Fontaliza

Fontaliza — український альтернативний тріо-рок-гурт. Грає на межі альтернативи, панк-року, гранджу і рок-н-ролу. Утворений взимку 2008 року в місті Горлівка Донецької області.

Історія

Команда утворилася взимку 2008-го року в місті Горлівці Донецької області під назвою Unbelievable. Восени 2010-го року колектив виконав свої перші демозаписи, об'єднані у збірку «Studio Live». Над записом активно працювали студія «Gloria Records» і компанія «МузБіржа».

У 2011 році гурт змінив назву на Fontaliza. У 2012 році на студії «Beasts» в Горлівці хлопці записали свій перший альбом «Fontaliza». В цей період гурт активно гастролював, граючи різноманітні кавер-програми. У 2013 році Fontaliza перемогла у національному конкурсі Pepsi Stars of Now. Брала участь у музичних фестивалях The Best City.UA 2012/2013, Республіка та Сусідній Світ.

У березні 2014 року Fontaliza випустила англомовний альбом «Under the floor». Презентація відбулася 29 березня в київському клубі «Бетон». 21 червня 2014-го Fontaliza виступала на розігріві «Океану Ельзи» в НСК «Олімпійський»

Учасники

Павло Холошев — вокал і гітара;
Артем Таланов — ударні;
Гнат Карташев — бас.


Джерело:https://uk.wikipedia.org/