Український фьюжн-фанк-реггі гурт, заснований лідером і вокалістом 5'NIZZA Андрієм SUN запорожцем.

Проект Sunsay був заснований в 2007 році.

Матеріалом для першої платівки з однойменною назвою, послужив третій невиданий альбом 5'nizza, помітно розширений в інструментальному плані. Запис проходив на пітерській студії «Добролет» під керівництвом саундпродюссера Tequilajazzz, Андрія Алякринського.

В ротацію музичних каналів вийшов кліп на пісню «У тебя есть все» і стало зрозуміло, що Sunsay – це не просто сайд проект Андрія, а нова важлива графа в музичній історії.

На сьогоднішній день, команда випустила вже шість альбомів. Останній «Вище голови» – у листопаді 2016 року. В їх створенні брали участь такі музиканти, як Юхим Чупахін, Ганна Чайковська, Аліна Орлова, Павло Довгаль, Іван Дорн, канадці Groove Hammer, бітбоксер Fame, і Джон Форте.

Музика Sunsay – це завжди філософські тексти під акомпанемент з міксу, де зустрічається реггі, джаз, фанк, фолк, хіп-хоп, електронні ритми. Жанри сплітаються і перемішуються, представляючи випадковим слухачам і досвідченим меломанам те, що називають world music.

Географія концертів Sunsay виходить далеко за межі країни, ці пісні збирають повні зали в Європі та Америці.

Пісні Sunsay курсують по топовим позиціях чартів, ніколи їх не покидаючи. В будь-якій точці планети їх хочеться слухати ще і ще.


Джерело:http://sunsaymusic.com/