MARUV (справжнє ім'я Ганна Борисівна Корсун, дошлюбне прізвище Попелюх; нар. 15 лютого 1992, Павлоград, Дніпропетровська область, Україна) — українська співачка, композиторка та авторка пісень, переможниця Національного відбору на 64-й пісенний конкурс «Євробачення» з піснею «Siren Song».
Ранні роки та період «The Pringlez»
Народилася в Павлограді 15 лютого 1992 року. У шкільні роки навчалася музиці й танцям.
2013 року зібрала гурт «The Pringlez» як навчальний студентський проект. Того ж року колектив переміг у конкурсі «Pepsi Stars of Now». Гурт виконував кавер-версії відомих хітів і власні треки в стилі поп-рок.
2014 року Ганна закінчила Факультет автоматики та приладобудування Харківського політехнічного інституту, отримавши дипломи за двома спеціальностями: «радіофізика і електроніка» та «фахівець у сфері інтелектуальної власності». Одночасно навчалася вокалу. Того ж року вона сольно брала участь у четвертому сезоні вокального шоу «Голос країни».
The Pringlez брав участь у конкурсі «Нова хвиля» у 2015 році, де посів третє місце.
У 2016 році гурт брав участь у Національному відборі на «Євробачення» з піснею «Easy to Love», де гурт познайомився з продюсером Юрієм Нікітіним, який запропонував їм співпрацю.
На початку 2017 року гурт переїхав до Києва й змінив назву, репертуар та музичний стиль.

2017—2018: початок сольної кар'єри
З лютого 2017 до березня 2018 року під ім'ям «Maruv» виступав музичний проект за її участі. Пізніше Ганна пояснила, що відтоді під псевдонімом Maruv вона виступає особисто.
7 травня 2017 вийшов міні-альбом «Stories», до якого увійшло сім композицій трьома мовами. Восени Ганна брала участь у восьмому сезоні вокального шоу «X-Фактор» з власною україномовною піснею «Обійми».
Того ж року познайомилася з гітаристом Михайлом Бусіним, більш відомий під псевдонімом Boosin. Спільно створили власний лейбл — «Zori Sound», під яким випустили перший спільний трек «Спини». Наприкінці року Maruv та Boosin випустили другу спільну роботу «Drunk Groove», випущену в Росії під лейблом «Warner Music Russia».
2 березня 2018 року вийшов офіційний кліп Maruv & Boosin на пісню «Drunk Groove». 28 вересня відбулася прем'єра візуального альбому «Black Water», до якого увійшло вже два презентованих та десять нових музичних відео, режисером яких виступив Сергій Вейн.

2019: участь у відборі на «Євробачення»
22 січня 2019 року, у день жеребкування учасників півфіналів, стало відомо, що Maruv братиме участь у Національному відбору на 64-й пісенний конкурс «Євробачення» замість виконавиці Tayanna, яка в останній момент відмовилася від участі. За результатами жеребкування,9 лютого виступила в першому півфіналі національного відбору, виконавши авторську пісню «Siren Song».За тиждень (станом на 15 лютого) пісня очолила рейтинги iTunes та Google Play Music.Згідно з результатами глядацького голосування та журі, Maruv вийшла до фіналу національного відбору, у якому здобула перемогу.25 лютого Національна суспільна телерадіокомпанія України (НСТУ) та Maruv не дійшли згоди щодо умов договору на участь у конкурсі «Євробачення», тож вона не представлятиме Україну на конкурсі.


 Джерело:Wikipedia