Нумер 482 — український рок-гурт.

Історія гурту

Колектив був утворений в 1998 році в Одесі. Лідером і одним із засновників гурту є вокаліст Віталій Кириченко, який до цього грав у гурті «Містер Гольф». На початку 1999 року він був запрошений трьома музикантами гурту К. О. К.С на посаду вокаліста. Він придумав назву для колективу: «Зроблено в Україні. Якість підтверджена. Нумер 482 ». Цифрами 482 починається штрих-код українських товарів. Раніше, до 2012 року, цифри 482 були телефонним кодом рідного міста Одеса, тому назву підтримали всі музиканти.
У 2002 році гурт офіційно переїхав до Києва. У 2004 році записується і випускається дебютний альбом «Kawai». У 2006 році з гурту пішов ударник Ігор Гортопан. Його замінив Олег «Кузя» Кузьменко. У тому ж 2006 році гурт випускає другий альбом під назвою «Нумер 482». У 2008 році гурт стає представником України на Євро-2008 в Женеві (Швейцарія). «Нумер 482» є учасниками фестивалів: «Таврійські ігри», «Чайка», «Коблево», EuroFoot (Швейцарія), "Тарасова Гора", "Музика Гідності", "Із країни в Україну". Гурт має два дипломи «Книги Рекордів України». Російська преса охрестила «Нумер 482», як «український Red Hot Chili Peppers»
У 2011 році гурт припиняє свою діяльність, але влітку 2014 го - гурт знову з'являється в ефірах радіостнацій з новою піснею "Добрий ранок, Україно", яка через деякий час стає хітом і новою візитівкою гурту. З серпня по листопад 2014 го - "Нумер 482" беруть участь у волонтерському турі по Східній Україні в рамках фестивалю української культури "Із країни в Україну". У лютому 2015 го - "Нумер 482" презентують наступний новий сингл "Важлива", який буквально відразу потрапляє в гарячі ротації провідних радіостанцій України. Фронтмен гурту Віталій Кіриченко зробив заяву, що сингл "Важлива" є відправною точкою у створенні нового альбому гурту. У травні 2015 го гітарист Сергій Шевченко залишає групу і його місце займає молодий гітарист Володимир Бузаджи.

Склад

Віталій Кириченко - вокал
Володимир Бузаджі - гітара
Андрій Карлюга - бас-гітара
Ігор Мережаний - ударні

Колишні учасники

Ігор Гортопан - ударні
Володимир Непомящий
Сергій Шевченко


Джерело:https://uk.wikipedia.org/