D.Lemma

D.Lemma - київський гурт, який з'явився на наших екранах і в наших приймачах наприкінці 2004 року. Гурт складається з трьох творчих особистостей, яких об’єднує однаковий погляд на музику і ставлення до життя.

"JayB", він же Женя Бардаченко - навчався в музичній школі по класу гітари. Закінчив Київський національний економічний університет за спеціальністю "Економіка підприємств". Більшу частину свого життя віддав спорту: фігурному катанню, карате і танцям у стилі брейк-данс. В даний момент - головний креативщик групи та справжній знавець західної культури. Розробляє стиль музики, є художнім керівником групи, а також автор багатьох пісень D.Lemma.

"Мастер", він же Влад Філіппов - навчався в музичній школі по класу ударних інструментів. Закінчив Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, пише дисертацію з вірусології. З 7 років катається на гірських лижах, інструктор з веслувального слалому, а також разом з JayB був учасником танцювального брейк-данс колективу "Back 2 floor". На сьогоднішній день є душею і серцем групи. Знавець музичної культури пострадянського простору, що з успіхом застосовує у пошуках нові музичні ходи. А також пише тексти до пісень групи.

"LilM", вона ж Марія Леонідівна - закінчила музичну школу по класу фортепіано. Після випуску з Національної академії МВС України за спеціальністю "Слідчий" надійшла в Державну академію культури і мистецтва, на спеціальність "Режисер, адміністратор, продюсер". Вела групу з вокалу в Будинку дитячої творчості Шевченківського району м.Києва. Захоплюється танцями та кулінарією. Привносить в групу свій багатий музичний досвід, нестандартні вокально-мелодичні ходи та жіноче тепло.

На той час вони вже були сформованими особистостями, зі своїми музичними смаками. Ця доленосна зустріч привела хлопців до створення групи. Спільна робота з саундпродюсером групи Віктором Мандрівником привела «D.Lmma» до виходу в 2006 році дебютного альбому «Це наше!», Який вмістив в себе 15 треків. На підтримку альбому було відзнято три відеокліпи на пісні «Згадаю День», «Думи мої», «Десь на землі». Крім цих композицій на кращих радіостанціях країни можна було почути пісню «лiто», яка була заспівана за участю Олега Скрипки. В кінці 2007 року хлопці заявили про себе російськомовним альбомом, латиноамериканської музики, який наповнений живою, запально-романтичною музикою в стилі латиноамериканського поп- R & B. В активі групи - фестивалі та виступи на кращих майданчиках країни: "Таврійські ігри", Дні молоді та незалежності, Дні міст, концерти в Палаці Україна, ShowBiz Awards і багато інших заходів. Всі свої треки «D.Lemma» записала на власній студії «Jay Records». У записі альбому «Segnorita» взяли участь 12 музикантів. Заголовний трек альбому був спродюсований DJ R1CKONE «BLACK EYED PEAS FAMILY» «Segnorita». Учасники цього зіркового колективу внесли свої корективи і позитивний настрій в весь альбом групи.

В даний момент група працює з декількома концертними програмами: у супроводі інструментального колективу, у супроводі танцювального колективу, сольно.