Гурт «Mozgi» – танцювально-музичний проект, кожен учасник якого є автономною супер-зіркою. Потап – геніальний продюсер і багатогранна творча особистість, яка об'єднує у собі хітмейкера, шоумена, сценариста і режисера кліпів. Позитив – соліст групи «Час і Скло», автор пісень, виконавець і об'єкт жадання представниць прекрасної статі. Дядя Вадя – один з найкращих вокалістів на території СНД, сольний виконавець і учасник багатьох музичних проектів. Учасники гурту «Mozgi» – мисливці за емоціями, брутальні чоловіки, серйозні, сильні і спортивні. Вони знають, як схопити за волосся і затягнути в печеру, при цьому завжди зберігають гідність і схиляються жіночій красі. Музика проекту «Mozgi» має насичену фольклорну забарвленність і яскраво виражену денс-домінацію. Учасники використовують новий підхід до звуку і називають жартома свій стиль електро-шаурма. У музиці «Mozgi» – суміш Заходу з його ритмом і потужними бітами, і Сходу, який проявляється в етнічному звучанні.

У всіх чоловіків є життя, яке стоїть далеко від прекрасної статі і об'єднує святі поняття: пиво, футбол, обговорення жінок і «Формули-1». Це абсолютно чоловічий клуб, і він реалізувався в проекті «Mozgi». Учасники групи зачіпають такі вічні теми, як взаємини підлог, матріархат і патріархат. Кожен сингл та кліп «Mozgi» це оцифрована історія з життя, розказана від імені справжніх чоловіків, які не здаються ні перед чим.

5 вересня 2014 року відбулася прем'єра дебютного кліпу на пісню «Аябо». Планується випуск версій пісень проекту «Mozgi» іноземними мовами, насамперед англійською та іспанською для західної аудиторії слухачів.