Потап і Настя - це явище в сучасному шоу-бізнесі. Поєднання продюсера, композитора, автора, режисера і шоу-мена Потапа і красуні, вокалістки Насті, вже само по собі було приречене на успіх. Але такої мегапопулярності, як завоював цей дует, не очікував ніхто, навіть самі учасники проекту.

Потап і Настя - це Штірліц і радистка Кет, Василь Іванович і Анка кулеметниця, це Кен і Барбі. Це народні герої та народні персонажі. Скандальні і епатажні, гламурні і колгоспні, але найголовніше супер-хітові і свіжі, вони знесли дах мільйонам слухачів і глядачів.

Потап і Настя - це най-най. Найбільш продавані, найбільш гастролюючі, найпопулярніші і т.д. За їхньою спиною супер регалії та премії: Гран-прі «П'ять Зірок», Пісня Року, Золотий Грамофон, Премія Муз-тв і багато інших. Їхні пісні - рекордсмени в продажах і поширенню мобільного контенту. Вони ставлять рекорди відвідування концертних майданчиків.

Потап і Настя - це Біле і Чорне, гаряче і холодне, Одиниця і Нуль, Інь і Янь, Плюс і Мінус.

Потап і Настя - такі ж, як Ви. Звичайні, прості і дуже компанійські. У цьому їх секрет. Вони залишили понти для інших груп. Їм просто дуже подобається, коли задоволені їх прихильники.

І ніякої біографії! Не любіть один одному мізки! Просто Любіть і вірте в Бога!

Потап і Настя


Джерело: http://potapinastya.com/