Гурт SWEETLO заснований в 2008 році. Наша концепція – створювати сучасний рок, західний за формою та український за сутністю. 

Актуальний склад гурту:
Богдан Буткевич – вокал, гітара, тексти
Сергій Двірник – гітара
Олег Дорофєєв – бас
Валентин Богданов – барабани, перкусія

Гурт SWEETLO – переможець і учасник фестивалів «Фортеця», «Червона Рута», «Біле озеро», «БаРоко», «Славське Рок», «Бандерштат», «Гогольfest», «Вудсток», «Кубок Роут 66», «SlavStreamFest» та інших.

За свою 8-річну історію гурт випустив 2 повноформатні альбоми («#1» в 2010 р. та «Свобода» в 2014 р.), 2 сингли («Подаруй мені диво» та «Я-Романтика»), зняв кліп («Новий день») та 2 музичні відео («Я-Романтика», «Fall Time Sorrow»).

Гурт написав саундтреки до двох фільмів українського телережисера Сергія Долбілова: 2009 р. – «Пусть Так», 2009 р. – «Вірю Я: Історія однієї перемоги» (присвячений перемозі донецького «Шахтаря» в Кубку УЄФА–2009, прем'єра – телеканал «Інтер»).

В 2010–2011 р. – офіційний музичний партнер Ліги змішаних єдиноборств «М-1 Україна».

Організатор двох фестивалів (2011–2012 р.) «Joy Division Fest» пам'яті Яна Кертіса – вокаліста культової пост-панк групи.

 Учасник і організатор концерту проти руйнування історичної частини Києва на базі «Мистецької платформи» (2011 р.), учасник концерту «Культура проти» в рамках акції проти забудови Пейзажної Алеї у Києві (2012 р.), учасник першого за 25 років концерту пам'яті жертв Чорнобильської трагедії в місті Чорнобиль (2012 р.), учасник громадянської кампанії «Свободу Павличенкам» з піснею «Захищайся (волю  чесним)» (2013 р.)

Команда на постійній основі співпрацює з кількома благодійними організаціями та бере участь в соціальних проектах.


Джерело: http://www.sweetlo.com.ua/