став єдиним українським контентом на цьому музичному ресурсі

20 жовтня Артем Пивоваров презентував перший український інтернет-серіал про сучасну музику і її творців. Багатосерійний фільм отримав назву UNKNOWN ( "Невідомий") і розповідає про людей, які створюють музику, але при цьому залишаються в тіні виконавців: саунд-продюсерів, аранжувальників, звукорежисерів, композиторів, сонграйтер. Головними героями перших двох серій «UNKNOWN» стали: музикант українського гурту Океан Ельзи Єліч, Мілош, саунд-продюсер Вадим Лисиця, гітарист групи Brunettes Shoot Blondes Юрій Водолазький, виконавець і сонграйтер Міша Крупін, звукорежисер Микита Шкуропат, Артем Пивоваров і саунд-продюсер Максим Захарін.

В кінці грудня 2016 року пісня «Збирай мене» стала офіційним саундтреком серіалу Готель Елеон, продовження популярного ситкому Кухня (телесеріал). У цьому ж місяці Артем виступив саунд-продюсером дебютного сольного альбому Регіни Тодоренко "Fire".

10 лютого 2017 роки Артем Пивоваров презентував третій сольний альбом "Стихія Води", до якого увійшло 10 композицій, серед яких пісні "МояНочь" і "Кисень". Остання потрапила в рейтинг Топ-5 композицій музичного сервісу Shazam в Україні та Росії.

6 березня на трек "Кисень" був випущений кліп про людей з альбінізму, який за кілька днів набрав більше 1 000 000 переглядів і потрапив в Топ-10 найпопулярніших українських відеокліпів на YouTube.

30 червня Артем Пивоваров презентував акустичну версію треку «МояНіч» на головній сцені фестивалю Atlas Weekend-2017. 2 серпня був презентований кліп «МояНочь», режисером якого виступив Тарас Голубков, а головну героїню зіграла дівчина Артема - Даша. Зйомки кліпу проходили в Києві на території ВДНГ. 24 серпня, в День незалежності України, був випущений перший україномовний кліп "МояНіч".

У 2017 році вийшов офіційний сайт артиста від одного з лідерів веб-розробки Sponge D & D.

У вересні 2017 року запустив авторське шоу "Артем Пивоваров. Backstage "на майданчику онлайн-кінотеатру Megogo.net.

1 грудня 2017 року вийшов у світ четвертий альбомом Артема під назвою «Стихія Вогню», який є другою частиною сиквела «Стихія».