Українська металлкор команда з Києва, яка довела, що в Україні існує якісна важка музика. Одні з найяскравіших представників вітчизняної метал сцени. Кожен виступ хлопців наповнений живим драйвом, позитивом і незабутньою енергетикою.

За 8 років існування група об'їздила всю Україну, змінювала звучання і музичну стилістику в пошуках ідеального саунду і випустила 2 повноформатних альбоми, 2 EP і 4 синглу, а також 5 відеокліпів. Пісні гурту можна почути на всеукраїнських і регіональних радіостанціях, а відео - в ротації на телеканалі A-ONE. Учасники українських фестивалів: Бандерштат, Завантаження, Захід, Respublica, Рок Булава, Рок Вибух, Файне Місто, Atlas Weekend. Виступали на одній сцені практично з усіма представниками української та російської рок-сцени, а також були офіційно запрошені на розігрів таких команд як Parkway Drive, Аѕкіпд Alexandria, Dead By April, Eskimo Callboy, Defiler, Dreamshade.

У 2014 році Morphine Suffering були названі кращою метал групою України, отримавши премію The Best Ukrainian Metal Act.

У 2015-му відзначили реліз нового альбому "Пам'ять пам'ятай Хто Ти Є" великим сольним концертом в столиці, і в наслідку відвідали 18 великих міст країни в рамках Великого Українського туру на підтримку альбому.

У 2016-й рік MORPHINE SUFFERING виступили з презентацією концертно-фестивального кліпу на пісню "Небо Пробачить", стали амбасадорами всеукраїнської акції "Зробимо Україну чистою разом 2016", а також випустили документальний фільм "тієї Ночі", який розповідає про підготовку до першого сольного концерту 2015, а також життя музикантів на сцені та поза нею. 17 квітня 2016 року у Києві відбувся другий сольний концерт групи, який зібрав близько тисячі шанувальників важкої музики.

ПРО ГРУПУ

Головною родзинкою в музиці MS завжди була щирість і відкритість лірики, драйвова музика, яка запалює тіла й серця слухачів.

В музиці хлопці поєднали жорсткі металеві рифи з самими поп-мотивами. У деяких піснях присутні і танцювальні ритми.

MS постійно експерементує зі стилями - dubstep, drum'n'bass та trance не обійшли пісні морфинов стороною, але так само можна зустріти і класичні інструменти, такі як фортепіано, скрипка і віолончель. Техніки вокалу, які використовуються в піснях найрізноманітніші, починаючи від низького гроул до тоненького фальцета.

ІСТОРІЯ

Вже 8 років як рок-слухач регулярно отримує потужну дозу Морфинов, хлопці вперше вийшли на сцену Open Air Metal Festival (Черкаси) у липні 2008, так і донині продовжують активну концертну життя. Група не обмежується тільки концертами та фестивалями, щорічною традицією у хлопців стало проводження фан зустрічей та автограф-сесій. На сьогоднішній день існує офіційне поняття MS family, яка налічує десятки тисяч людей, які живуть в Україні та за її межами. Адже всі ми - одна велика родина, незалежно від статі, віку, національності та інших моральних переконань, так кажуть хлопці з MS. Дійсно, зв'язок з фанами у музикантів колосальна, і після концертів, повністю вимотані і втомлені, вони в будь-якому стані виходять до своїх фанів, дякують їх і звичайно ж дарують порцію обнімашек і позитивних емоцій.
За 8 років у групі змінилося 12 учасників. Причини були абсолютно різні, але морфіни це потяг, який мчить і який не зупинити, ключовим для хлопців завжди було прагнення до самовдосконалення і вичавлювати максимум з кожної ситуації. Адже погодьтеся, на сьогоднішній музична група повинна робити набагато ольше ніж просто грати, пересічному слухачеві цього буде абсолютно недостатньо.....................У 2011 році Морфіни були гостями телешоу «Фабрика зірок 4» і в шоу-програмі на «Новому каналі».

ФІЛОСОФІЯ

Хлопці живуть пліч-о-пліч зі своєю публікою, переживають і проходять школу життя разом. У текстах основною ідеєю виступає заклик до справжнього життя, а не до повсекдневному існування, хлопці не тільки розповідають про проблеми буття, а ще й діляться як це все можна перемогти і подолати. Також хлопці є самостійним прикладом для наслідування, так як учасники ведуть здоровий та спортивний спосіб життя.


Склад групи

  • РИЛЬСЬКИЙ ВЛАДИСЛАВ - гітара
  • ШАТОХІН ОЛЕКСІЙ - барабани
  • ГЕРАСИМЕНКО АНДРІЙ - вокал
  • СОХРЯКОВ СЕРГІЙ - бас гітара

Джерело:http://morphinesuffering.com/