LAYAH

Яна Ігорівна Швець (нар. 2 квітня 1989, Сверловськ, Українська РСР) — українська співачка, колишня солістка гурту «ВІА Гра».

До 2016 року використовувала псевдонім «Єва Бушміна», однак, змінила його на «LAYAH».
Яну народили в місті Свердловську Луганської області. Батьки, Світлана та Ігор, віддали дівчинку до Свердловської школи № 9, де вона навчалася, але у 12 років родина Єви переїхала до Києва, де дівчинка вступила до Київської муніципальної академії естрадного а циркового мистецтв на факультет естрадного вокалу.

Псевдонім

Яна Швець узяла собі сценічний псевдонім — Єва Бушміна. Правда від псевдоніму тільки ім'я Єва. Бушміна — дівоче прізвище матері Яни. У близьких колах співачку знають як Яна Швець, а на сцені та у творчому житті вона — Єва Бушміна.
Яна була вокалісткою поп-гурту «Lucky», бек-вокалісткою в Анастасії Каменських та в гурті «Авіатор», ведучою «Гутен Морген» на «М1», танцювала в балеті «The Best», брала участь у третій українській Фабриці зірок та в телешоу «Фабрика-Суперфінал». 21 березня 2010 заявила про дострокове завершення участі в проекті й переходу до гурту «ВІА Гра», де вона замінила Тетяну Котову. Дебют Єви в складі гурту відбувся 30 березня 2010 на зйомках передачі «Вечірній квартал». Реліз дебютної пісні Єви в складі «ВІА Гри» — «Пошёл вон» відбувся 29 березня. 10 квітня вийшов однойменний кліп.

Фабрика зірок 3

Шляхом відбору, який проходив у жовтні 2009 року з тисячі претендентів, Єва Бушміна стала учасницею «Фабрики». Протягом трьох місяців вона виконувала пісні разом із зірками української та російської естради, а також пісні генерального продюсера Костянтина Меладзе. У новорічну ніч було названо переможця проекту, за підсумками глядацького голосування ним став Стас Шурінс, а Єва Бушміна посіла п'яте місце, але перше з усіх дівчат-учасниць.

Проект LAYAH

В 2016р. співачка оголосила про ребрендинг. Тепер її проект називається LAYAH про це повідомили на сторінці співачки в Facebook.

"Проект "Єва Бушміна" припиняє своє існування. Довгий час ім'я "Єва Бушміна" гармоніювало з образом і творчістю співачки, але в силу безлічі експериментів і трансформації музичного стилю перестало бути актуальним. Настав час закрити двері в минуле і почати все з чистого аркуша, без відгомонів "Фабрики зірок" і групи "Віа Гра". Тепер ми побачимо справжню артистку, відверту, самобутню", – пояснюючи причину ребрендингу.
"Єва Бушміна – штучно створений персонаж, і прийшов час з ним попрощатися. Я хочу бути зі своїм глядачем справжньою. Мене звуть Яна. Всередині я кардинально інша і мені хочеться, щоб глядач це зрозумів і прийняв мене, мою творчість і світовідчуття. Тепер моя музика буде звучати під ім'ям LAYAH", – розповіла співачка.

Також виконавиця пояснила значення нової назви свого проекту.

"В перекладі з санскриту "Лайа" означає "розчинення". В практиці йогики цей процес відбувається, коли душа звільняється від двоїстості. Людина, практикуючи Лайя-йога, йде по шляху спонтанного самопізнання, вона перестає жити в категоріях фіксованого минулого і мотивованого майбутнього. Необхідно відійти від двоїстого враження, який створив псевдонім "Єва Бушміна" і почати новий шлях під ім'ям LAYAH, в якому я повністю розчиняється і відчуваю себе справжньою", – роз'яснила Яна.


Джерело: https://uk.wikipedia.org/

Джерело: https://www.facebook.com/