Учасники

  • Строян Сергій - cпів, акордеон
  • Богуцький Євген - гітара
  • Гавришов Володимир - ударні
  • Комоса Андрій - бас-гітара
  • Сухий Ілля - сопілка, бандура

Гурт «Чумацький Шлях» засновано в 2008 році, у м. Хмельницькому. Із самого початку гурт був представлений, як етно-фольк-рок , та, з часом, в результаті численних експериментів, стиль гурту модернізувався до більш сучасного альтернативного та прогресивного рок-звучання, з елементами фольклорних мотивів різних країн світу (Folk Alternative Metal).

Гурт активно гастролює на багатьох фестивалях в Україні та за її межами.

Під час живих виступів «Чумацький Шлях» демонструє феєричне шоу з використанням різних сценічних ефектів та незвичних власних образів.

В 2011 році гурт став переможцем фестивалю «Червона Рута», у жанрі «Рок - музика».

В 2012 році гурт був запрошений на фестиваль «Noc Kultyru» у м. Люблін, Польща.

В 2013 гурт презентував свій перший студійний альбом під назвою «Lorela», записаний на київській студії FDR. Альбом вмістив у собі 9 пісень та інтро. В платівці є спільна пісня іспанською мовою «El pastor», записана в дуеті з мексиканською співачкою Lorely Copado Ramirez.

В 2015 році гурт презентував другий студійний альбом «Самурай», записаний на студії Frost Magnetic Records. Саме цей альбом закріпив стиль гурту у Folk Alternative Metal. Платівка містить 9 пісень.

Наприкінці 2015 року «Чумацький Шлях» записують кавер-версію відомого хіта Віктора Павліка «Шикидим» та знімають на нього кліп.
В 2016 році гурт знімає кліп на пісню «Не буди» з другого альбому, яка суттєво відрізняється своєю тематикою та змістом від усіх інших композицій групи.

Пісня написана про страшний голодомор, який залишив дуже болючий слід в історії українського народу, тому кліп знятий в чорно-білих тонах з важким сюжетом.

В 2016 році гурт гастролює у Польщі, на таких фестивалях, як: «Unique Rock Festival» та «EKOŁOMYJA» , багато спільних концертів у Варшавських клубах разом з гуртом Гайдамаки та Друга ріка.

В 2017 році «Чумацький Шлях» зняли два кліпи на нову пісню «Алфавіт», та «Хап»

В даний час гурт працює над новим, третім альбомом, який планує презентувати на початку 2018 року.