Представляємо вам молодого артиста - Євгена Єрьоміна (Erômin).

Представник нового покоління - яскравий, енергійний і харизматичний артист Erômin не залишить байдужим нікого.

До нового етапу своєї кар'єри Erômin прийшов не випадково. Закінчивши один з творчих ВНЗ України, Erômin відразу організував кавер-бенд Party Monsters, з яким успішно виступав на клубних майданчиках України. Домігшись помітного успіху в Україні, колектив успішно провів кілька турів гастролей в Китаї.

Отримавши величезний досвід у виступах на різних майданчиках в складі колективу, Erômin прийняв рішення почати сольну кар'єру.

Будучи автором текстів і музики своїх творів, Erômin являестя оригінальним виконавцем, його пісні розраховані на широке коло української аудиторії і будуть близькі людям різного віку. Треба відзначити, що Erômin вільно пише свої твори на трьох мовах, що обіцяє бути особливо цікавим у нових українських реаліях.

Першим синглом, який виходить у світ, стала пісня "Яскраво". Запальний, танцювальний і простий для сприйняття трек, має всі підстави стати хітом.

Вже записані три треки, а в роботі ще більш семи. Найближчим часом планується зйомка музичного кліпу на один з вихідних синглів.

Так само Erômin бере участь в конкурсі "Хіт конвеєр", і планує взяти участь в проекті "Музична платформа".

Впевнені, що незабаром Erômin стане одним з популярних артистів нового музичного покоління України.