Леницький Андрій Вікторович – український поп-співак.

Дитинство і юність.
Освіта

Андрій народився в 1991 році 14 травня в Харкові в родині Людмили Семенівни і Віктора Михайловича. Навчався в середній школі № 21. Відвідував секцію бойового самбо.

Закінчивши 9-й клас, Андрій Леницький поступив в ліцей при Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті, а потім і сам університет. Аж до 2013 року Андрій старанно вивчав транспортні системи, однак у результаті зрозумів, що його справжнє покликання – це музика.

Андрій володіє українською, російською та англійською мовами.

Кар'єра

Ще навчаючись в ліцеї, Леницький виявляв свой артистизм та талант.

У 2011 році він представив свою першу пісню «Полюби». Юний співак виконав свій твір на благодійному конкурсі «Надія є». Композиція «Полюби» посіла почесне перше місце. Після конкурсу її перезаписали в професійній студії і почали «крутити» по радіо України. Це був справжній успіх для простого хлопця з маленького Харкова.

Дуже скоро Андрій Леницький написав свою другу пісню – «Злива». Пісня швидко поширилася по Інтернету і знайшла свого слухача. Армія шанувальників Андрія наполегливо зростала. Сам же Леницький, зрадівши тому, що його зусилля не пропали даром, за один тільки 2011 року написав понад п'ятнадцяти пісень.

До 2013 року в скарбничці молодого виконавця було вже понад сімдесят пісень.

У 2013 році Леницький відправився на свої перші гастролі по містах рідної України.

У 2014 році офіційні представники Андрія Леницького заявили, що в 2015 році відбудеться реліз дебютного альбому співака.

Насьогодні співак продовжує наполегливо працювати, створюючи все нові та нові композиці.

2016 року шанувальники побачили новий сингл співака "Листя".