Marietta Ways – молода українська співачка.

Свою творчу кар'єру вона почала з раннього дитинства. Перший свій альбом «Діти – це золото», Марієтта записала у віці 10 років. З цього часу юна співачка стає гостем багатьох концертів та святкових заходів. Її активно запрошують брати участь у різних дитячих телешоу.

У 2009 співачка випускає альбом, «Мечта — дорога». Головну пісню з цього альбому, ще зовсім юна Марієтта, виконала дуетом разом з популярним співаком Андрієм Кравчуком. На цю пісню був знятий перший професійний кліп виконавиці.

Робота в студії, записи нових пісень ознаменували початковій молодий творчий етап у творчості співачки. Нові пісні увійшли в альбом «Мої 16», який Марієтта представила широкій аудиторії в 2011 р. Треки: «Пташечка», «В контакті», «Кораблик любові» — отримали дуже великий відгук у користувачів інтернет.

З 2012 року Марієтта вирішує удосконалювати вокал в Київському інституті музики ім. Глієра. В цей же час вона набирає популярність завдяки участі в Міжнародному вокальному проекті «10+10 Україна-Грузія», де блискуче виступає в парі з молодим грузинським виконавцем Отто Немсадзе.

У 2013 році Марієтта стає фіналісткою Національного відбору на Євробачення від України і випускає альбом «Смак тебе».

Нові треки: «Я тебе люблю», «Не відпускаю» і підготовка англомовного альбому «Heartbeat» остаточно сформували образ чуттєвої і енергійної співачки Marietta Ways, яка не поспішає за модою, а намагається донести в своїй музиці гармонію, мелодійну основу і правдивість.

У 2015 році трек «Heartbeat» увійшов в десятку фіналістів міжнародного конкурсу «Unsigned» в США, вигравши право промоутування однойменного альбому в 60 країнах світу.

Сьогодні – Marietta Ways— це стрімко набираюча популярність і визнання публіки співачка, за спиною якої великий творчий і концертний досвід. Співачка разом зі своєю командою людей, закоханих у музику готує нові роботи для своїх слухачів, які невдовзі побачать світ.


Джерело:http://marietta.com.ua/