Гурт «ATMASFERA»

Гурт «ATMASFERA» — український музичний гурт, особливістю якого є сакральна мова більшості пісень — це санскрит та тексти з мантр, поєднання етнічних мотивів з сучасним оркестровим звучанням. Також гурт співає українською та англійською мовами. Серед учасників гурту — дівчата-близнята, доньки Юрія Яремчука — музиканта жанру імпровізаційного джазу та авангарду.
«Атмасфера» — це мультиінструментальний гурт, який поєднує такі інструменти як: флейта, клавіші, гітара, мандоліна, арфа, гармонія, бузькі, різні перкусії, бас-гітара, саксонетт, дзвіночки, дарбука та інші інструменти з цілого світу.
Гурт виконує пісні в стилі world та contemporary music (альбом «Integro»), комбінує класичні форми з джазовими імпровізаціями(альбом «Internal»), експериментує з фольковими та етномотивами світу (альбом «Forgotten love»).
Свій творчий шлях «AtmAsfera» розпочала з арт-року (альбом «Знайти»). В композиціях колективу сучасні західні тенденції органічно доповнюються старовинними східними мотивами та збагачуються українським колоритом.
Назва гурту складається з двох слів: «atma», що у перекладі із санскриту означає душу і «sfera» — це середовище, в якому вона живе.

Досягнення

«MusicDiscoveries», найкращий музичний гурт на американському порталі у 2012 році
«Emergenza» фестиваль, травень 2012 (UA), перемога в українському фіналі
«Emergenza» Фестиваль, липень 2012 (4-е місце), участь у фіналі російського відбору
«Must Be MUSIС» (2011, виступ гурту у фіналі спостерігали 5 мільйонів глядачів), фіналіст другого сезону польського національного телевізійного шоу
UEFA 2012 — жеребкування, присвячене фіналу УЄФА в Польщі (Варшава) і Україні (Львів, Харків, Київ)
Вечірка для чиновників Євро-парламенту в Бельгії.
«Zloty Baczek» (Золота Дзига) Приз глядацьких симпатій як найкращому гурту народної сцені під час виступу на фестивалі «Przystanek Woodstock -2008», що дозволило їм грати у серпні для більш ніж 400 тисяч слухачів
«The Global Battle of the Bands» (жовтень, 1-е місце в київському відбірному туру і 4 серед 48 — на світовому суперфіналі в Англії, Лондон 2007)

З 2013 року АтмАсфера реалізує інтерактивний проект «Мантра Дайвінг», де слухач має можливість задіятись у творче дійство і в повній мірі виразити свої емоції, співаючи з музикантами древні звуки на санскриті — мантри.

2015 рік

Презентація нової інтерактивної програми «Мантра Дайвінг» містами України та Польщі в Німеччині, Чехії, Новергії та Казахстані

Організація 3-денного фестивалю Atmasfera Festival в Польщі

Виступи на фестивалях MJR festival(Литва, 2015), Oslo Musikkfest(Норвегія), Four E(Казахстан), Peace festival(Німеччина), Berlin Yoga fest(Німеччина), Woodstock UA(Україна), Країна мрій (Україна), Трипільське Коло фестиваль(Україна)


Джерело: https://uk.wikipedia.org/