PETRAsh

Anna PETRAsh (Анна Петраш) народилася в місті Полтава. Але у віці 3-х років переїхала разом з родиною до міста Київ. З самого дитинства Анна займалась в численних гуртках – відвідувала заняття з художньої гімнастики, сучасного танцю, вивчала акторську майстерність в різних театральних гуртках, займалась фігурним катання та верховою їздою. У віці 11 років Анна стала вокалісткою дитячого рок-гурту при експериментальній школі шоу-бізнесу.
Коли гурт розпався, Анна вже не уявляла свого життя без музики. Тому в жовтні 2016 року Анна випустила свій перший сингл «Доросла» і відео кліп на пісню. А вже за півтора місяці вийшов відео кліп на другу пісню співачки «Друзі».

В той самий час Анна Петраш написала свою першу авторську пісню під назвою «Open your heart», прем’єра якої відбулась на каналі YouTube співачки в травні 2017 року. Цю пісню Анна виконала під час національного відбіркового конкурсу «Українська перлина 2017», де посіла друге місце, а також на міжнародному конкурсі «Euro Pop Contest Berliner Perle 2017», де отримала нагороду 4-го ступеня, ставши єдиною учасницею від України в своїй віковій категорії.

Восени 2017 року Анна Петраш випустила свій новий сингл «Колібрі», який одразу потрапив до ротацій українських радіостанцій. А в лютому 2018 року відбулася прем’єра пісні «Запали», яка була відзначена в СМІ як одна з кращих українських пісень місяця. Згодом разом із JULIK (екс-клавішник проекту Дзідзьо) був створений ремікс на пісню «Запали», який на протязі 8 тижнів входив в топ-40 найротованіших україномовних пісень на радіостанціях країни.

Пісня «Запали» стала саундтреком масштабного благодійного проекту “Здійсни мрію”, заснованого 1+1 медіа. Також ці пісні були високо оцінені експертною радою проекту «Українська пісня 2018», яка включила Анну Петраш в 10-ку переможців конкурсу. Анна стала наймолодшою переможницею проекту за всі часи його існування.

Також Анна взяла участь в першій дитячій премії Bashka Kids Awards 2018, і стала переможницею від радіо станції POWER FM в категорії «Я співак», а також увійшла до складу 5 суперфіналістів в категорії «Мій вклад в дитячий шоу бізнес».

В травні 2018 року співачка випустила пісню до Дня Матері – «Грандіозні плани». А влітку 2018 року в Анни вийшло ще два відео кліпи: на пісню «Колібрі» і на нову пісню «Давай». Ці дві роботи потрапили також до ротацій на ТВ-каналах країни.

Крім музики, Анна Петраш встигла зробити свої перші спроби в якості акторки кіно і за останні 3 роки виконала 7 ролей в різних кінопроектах. В тому числі зіграла одну з ролей в повнометражному фільмі «Nelson» (спільного виробництва Ізраїль/Румунія) у відомого режисера Ludi Boeken.

Сьогодні Anna Petrash – юна співачка і відео блогер. Вже у жовтні 2018 року планується прем’єра нового синглу та відео-роботи під назвою “Пліткарка”, у зйомках якої приймуть участь відомі блогери та актори.