Іndie-pop формація Riya – це авторський проект 23-річної киянки, співачки та авторки пісень Валерії Наливайко, яка встигла показати себе на Національних відборах минулих років на Євробачення, Нову хвилю та Слов'янський базар. За плечима Валерії більш, ніж 10-річний вокальний досвід, участь у міжнародних фестивалях, шлях від фольку до сучасної музики, який вона поєднувала з навчанням і роботою журналіста.

Музичний проект стартував у 2014 році, коли Riya записала свою дебютну пісню «Дай руку мне». На наступну – «Хочу быть рядом» – співачка зняла відеокліп, котрий став одним із кращих love-story одного з музичних каналів Санкт-Петербурга.

У 2016 році RIYA заявила про себе на Хіт-конвеєрі, організованому телеканалом М2. Серед тисячі претендентів пісня "Паралелі" увійшла до 50-ки кращих українських пісень.

Зараз Riya активно розвивається в інді-музиці, експериментує зі стилями, відшуковує і поєднує нешаблонні елементи звучання, пише пісні українською, російською та англійською мовами, виступає зі своїм бендом. Її називають найромантичнішою співачкою – ліричні пісні запали в душі меломанам України і ближнього зарубіжжя.

Riya – яскравий представник нової генерації сучасної української музики.

азом з цим, Riya вирізняється з-поміж інших: її незвичайний тембр неможливо сплутати ні з чим, її тексти наповнені смислом та чуттєвістю, а музика – це поєднання тембральних модуляцій та експресії, атмосферності з вокалом, палітра якого багата барвами та емоціями. Кредо співачки: Riya – вільна від рамок та обмежень.