neangely180 Біографії — UA MUSIC | Енциклопедія української музики

НеАнгели - українська музична поп-група з російськомовним репертуаром, утворилася 16 липня 2006. Беззмінними солістками є Вікторія і Слава.

Проект НеАнгели був створений продюсером Юрієм Нікітіним. Його рішення було багато в чому пов'язано з поступовим спадом популярності групи «ВІА Гра», яка після постійних замін її учасниць, втратила свій колорит. В результаті на Україні знову виникла необхідність у створенні нового поп-колективу, виконуючого російськомовні пісні для більшої ротації. До складу групи входять дівчата Вікторія з Харкова та Слава з міста Одеса.

У грудні 2006 році група випустила свій дебютний альбом «Номер один», який розійшовся тиражем в 50 000 примірників і став «Золотим диском». У серпні 2008 року НеАнгели зняли кліп з переможницею «Євробачення 1998», всесвітньо відомою травесті-дівою на ім'я Dana International на пісню «I Need Your Love». У 2009 році вийшов сингл «Червона шапочка». У 2010 році - сингл «Відпусти».

Навесні 2013 року група брала участь в українському відборі на Євробачення з піснею «Courageous», яку для них написав Олександр Бард - учасник і засновник проектів Army of Lovers, Vacuum, Gravitonas, BWO (Bodies Without Organs). 31 травня 2013 відбувся перший сольний концерт групи в честь свого сьомого дня народження. У вересні 2013 року вийшов другий альбом групи «Роман», який з першого тижня зайняв лідируючі місця на iTunes

У 2014 році вийшли сингли «За клітинках» і «Знаєш», на яку також були зняті кліпи. 20 грудня 2014 вийшла пісня «Мости Над Днiпром», в записі якої крім НеАнгелів взяли участь відомі українські виконавці - Потап, Настя Каменських, Наталя Могилевська, гурт «Время и Стекло», Ірина Білик, Alyosha, Авіатор та інші. У лютому 2015 група вирушила в клубний концертний тур DANCE ROMANCE TOUR.

Учасниці гурту

Слава

Славу до зміни імені звали Ольга Кузнєцова (16 липня 1984, Одеса) брала участь у телевізійному конкурсі «Народний артист», потім разом з Андрієм Скоріним (1982, Вишгород), з яким вони вчилися в Київському національному університеті культури і мистецтв, брала участь в 2005 році в реаліті шоу «Острів Спокус». В юності займалася акробатикою. Співочий голос - меццо-сопрано.

27 червня 2012 Слава вийшла заміж за київського бізнесмена Євгена.
Однак, через рік, пара розійшлася. 16 липня 2014 Слава вийшла заміж за пластичного хірурга Едгара Камінського і взяла його прізвище. 12 грудня 2014 у пари народився син - Леонард Камінський.

Вікторія

Вікторію до зміни імені звали Катерина Смеюха(нар. 13 грудня в 1985 в місті Харкові), у неї контральто - низький жіночий голос.Брала участь у телепроекті «Шанс».


Джерело: https://ru.wikipedia.org/