Святослав LOOKINICH (Святослав Евгенович Лукинич) - український співак, автор пісень та композитор. Народився 1 вересня 1991 року в місті Коломия Івано-Франківської області. Свій творчий шлях розпочав ще у шкільному хорі. Паралельно навчався у художній школі, яку закінчив з відзнакою. Пізніше вступив у педагогічний коледж на факультет образотворчого мистецтва, спеціальність «Викладач малювання». Провчившись 3 роки, переїхав до Києва та поступив у Київський державний інститут декоративно-прикладного мистецтва і дизайну ім. Михайла Бойчука на факультет Декоративно-прикладного мистецтва, спеціальність «Художня кераміка».

Що стосується музичної кар’єри:

2007-2008 – соліст рок-гурту Аделаїда
2009 – учасник музичного марафону DJUICE MUSIC DRIVE
2010 – зайняв 2-ге місце у фіналі всеукраїнського вокального конкурсу «Живий Звук». У фіналі конкурсу виступав дуетом з Діаною Мірзоєвою в результаті чого і з'явився творчий тандем під назвою «Tiramisu» .
2010-2014 – соліст гурту «Tiramisu»
2011 – учасник відбіркового туру міжнародного конкурсу молодих виконавців популярної музики «Нова Хвиля» у складі дуету «Tiramisu»
2014 – учасник міжнародного серіаліті «Хочу до Меладзе»
2015 – фіналіст вокального шоу «Голос країни 5» в команді Тіни Кароль.
2015 – фіналіст всеукраїнського конкурсу «Український формат».
2016 - півфіналіст відбору «Нова Хвиля 2017».

Дебютний трек «Адреналин» Святослав LOOKINICH презентував 11-го червня 2015 року в ефірі шоу «Декларація» на радіо Європа Плюс Київ. Пізніше була випущена україномовна версія треку. Восени 2015 відбувся реліз танцювального треку «YХОDИ», 25-го січня 2016 року відбулася прем'єра ліричної його версії.
28-го червня 2016 року відбулась прем'єра третього сольного треку під назвою "Начем с Нуля".
Також з дебютною піснею «Адреналин» Святослав потрапив у фінал конкурсу «Український Формат». «Український формат» – це конкурс української пісні, покликаний підтримати молодих виконавців і знайти нових зірок вітчизняної естради. Перший етап конкурсу тривав з 15 липня по 24 серпня. З більше ніж 1000 пісень для фіналу були обрані тільки 8, серед яких і «Адреналин». Матеріал відбирало компетентне журі, у складі якого власники 8-ми найбільших радіостанцій України – LuxFM, Хіт FM, Радіо 24, Наше Радіо, Російське Радіо, Радіо Шансон та Радіо П'ятниця. Протягом місяця пісні всіх фіналістів були в ротації і слухачі голосували за улюблені їм хіти. За підсумками смс-голосування Святослав був третім, журі ж оцінило виступ з піснею вищим балом.

Кліпи

24-го серпня 2015 року відбулася прем'єра кліпу на дебютний трек «Адреналін» – він доступний для перегляду на каналі Star Pro в YouTube.
З цим самим дебютним кліпом «Адреналин» Святослав Лукинич став фіналістом четвертого сезону проекту «Раскрутка» на музичному телеканалі Music Box UA.
22-го квітня 2016 року відбулась прем'єра другої відео роботи на ліричну версію треку «YХОDИ»