HOBOT&Co / Хобот і Компанія

В часи, про які нині знімають фільми типу «Бумер» і «Піжмурки» герой оповідання Юрій Галінін ( творчо-тусовочний псевдонім HOBOT (Хобот) отримував спеціальну музичну освіту і вдосконалювався як музикант і артист в цілому...

Будучи студентом, артистом симфонічного оркестру обласної філармонії та учасником кількох музичних груп Ю. Галінін не розмінювався на бездарні перестрілки і кримінальний переділ бізнесу ,а виношував плани «похобочения» Світу! Незабаром мрія почала по-маленьку збуватися і вже на початку 21 століття в Києві з'являється публіці напівакустичний  проект HOBO'T Blues! Цей досить відомий у вузьких колах ансамбль з'явився трампліном для великих звершень...З часом нашому герою все більше хочеться виконувати рухливий спортивно-технічний драйвовий музон,тексти пісень стають все конкретніше,напористіший вигляд ,компанія однодумців зростала і трансформувалася ... Так в світі з'явилися HOBOT&Company (Хобот і Компанія )!

В процесі еволюції вони виробляють свій фірмовий стиль з «народним» назвою HOBOTUHA (ХоботуххА): химерний, відв'язний, танцювальний і заводний рокнрольный мікс. У з'єднанні з оксамитовим баритоном автора-виконавця і професійною грою музикантів, проект HOBOT&Co швидко набирає обертів. ...в 2007 році знялися в художньому фільмі "Рік Золотої рибки", в якому були використані дві пісні з репертуару групи ("Проводи" (Ю. Галінін-HOBOT&Co),"Ти мені не..."(Ю. Галінін-HOBOT&Co), а в кінці 2011 в х/ф "Мама неволі",для якого склали фінальну пісню фільму і виконали дві своїх оригінальних композиції- "Я так тебе люблю"(В. Корнілова - HOBOT&Co) і "Суворий Крим"(М. Смоголь-HOBOT&Co).

HOBOT&Co – учасник музичних фестивалів та конкурсів: Koktebel Jazz Fest alt.Stage, байкер-фестиваль «Гоблін-шоу»(щорічно з 2009 р.), " Live in Blue Bay jazz fest (з 2010 р.), «Кубок музторг», NordMotoFest, «Полтавська битва», «Антигламур Фест» , Гоголь-Фест , Перший Всеросійський фестиваль гітарної музики (р. Плесс) та ін..
Те,що ми маємо зараз говорячи про Хобот і Компанії -це неймовірно драйвова суміш Rhythm&Blues, Rockabilly, Neo-Swing, Surf,HillBilly в поєднанні з дотепними авторськими текстами рідною мовою. Їх фірмовий звук-це сирий рок-н-рольно-гаражний олдскульний саунд,шалені ритми і темпи пісень і трохи милих серцю вкраплень банджо і губної гармоніки,що нагадує звідки родом ця музика.

Концепція творчості HOBOT & Co – це пропаганда живого, первозданного звуку і відвертого, нерафінованої, оголеного драйву!

  • Юрій 'HOBOT' Галінін – вокал, контрабас, губна гармоніка;
  • Іван Короп – гітари,банджо, бек-вокал;
  • Олександр Миколайович Птичкін – ударні, бек-вокал.