Міла Нітіч — українська співачка. 2009 року на конкурсі «Нова хвиля-2009» (в місті Юрмала, Латвія) посіла п'яте місце, а також отримала приз від Алли Пугачової — $50 тис.

Біографія

Народилась 26 вересня 1990 року в смт Стара Синява, Хмельницької області. Мати Оксана Володимирівна — економіст, батько Сергій Миколайович — музикант, духовик, звукорежисер.
Із дитинства Людмила захоплювалась музикою і співами, музикальне обдарування успадкувала від бабці й тата. В шість років Людмила пішла в перший клас старосинявскої школи. З восьми років почала займатися в музичній школі, по класу фортепіано. У 2002 разом із батьками переїхала до Хмельницького, де від 2003 року почала брати уроки з вокалу. Коли Людмилі виповнилося шістнадцять, вона почала працювати з естрадно-симфонічним оркестром і естрадним оркестром УМВС України. Завдяки концертній діяльності одержала гарну практику в галузі співу. 2007 року, після закінчення школи № 15 вступила до Хмельницького національного університету на спеціальність інженер — педагог (моделювання — конструювання швейних виробів). У 2008 році випробувала свою долю на проекті «Караоке на майдані» в Києві. Завдяки своїм здібностям та підтримці глядачів стала учасницею десятого сезону телепроекту «Шанс» й вийшла в фінал. Людмила була відзначена одним із музичних продюсерів проекту, як найкращий жіночий вокал серед учасників програми, десяти сезонів. Співає англійською, французькою, італійською, російською та українською.

Досягнення

2008 — фіналістка телепроекту «Шанс»
2009 — лауреатка «Золотої зірки Алли» на міжнародному конкурсі «Нова хвиля» в Юрмалі
2009 — учасниця першого сезону талант-шоу «Народна зірка» (у парі з Тимофієм Соболєвим, 5-е місце)
2011 — учасниця українського відбору «Євробачення 2011»
2011 — учасниця талант-шоу «Голос країни» на телеканалі «1+1» (в складі команди Стаса П'єхи)


Джерело:https://uk.wikipedia.org/