Джуляна (Юліана Клименко) - українська виконавиця та автор пісень.

Юліана народилась у Києві. В родині всі були меломанами. Батько захоплювався джазом і в свій час навіть сам сконструював маленький радіоприймач, щоб слухати зарубіжну музику; мати дуже добре співала і прищеплювала любов до класичноЇ музики; старший брат був професійним музикантом - бас-гітаристом. Проте першу вищу освіту Юліана здобула на факультеті іноземної філології і свій професійний шлях почала як перекладач німецької та англійської мов. І саме в той час, до речі, хтось із колег-перекладачів жартома назвав її Джуляною.

Через декілька років роботи за фахом, любов до музики все ж таки перемає, і Юліана здобуває професійну музичну освіту як академічна вокалістка та викладач вокалу.

Музичний досвід співачки охоплює різноманітні стилі: класику, джаз, соул, рок. Деякий час паралельно з основною роботою співпрацювала з кавер-бендами як джазова співачка. У 2005 році пройшла у Фінал Національного Відбору на Євробачення. У 2009 році заснувала свій кавер-проект “Richmond”, репертуар якого переважно складався з музики в стилі фанк і джаз. Як академічна співачка здобула 2-ге місце на Всеукраїнському Конкурсі Молодих Вокалістів ім. Ірини Маланюк, брала участь в Міжнародному Вокальному Конкурсі Марчелло Джордані (Таорміна).

В 2014 році Джуляна знайомиться з талановитим рок-музикантом, гітаристом – Антоном Іваникіним. Ця зустріч по суті стала початком власного рок-проекту у дружній співпраці з іншими музикантами: бас-гітаристом Іваном Літвіновим, барабанщиком Михайлом Новіковим, трохи згодом – с гітаристом Анатолієм Чернишем.

Зараз Джуляна займається власним проектом, пише й виконує свої пісні здебільшого в стилі поп-рок / софт-рок, продовжує творчі експерименти й мріє про те, щоб знайти такий свій особистий стиль, який би об’єднав в собі весь здобутий досвід і всі жанри, які вона любить.