Гурт "День Бабака" створили у 2009 році.

Стиль гурту і тематика пісень суттєво змінилися порівняно з першими днями існування колективу.

Зараз музика “Дня Бабака“ - це потужний рок, в якому відчувається вплив харду, фанку, електроніки та психоделії.

Музиканти позиціонують себе як гурт, що використовує українські тексти. Однак в репертуарі є й пісні англійською мовою.

З 2012 року лідером гурту є клавішник Альбій Шудря, який після змін у складі “Дня Бабака“ став ще й вокалістом та автором текстів пісень.

До того як зустрітися в Києві і стати одним гуртом, музиканти жили і працювали в різних містах України – від Львова до Донецька, від Дніпра і Києва - до Севастополя.

До цього всі грали в різних гуртах. Та й не тільки рокових колективах. Наприклад, скрипаль Орест Пона виступав у складі симфонічного оркестру Львівської опери, а барабанщик Олександр Резніков багато років грав у професійному джазовому біг-бенді.

Басист Сергій Бабяк – один з музикантів, які пам’ятають ще ранні часи гурту та його перший репертуар, що складався з пісень з кумедним підтекстом “аля Брати Гадюкіни“.

Гітарист Олесь Савченко – наймолодший учасник гурту, але має багатий досвід завдяки численним гуртам. Йому зараз - 27 років, а найстаршому Олександру Резнікову виповнилося 56.

“День Бабака” завжди реагує на події, які відбуваються в Україні та світі. Вже перші пісні “5 поверх“, “Шалений Макс“, “Центуріон“, “Десятиліття“ продемонстрували прагнення відображати сучасну історію країни.

У 2014 році гурт записує пісні, які з’явилися під час буремних революційних подій та російської анексії Криму: “День Бабака“ та “Welcome back to Paradise“.

У 2017 році гурт випускає сингл Big Brother, який змальовує новий світ гаджетів та тотального контролю.

Склад гурту ( жовтень 2017 року)

  • Альбій Шудря - клавішні, вокал,
  • Сергій Бабяк - бас, бек-вокал,
  • Олександр Рєзніков - ударні,
  • Олександр Савченко - гітара, бек-вокал,
  • Орест Пона - скрипка.

Про себе музиканти кажуть, що вони “дорослі люди, які грають дорослу музику“.