Рок - гурт "ОДЕОН" wink winked smile fellow laughing - це дружня, креативна команда однодумців, котрі перебувають в постійному творчому пошуку. Музика і сам творчий пошук для нас - це шлях, тривалістю в ціле життя. В 2007-му році з ініціативи гітариста Сергія Паращука, ми розпочали свій творчий шлях з кавер-версій на "Арію", "Iron Maiden" та подібні колективи в жанрі "хеві-метал", і, як результат наших зусиль, в лютому 2010 року нами був записаний інструментальний демо-альбом "Крізь терни", котрий явив собою синтез кількох стилів важкого року, притаманний гуртам 80-х років: хеві/пауер/спід/треш/прог - метал.

В вересні 2009 року, з приходом в колектив Тараса Іщука гурт отримує нарешті вокаліста, котрого шукали майже три роки. Ведеться активна робота у жанрі важкого року, і вже незадового ми починаємо концертувати Західною Україною. В такому режимі колектив працює аж до осені 2011 року. Протягом цього часу в колективі генеруються також ліричні рокові ідеї і з`являється намір вийти за рамки "лише важкого року", просто працюючи у жанрі "рок-музика".

В вересні 2011 року ми записуємо дебютний трек "В пошуках мрії", де в студійних умовах вперше звучить вокал Тарас Іщука. В жовтні того ж року, з допомогою операторів Олега Воловича та Оксани Задорожної, гурт знімає свій перший відеокліп на цю композицію. Відео отримує схвальні відгуки інтернет-аудиторії, і незабаром потрапляє на місцеві телеканали, де в ротації знаходиться і дотепер.

В березні 2012 року виходить сингл "В пошуках мрії", до котрого увійшли 2 аудіотреки та відеокліп "В пошуках мрії". Пісні з синглу потрапляють в ефір місцевої радіостанції "УХ-радіо" та в ефіри кількох інтернет-радіостанцій.

В травні ми запустили офіційний сайт гурту, де, між іншим, ви можете скачати всі наші треки абсолютно безкоштово, без реєстрації та у високій якості. Зробити це можна, перейшовши в розділ "аудіо".

В вересні 2012 року, в Тернопільському Центрі Комунікацій творча група "ОДЕОН" презентує свій другий офіційний відеокліп на композицію "Самотність", котрий знімали в стінах Збаразького замку. Відео отримує значну кількість переглядів в інтернеті та знову ж потрапляє в телеефіри місцевих телеканалів.

З того часу і дотепер географія виступів та репертуар "ОДЕОНу" суттєво збільшились, гурт активно концертує Західною Україною та напрацьовує новий матеріал.

Життя не стоїть на місці, а разом з ним - і наш творчий пошук, тож наразі нас цікавить постіна жива лаба та запис повноцінного студійного альбому.

І якщо Ви тут, а наша творчість несе Вам лише позитивні емоції та гарний настрій, то залишайтесь з нами, ласкаво просимо до нашої музичної спільноти!!!


Джерело:http://odeon.te.ua/