MamaRika – харизматична українська виконавиця, яка концентрує в собі все те, за що люблять фанк, соул і хіп-хоп: грув, зухвалість, живе виконання у супроводі бенду та природну сексуальність.

MamaRika – переродження популярної співачки Еріки у нову творчу сутність. А точніше – у себе справжню.

MamaRika – вибухова Мама Ріка, яка змітає на своєму шляху музичні стереотипи, проводить запальну Ніч у барі, де роздає КАЧ на сцені, після чого сексуально наспівує: Ти і Я...

MamaRika у 17 років перемогла у телепроекті «Американський Шанс» і опинилася в Голлівуді, де познайомилася з живими легендами, серед яких Стіві Уандер і Брайан МакНайт.

MamaRika у 19 років була визнана найталановитішою й харизматичною учасницею найуспішнішого вокального шоу за всю історію українського телебачення – Фабрика зірок - 3.

MamaRika двічі входила до рейтингу найкрасивіших жінок України і стала однією з найуспішніших українських зірок шоу-бізнесу.

MamaRika співпрацювала з володарями премії Grammy - Боббі Кемпбеллом і Ендрю Капнером, які створювали музику з Madonna, Rihanna, Lady Gaga, Kylie Minogue, Snoop Dogg, Beastie Boys і Celine Dion.

MamaRika – яскрава інтригуюча історія: вона полюбилася слухачам і глядачам в якості «фабричної» поп-співачки Еріки, але після припинення контракту з продюсером видала жвавий авторський фанк, соул і хіп-хоп з колоритними українськими текстами.

MamaRika – фаворитка фінального відбору на конкурс Eurovision в Києві.

MamaRika – претендентка на звання «Відкриття року» Національної музичної премії YUNA 2017.

MamaRika – згусток творчої енергії. В її венах пульсує струм. Вона імпульсивна, амбітна і безпосередня.

MamaRika презентує якісну музику з дебютного альбому #КАЧ, перетворюючи кожен свій виступ на яскраву вечірку.