Blast Shapes - київський гурт, створений в травні 2019 року.

Колектив утворився під впливом естетики 80-х років, переслідуючи на меті бажання передати настрій та перенести слухачів в атмосферу творчості тієї епохи.
Джерелами натхнення є творчість таких представників класичного року, як Guns N’Roses, Whitesnake, та пост-панку The Smiths, синт-вейв колективів Electric Youth та Carpenter Brut, інди-року - Foals і Brand New.
Основою звучання гурту є мелодичні гітари, «сочні» партії барабанів, експресивний бас і звісно ж контрастний, місцями меланхолічний вокал.

 

Учасники гурту:

Аня - вокал, гітара;

Саша - гітара;

Влад - бас гітара;

Артем - ударні.

 

У вересні 2019 року колектив випустив дебютний сингл "Sip of Courage", який доступний на всіх стрімінгових сервісів, включаючи: Apple Music, Spotify, YouTube Music, YouTube, Shazam, Deezer, Soundcloud, Bandcamp та багатьох інших.
Над синглом працювали Choleric Sound - зведення і майстеринг, а також словацький художник Denys Puccini - обкладинка синглу.

Також гурт приймав участь в українській музичній премії - Jager Music Awards 2019 у номінації "Young Blood", де серед 580 учасників вони змогли пройти в ТОП 30 фіналістів.
Паралельно колектив працював над створенням і записом свого першого міні-альбому і вже в листопаді 2019 року почав роботу над дебютним кліпом під назвою "Cosmic Dance".

На однин з треків майбутнього міні-альбому - "Cosmic Dance" група спільними зусиллями, зняла відео кліп із використанням VHS-камери та із навмисною лоуфайною якістю.
У випадку “Blast Shapes”, VHS - не мейнстрим, а інструмент для передачі атмосфери 80-х - 90-х років. Наче нічого особливого, але коли з’являються перші поміхи, розумієш кайф від перегляду архівних записів максимально побутових і простих речей.
"Cosmic Dance" це не спроба відновити той час за допомогою музики. Це звернення до минулого з проханням спонукати нас до безтурботності, як у дитинстві.

Над зйомкою, монтажем та обробкою кліпу працював словацький художник - Denys Puccini.