LUMIERE - український гурт на чолі зі своїм фронтменом Романом Веремейчиком.

Рома Веремейчик народився в місті Торез Донецької області.

Після закінчення школи він поступив в музичне училище імені Р. М. Глієра на відділення академічного вокалу.

У 2011 році, будучи студентом четвертого курсу, Рома почав шукати однодумців для створення рок-групи. Відвідавши десятки рок-сайтів, він нарешті знайшов групу зі схожими музичними уподобаннями. Не встигли хлопці зігратися, як Рома потрапив в проект «Х-Фактор», але будучи учасником шоу, він не переставав будувати плани про майбутнє групи. Повернувшись, Рома з хлопцями направили всі свої сили на розвиток гурту «LUMIERE».

За останні кілька років гурт брав участь у головних музичних фестивалях країни, активно давав сольні концерти в містах України, хлопці випустили три альбоми.

На даний момент стиль музики гурту – це поп-музика з елементами фанку і соулу. З'явилося більше енергії завдяки впровадженню додаткових живих інструментів і потужного бек-вокалу. В результаті цього змінилась і філософія гурту.

Як говорят самі хлопці:

"Наша ціль - створювати музику, яка надихає, піднімає настрій, допомагає людям жити легше, рухатися вперед і здійснювати свої мрії. Ми хочемо робити якісну і прогресивну поп-музику, нічим не поступаючись західним аналогам."

Близько року тому Рома отримав травму, через що був змушений перебувати два місяці вдома. В цей період він складав і багато експериментував. Назбиралося багато матеріалу, який він показав своїм знайомим з музичної сфери, так як з'явилося велике бажання брати участь у відборах Євробачення - 2017. Оскільки раніше гурт робив більше акцент на ліричну, душевну музику, в цей період захотілося зробити щось більш позитивне і життєстверджуюче, повністю поміняти стиль, виконання та відкрити нові грані своїх можливостей в музиці.

"Наша пісня, яку ми представимо на національному відборі Євробачення-2017, називається «Make it Real». Через неї ми хочемо донести людям, що не все в світі роблять гроші. Якщо у тебе є гідна мета, то потрібно твердо і рішуче її домагатися. І крім цього не забувати про головну цінність для кожного з нас незалежно від віку і статку - про кохання. Щирого, справжнього, здатного підтримувати та йти пліч опліч, незважаючи ні на що. Минулий рік став для нас роком змін. Ми проаналізували весь свій шлях як гурту, наші музичні смаки, можливості, так і в цілому цінності життя. Ми бачимо в цьому можливість показати свою іншу сторону. Показати, що в Україні має місце бути сучасній, стильній, позитивній музиці, яка зроблена якісно та своїми силами. Ми хочемо, щоб наше покоління асоціювалося не з кризою і всім тим, що позиціонується в новинах. А з тим, що кожен з нас живе. Ми хочемо радіти життю, бути корисними, коханими і не боятися реалізовувати свої мрії."