Власова Євгенія Олександрівна (8 квітня 1978, Київ) — українська російськомовна співачка-виконавиця у жарні поп-музики. Учасниця музично-розважального шоу «Народна зірка». Модель, обличчя Будинку моди Юлії Айсіної.
Євгенія народилась в Києві 8 квітня 1978 року. Її мати була актрисою, батько співав в капеллі імені Левка Ревуцького.

Коли Жені був один рік, батько Олександр Поплавсій пішов з сім'ї, кинувши Женю і її матір. Але незабаром у Євгенії з'явився вітчим. А через кілька років брат — Петро Крижанівський (який зараз є директором Євгенії Власової і мріє написати бестселер). Захоплення музикою і співом з'явилося у майбутньої співачки ще в ранньому дитинстві. У таємниці від матері вона відвідувала дитячий хор «Сонечко», в якому стала солісткою. Після школи вступила до музичного училища ім. Глієра. Вже на першому курсі брала участь у конкурсах, співала у клубі «Голлівуд». Вже тоді Женя утримувала родину — брата й маму — так як ні батько, ні вітчим не допомагали їм. У 2000 році Женя познайомилася з Дмитром Костюком, який запропонував Власовій свої послуги продюсера. Разом вони записали кілька пісень. Однак, здебільшого, працювати Євгенії доводилося самій.

Її пісні крутили в Україні та інших країнах. Пізніше вона стала дружиною Дмитра. Як зізнається Женя, вона вийшла за Костюка лише тільки тому, що завагітніла. Хоча, не зважаючи ні на що, любила його і навіть кинула сцену заради сім'ї. 4 серпня 2004 у них народилася дочка Ніна. Однак шлюб це не врятувало — Власова, втомившись від принижень та зрад Костюка, йде від нього. Без продюсера творчість співачки не припинилась, навіть навпаки: вийшли нові кліпи, вона бере участь у конкурсах, записує альбом і … зникає. Пізніше виявляється, що у неї був діагностований рак. Мужньо переживши боротьбу з ним, Євгенія повернулася на сцену. Вона бере участь у шоу «Народна зірка», де займає 2 місце. Бере участь у благодійних акціях, починає співпрацювати з гуртом «Dazzle Dreams», в травні 2010 відкриває вокальну школу.


Джерело: https://uk.wikipedia.org/