assa180х180 Біографії — UA MUSIC | Енциклопедія української музики

Рок-гурт «АССА» був створений у Києві 2013 року. Від початку і до сьогодні вокалісткою та автором більшості пісень гурту є Тетяна Власова, а гітаристом – Дмитро Власов. Восени минулого року до гурту приєдналась скрипалька Тетяна Собакар, згодом – бас-гітаристка Марія Карпова. На початку 2015 року барабанщиком «АССИ» став Євген Манн, а клавішницею – Сніжана Мамчич. «З гордістю можу сказати, що всі учасники «АССИ» абсолютно талановиті, – каже Тетяна Власова. – Наші пісні – це колективна творчість. В аранжування кожен вносить щось своє – і це насправді круто!».

Із початку 2015 року «АССА» почала активну концертну діяльність. Уже в березні гурт представив у Києві першу сольну програму «Більше Світла», яка викликала багато схвальних відгуків серед музичних поціновувачів та критиків. Зараз із цією програмою група активно виступає на концертах та фестивалях у різних містах країни.

Пісні гурту «АССА» відзначаються проникливими текстами та мелодійною музикою, які гармонійно доповнюють ніжні звуки скрипки та яскравий вокал фронтвумен Тетяни Власової. Кожен виступ групи «АССА» – справжнє шоу, в якому дивним чином поєднуються ніжність і драйв, чуттєвість і відчайдушність, лірика і рок-мотиви. А всі пісні гурту об'єднує прагнення наповнити світ любов'ю, красою і яскравим світлом.