Співак и актор GREMO,справжнє ім'я Алекс Громаковский, народився в Білорусії, в художньому містечку Глибоке Вітебської області. Там закінчив середню школу, вступив до Білоруської державної сільськогосподарської академії, після закінчення якої був призваний до служби в збройні сили Республіки Беларусь.

Алекс з дитинства посилено займався спортом, що допомогло йому побудувати непогану спортивну базу і отримати достатньо практичних і теоретичних знань. Ще будучи студентом, він відкрив для себе такий вид спорту як армреслінг і надалі виконав норматив майстра спорту Республіки Білорусь.

В 2011 році переїхав до Києва, де працював в одному зі спортивних клубів на посаді фітнес-тренера. Там почав займатися бодібілдингом. Брав участь в різних турнірах і в 2015 став чемпіоном  України. Параллельно з тим знімався в українських серіалах, фільмах, рекламах і різних ТВ-шоу. Пісать вірші і музику почав ще в дитинстві після того, як навчився грати на гітарі. Виступав на різних міських музичних фестивалях і конкурсах в Білорусії и України, на яких виконував свої авторські пісні.

У наприкінці 2015 року переїхав до США, де і почалася його справжня кар'єра співака.  До речі, вивчити українську мову Алекса спонукали любов до України и дружина-українка.  Вона й допомагала освоюваті артисту мову.  Зі своими україномовними піснями GREMO вже встиг виступити на багатьох фестивалях Північної Америки.  Паралельно музиці Алекс Громаковский продовжує зніматися в американському кіно і займатися каскадерської діяльністю.