Lisa Bajrak

Lisa Bajrak - народилася 1 вересня 1995 року у Україні м.Херсон.

З самого дитинства захоплювалася творчістю. З 5 років займалася естрадними танцями. У віці 9 років батьки помітили чималу захопленість Лізи до музики. За її власним бажанням віддали дитину на уроки вокалу.

Згодом Ліза усвідомила на скільки їй близька латино-американська хореографія і вона стала поєднувати музику і танці. Педагог вокалу помітила обдарованість дівчинки і рекомендувала віддати дитину в музичну школу, так як для професійного музиканта необхідно володіння музичними інструментами. Було прийнято рішення віддати Лізу на приватні уроки фортепіано у віці 12-ти років.

Через брак часу танці довелося кинути. Ліза складала пісні ще в ранньому віці, та дуже хотіла займатися музикою професійно, для того щоб ще більше заглибитися в світ гармонії і різних невідомих їй до цього часу акордів.

Після закінчення 9ти класів загальноосвітньої школи, Ліза надходить в Херсонське музичне училище на відділ «Музичне мистецтво естради» по класу джазового вокалу в віці 16-ти років.

Перший рік дається не просто, новий стиль музики, складність музичних предметів на голову вище. У музичному училищі Лізі вдалося закріпитися не тільки як вокалістці, а ще й як музиканту, в зв'язку з цим по закінченню вона вступила до Київського інституту музики ім. Глієра.

У перший же рік навчання Лізі вдалося взяти участь у багатьох проектах, виступати на багатьох київських майданчиках.

На сьогоднішній день проект Lisa Bajrak & Band наполегливо працюють над авторським міні-альбом, реліз якого планується на кінець жовтня 2017 року.