Mad Heads Xl

«Mad Heads» — музичний гурт стилю рокабілі. Заснований у Києві в грудні 1991. В 2004 перетворився на ска панк гурт «Mad Heads XL».
Історія

Усе почалося наприкінці 1991 року з того, що Вадим Красноокий заснував першу групу в Україні у стилі нео-рокабілі/сайкобілі. Стиль був досі абсолютно невідомим, — і хлопці почувалися справжнісінькими піонерами — зі своїми рокабільними чубами, напівакустичною гітарою, контрабасом та барабанщиком, котрий грав навстоячки. Їхня місія — поширити нову музику Україною та повернути її туди, звідки вона прийшла, але вже із власним баченням.

Потрібен був час і кілька змін у складі їх угрупування для того, щоб «Mad Heads» (англ. скажені голови) стали групою, здатною виконати бажане непросте завдання, — та коли були готові, ніщо не було в силі їх зупинити.

«Psycholula», їхній дебютний альбом, вийшов у Німеччині в 1996 під лейблом «Crazy Love Records» — дарма що і в Україні тоді вже були широковідомі: показували їх на телебаченні, звучали вони на радіо, писали про них газети та журнали. Гурт відзняв відео на підтримку свого альбому, — і кліп був у ротації на національному телебаченні (як згодом і багато інших їхніх відео кліпів).

Невдовзі «Mad Heads» почали гастролювати закордоном: чотири рази з'являлися на фестивалі «Rock'n'Roll Jamboree» у Фінляндії; тричі на фестивалі «Calella Psychobilly Meeting» в Іспанії переповнювали зали фестивалів і клубів в Росії, Польщі, Німеччині, Великій Британії, Фінляндії, Іспанії, Італії, Швейцарії та Нідерландах. Хоч і запрошували їх у США, поїздка не склалася через проблеми із візами. Також виступали на одній сцені з багатьма своїми найулюбленішими командами і ставали героями для інших, молодших груп.

За дебютним альбомом слідували «Mad In Ukraine» у 1998 та «Naked Flame» в 2002 (обидва під лейблом «Crazy Love Records»). Згадані альбоми принесли групі«Mad Heads» визнання як найкращої сайкогрупи у Східній Європі, та безсумнівно видатного колективу серед сайкогруп усього світу. В Україні вони стали просто легендою рок-н-ролу, тож музиканти вирішили зробити щось особливе для своїх, і в 2003 році було видано альбом «Контакт» («Contact»), усі пісні в якому заспівані українською та російською мовами (три перші альбоми були англомовними). Виданням цього диску опікувалася компанія «Comp Music», вітчизняний підрозділ EMI.

У 2004 році хлопці завершили свою місію: протягом років музика групи змінювалася, — і настав час погодитися з фактом, що вийшли вони далеко за межі стилю сайкобілі. Тож музиканти вирішили піти ще далі й подвоїли склад гурту за допомогою потужної духової секції, змішуючи свої старі музичні ідеї зі ска, свінгом та українським фолком.

Новий проект під назвою «Mad Heads XL» зумів стрімко досягти нових висот і завоювати популярність. Саме тому тріо «Mad Heads» прийняло рішення про припинення своєї музичної діяльності на невизначений термін і повністю зосередитися на новому проекті.


Джерело: http://uk.wikipedia.org/