Lilu

Українська співачка. Народилася в Сімферополі, Крим, Україна. Займалася в музичній школі, що надихнуло Лілу на подальше вдосконалення своєї вокальної майстерності. Закінчивши Київський державний коледж естрадно-циркового мистецтва по класу естрадно-джазового вокалу, вона з головою поринула в роботу, виступала на різних майданчиках не лише України, а й Росії. Вперше офіційно ім'я Lilu прозвучало 24 серпня 2004 на радіостанції «Наше радіо» з піснею "Загляни мне в глаза".

В Квітні 2006 р вийшов дебютний альбом співачки «Загляни мне в глаза», (студія «Tretyakoff production», виданий компанією «Одісей»). На сингли з першого альбому: «Загляни мне в глаза», «О тебе», були зняті відео режисером Аланом Бадоєвим, а відео на пісню «Кто ты такой» знімали брати Олександр та Ігор Стеколенко.

Lilu виступає на багатьох концертних майданчиках України: палац «Україна», «Жовтневий палац»; в клубах "FreeДом", "ПаТиПа", «River Palace», "Оазис", "Арена", "Disco Radiohall" та багатьох інших на території України, брала участь у таких фестивалях, як "Золотий Грамофон", "Пісня Року» "," Наша пісня "та ін.

Наприкінці осені 2007 р вийшов новий «Знаковий альбом» - співачки «Твой знак». Lilu бере активну участь у соціальних проектах та акціях в таких як: «Мільйон дітей для України», "Україно, я за тебе", "Співчуття", та ін.

У тому ж 2007 році, Lilu виступила в новому творчому амплуа - вона стала автором дитячої казки «Що таке щастя». Аудіо версію казки можна придбати на CD в музичних магазинах, в як бонус - трек колискова «Баю-бай» у виконанні співачки. Усіх героїв казки Lilu озвучила своїм голосом. Скоро побачить світ і барвиста книжка з такою ж назвою.

На початку лютого на Стильному радіо стартувала авторська радіопрограма LILU «Між нами дівчатами». Це програма, в якій сама LILU виступає в ролі автора та ведучої. Ця програма про жіночі секрети, канони краси та привабливості.

29 лютого цього року LILU презентувала свій новий альбом «Твой знак» в Росії. За останні півроку пісні LILU стрімко увірвалися в плейлисти більш ніж 200 радіостанцій Росії. Пісня «Кто ты такой?» Стала популярною не тільки в Росії, де влітку 2007 року вона була рекордсменом завантажень в мобільні телефони росіян, а так само стала хітом в країнах Середньої Азії та Прибалтики.

Керівництво компанії «Містерія звуку» запропонували продюсеру Дмитру Чеботарю і саунд - продюсеру співачки Володимиру Третьякову укласти контракт, в якому обговорені: видання платівки «Твой знак», DVD диска "Эстетическая гимнастика с Lilu", а також казки "Что такое счастье?".
«Естетична гімнастика з Lilu» - новий ексклюзивний проект співачки - це відео курс гімнастики на DVD, офіційний реліз якого відбувся 20 березня. Здійснити цей проект співачка вирішила для того, щоб поділитися з усіма «своїм секретом», як завжди бути у формі.