Наталія Семенівна Карпа (14 серпня 1981, Добромиль) — українська співачка. Заслужена артистка України.

На сцені відома більше як Наталка Карпа.

Походить з музичної родини. Її бабця займалася співом, батько — професійний музикант. Коли Наталі було п'ять років, батьки купили їй піаніно. Навчалась у музичній школі № 3.

Починає співати у народному хорі «Писанка», а через певний час стала солісткою зразкового вокально-інструментального ансамблю «Галицька перлина», під керівництвом діяча культури Лесі Салістри.

Закінчила школу з золотою медаллю. Має дві вищі освіти. Закінчила Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького (з червоним дипломом, відпрацювала півроку за фахом), Національний університет «Львівська Політехніка»(англійська філологія). Навчаючись у виші, Наталка стає вокалісткою медичного джазового колективу «Медікус», їздить по музичних фестивалях, конкурсах, здобуває три стипендії за активну участь у житті свого університету.
Наталка Карпа займається, серед іншого, благочинністю і не раз влаштовувала тур для дітей-сиріт інтернатами України.

Музична кар'єра

Наталя була учасницею багатьох всеукраїнських та міжнародних фестивалів, таких як: «Слов'янський базарчик», «Молода Галичина», «На хвилях Світязя», «Надія», «Мелодія», «Пісенні джерела Прикарпаття», «Тарас Бульба», «Шлягер року», «Наша пісня» тощо.

Пісні Наталки Карпи популярні і ротуються також у польських радіах. Найпопулярніша пісня — «Калина» (калина — не верба). У 2010 році відзняла відео "Від мене до тебе", яке присвятила пам'яті жертв Скнилівської трагедії на авіашоу у Львові (реж.О.Войцович, Н.Карпа, пісня "Від мене до тебе": слова - Оля Войцович, музика - Наталка Карпа).

У 2013 році розпочала світовий ЕТНО-ТУР з новою концертною програмою "З України з любов'ю" країнами з найбільшою українською діаспорою. Першими країнами, в яких побувала Наталка Карпа, стали Бразилія та Парагвай.

Кар'єра на телебаченні

Ведуча програми «Екстремальний вік-енд», що виходила на каналі «НТА». Ведуча програми "Відкрий себе" в ефірі ТРК "Люкс" Ведуча програми "Модний елемент" в ефірі ТРК "Люкс"

Карпа створила продюсерський центр «KARPARATION» разом із своїм продюсером Ярославом Степаником. «KARPARATION» займається продюсуванням таких проектів, як: дівочий гурт «GLAMOUR», група "Шоколадка" арт-балет «GLEDIS», співачка МІЯ і чемпіонка України з танцю живота Оленка Левицька.


Джерело: http://uk.wikipedia.org/