Едуард Приступа (народився 18 вересня 1975 Харкові) - український музикант і композитор, екс-учасник гурту ТНМК. Також відомий під псевдонімом Діля.

Навчався в школах № 45 і № 99 міста Харкова. Закінчив музичну школу № 9 по класу фортепіано.

З 1990 по 1994 роки навчався в Харківському технікумі молочної промисловості.

З 1994 по 1998 роки навчався в Харківському музичному училищі імені Б. М. Лятошинського по класу естрадно-джазового вокалу. Був учасником хору ім. В'ячеслава Палкіна при Харківській консерваторії.

Інститут екранних мистецтв ім. Івана Миколайчука - режисер театральних постановок і масових свят. Був учасником хору ім. В'ячеслава Палкіна при Харківській консерваторії.

У 2003 році вступив в Державну академію керівних кадрів культури і мистецтв за спеціальністю «Режисер театральних постановок і масових дій».

У 2011 закінчив Інститут екранних мистецтв ім. Івана Миколайчука - режисер театральних постановок і масових свят.

Перші гастролі Едуарда були в 1979 році на Кавказі. У чотири роки виступив разом зі своїм батьком саксофоністом, в одному ансамблі.

З 1993 по 2004 рік працював в групі ТНМК, в складі якої став лауреатом першої премії на фестивалі «Червона рута-1997» (також отримав нагороду в номінації акустичної музики, де виступав сольно).

У 2004 році створив свій рок-гурт «НЕДІЛЯ»

З дитинства займається спортом: плавання, бокс, футбол. Виступає за футбольну команду зірок «Маестро».

У Едуарда був один офіційний шлюб.

Едуард Приступа працює в різних музичних напрямках з багатьма українськими і закордонними артистами. (ТНМК хіп-хоп і реп-кор, Росава етно-фолк, «На Відміну від» - реп, АСТАРТА етно-рок, група НЕДІЛЯ ліричний і мелодійний поп-рок, вдало вплітає елементи реггі. А також колектив Є-BAND, який виконує на свій лад музику українських емігрантів 30-40-х років минулого століття. Стилістика танго, самба, фокстрот, вальс, рок - з елементами джазу)

Приступа співпрацює з бас-гітаристом британської рок групи Porcupine Tree Коліном Едвіном - Colin Edwin над створенням дебютного альбому-проекту Astarta / Edwin, в якому, бере участь американський гітарист Jon Durant

Едуард Приступа також є композитором міжнародного художньо-документального некомерційного проекту - Les origines de la beauté (Національні витоки краси) Робота почалася у Франції, в Парижі, де і зареєстрований сам проект.