Денис Олександрович Любімов народився 27 грудня 1991 року в Києві.
З 4 років мріяв про акторську кар'єру. І це не дивно. Адже його батько служив в Ужгородському та Сумському драматичних театрах, знімався в картинах кіностудії імені Довженка. А дідусь Семен Сергійович Лихогоденко – блищав на сцені знаменитого театру імені Івана Франка, брав участь у радиоспектаклях і був активно задіяний в кіно. У його фільмографії – понад 20 кіноробіт. В тому числі, ролі в класики радянського кінематографа:«Мартин Боруля» (1953 – Трохим, брат Борулі), «Олекса Довбуш» (1959 - німий), «Королева бензоколонки» (1962 - водій).
До речі, саме від діда Денису дістався у спадок талант пародиста – Любімов копіює голоси відомих акторів, політиків, персонажів з телешоу, імітує спілкування на багатьох іноземних мовах і звуки тварин. А ще протягом 5 секунд може скласти пісню на запропоновану тему в будь-якому музичному стилі.
З 8 років брав участь у всіх шкільних заходах - виставах, концертах та конкурсах.
У 16 років здобув перемогу в конкурсі талантів «Нащадки славетних лицарів».
У 17 років переміг у конкурсі іноземній пісні серед навчальних закладів Києва з легендарної композиції Луї Армстронга «What a wonderful world».
У 2009 році став лауреатом конкурсу «Промінь Обдарованності», фінал якого відбувся на Майдані Незалежності в Києві.
У шкільні роки працював в рок-групі «Фіброскопія». За час співпраці з колективом написав кілька пісень англійською, німецькою і російською мовою.
Після закінчення школи вирішив співати професійно. І вступив в Національну Академію керівних кадрів культури і мистецтв. Займався класичним вокалом. Потім перекваліфікувався в естрадні виконавці.
Бере уроки вокалу у Рімми Геннадіївни Шаповалової – Заслуженої артистки України, завдяки якій на «Євробаченні 2011» перемогли учасники від Азербайджану Ельдар Касумов і Нігяр Джамал. Ще один викладач Дениса по вокалу Олена Савіна.
У березні 2011 року став лауреатом премії "Відкриття року" під час проведення Національного музичного конкурсу "Шлягер року". Виконав пісню: «Я тебе люблю»
Його називали молодим українським Томом Джонсом і передрікали успіх на західній сцені. Але Денис вирішив переключитися на акторство - підписав контракт з компанією Paramount Pictures. Кінобоси оцінили талант хлопця. І серед сотень голосів професійних акторів вибрали саме його голос для українського дубляжу блокбастера «Останній Володар Стихій» від культового голлівудського режисера Найта Шьямалана. Любимов озвучив у фільмі героя на ім'я Сокка – брата Повелительки води, Катари, і кращого друга головного персонажа – мага Повітря на ім'я Аанг.
У 2011 році пройшов кастинг відразу в три популярні телевізійні талант-шоу «X-Фактор» (СТБ), «Шоу №1» («Інтер») та «Фабрика зірок» (Новий канал). І вибрав «Фабрику». Оскільки прагнув експериментів і кардинальної зміни музичного формату. Відомий медіаменеджер, який очолює «Русское радио» в Україні, радиодиджей, телеведучий, музикант і продюсер - альтернативний і креативний Сергій Кузін виявився ідеальною кандидатурою в якості творчого наставника.
Серпень 2013 – дебютував в якості режисера свого нового відео на трек «Женева-Київ-Женева».
7 грудня 2013 року вийшов у фінал конкурсу «Євробачення 2014» (Україна). 21 грудня представив країні свій англомовний авторський трек "LOVE", зайняв 14 місце.
Січень 2014 – сольний тур по Китаю, на запрошення одного впливового entertainment-агенства.
Зараз Денис співпрацює зі студією "Квартал-95" - записує пародії на пісні для проекту "Вечірній Київ".
В березні 2016 року випустив дебютний альбом "Щоденники Егоїста".