Shanti People – український музичний проект, що об’єднує в собі колорит як східної, так і західної культури, вокальні експерименти вокалістки Уми і нову креативну подачу Ведичної традиції в сучасній електронній музиці.

Shanti People відвідали з концертами Європу, Україну і Росію, брали участь в музичних фестивалях - Ozora, Summer Never Ends, Trimurti, FourЭ, ГогольFest, Країна Мрій, Ultra Vague, Путь к себе, Квамманга, Veda Life, Inne Brzmienia, Radhadesh Summer Holi Festival і багатьох інших.

За останній рік гурт встиг записати новий альбом «Urban Mantras», вже другий в дискографії проекту.

Мантри Shanti People ротуються на британському Amazing Radio та австралійському Ancient Vedic Radio.

Відмінною рисою виступів гурту є близька взаємодія з аудиторією, коли кожен стає частиною концерту.

Shanti People - Сміливе поєднання стародавніх Ведичних текстів та сучасних електронних ритмів.

Shanti People завжди роблять свої виступи унікальними, щоб зберегти екзотичну самобутність і спілкуватись з публікою на зрозумілій багатьом мові електронної музики.

Для створення нових треків учасники проекту надихаються подорожами до Індії, до витоків Ведичної музичної культури, в якій музика розуміється в першу чергу як святий звук і практикується як медитація на звук як на вищу реальність, що проявляється тут і зараз.

Ума, вокалістка проекту: «Мантри не тільки усувають тривоги та приносять умиротворення розуму та серцю, вони допомагають розуміти природу створення, тому для нас це, в першу чергу, практика самоусвідомлення.

А в своїй творчості ми намагаємось передавати їх через зрозумілу багатьом електронну музику. Ми дуже радіємо, що можемо поділитись цим скарбом з нашими слухачами.

Ефект від прослуховування буде не тільки естетичним».

Люди повинні співати та танцювати на концерті, а після нього – йти з відчуттям щастя та спокою на серці.

Саме для такої обопільної магії наш проект і існує.