Женя і Катя - український дует. Як вони говорять самі про себе : "ми - дует "Женя і Катя". Виконуємо авторські україномовні та англомовні пісні. Свій стиль визначаємо як "романтичне інді".

Ми дуже радіємо, коли людям подобається наша музика і в цьому знаходимо велике задоволення й енергію для творчості."

Із Катею, за словами Жені, вони зустрілись у 2013 році на одному з музичних вечорів, які відбувались у Вінниці і мали назву "Yellow Room" (бо все проходило в кімнаті з жовтими шпалерами). Він грав на гітарі, а Катя прийшла з подружкою просто послухати музику. Вони почали зустрічатись і тоді народилась їх перша пісня, яка і увійшла в  дебютний міні-альбом. Пісня має назву "Усе неважливе тепер" і цю пісню Женя присвятив Каті.

Потім у них і не було ніяких планів стосвно музики. Женя навіть не знав, що Катя так круто співає, а вона соромилась йому це показати. І тільк після року їхніх стосунків вони спробували заспівати удвох. Перша пісня, яку вони заспівали і зняли невеличке кавер відео - Ed Sheeran - "A Team". Після цього вони почали грати й інші кавери і знімати на них відео. А потім була написана їх перша сумісна пісня під назвою "Скажи". Тоді вони й вирішили, що хочуть серйозно займатись музикою.

І ось в травні 2016го вийшов їх дебютний міні - альбом "Втомлене місто". Гурт вже презентував свої пісні в Вінниці, Львові, Одесі, Івано-Франківську а також їх пісні грали на декількох радіо-станціях у різних містах України.

Наразі у "Женя і Каті"  багато музичних планів і вони раді, що знаходяться люди, яким їх музика лягає близько до серця.


Джерело:https://www.facebook.com/