Володимир Сергійович Ткаченко (22 червня 1983, Дніпропетровськ,) — український співак, диригент, композитор.

Закінчив ДМТ — Дніпропетровський монтажний технікум (спеціальність — архітектор) та Придніпровську державну академію будівництва та архітектури (спеціальність — інженер).

Творча біографія

Його співоча кар'єра почалася на студентському фестивалі, де під схвальні овації залу Володимир вперше відкрив у собі вокальний дар. Вирішивши перевірити свої сили на всеукраїнських та міжнародних конкурсах вокалістів, Володимир був відзначений дипломами, званнями та цінними призами.

2004 р. — лауреат Міжнародного конкурсу «Юність Дніпра»;

2005 р. — фіналіст проекту «Шанс — 4», учасник «ХIV-Таврійських ігор»;

2005 р. — для участі в ПК «Євробачення» записав пісню «Потрібна мені»;

2006 р. — учасник проекту «Ти Зірка» національного відбору на ПК «Євробачення 2006», фіналіст;

2007 р. — соліст «дуету " Барселона», срібний призер конкурсу Нова хвиля — 2007;

Оскільки «дует Барселона» створювався для участі в конкурсі «Нова Хвиля», то в кінці 2008 р. Володимир продовжив свою сольну творчість.

2007. — 2008 роках — учасник телепроекту «Кращі пісні року»;

Зі своєю новою піснею «Ненавиджу і кохаю» співак виступив на телезйомках проекту «Кращі пісні року»;

2009 р. Володимир Ткаченко почав роботу над своїм альбомом, і вже у вересні в ротацію вийшла його нова композиція «Тебе вибираю», що увійшла до ТОП-збірники багатьох радіостанцій;

З 2010 р Володимир Ткаченко бере активну участь а акції проти куріння, беручи участь у щорічному «Забігу під каштанами», а також в акціях «Провітри прокурені речі».

На початку 2010 р. Володимир Ткаченко став бренд-войсом «Радіо Алла»;

2010 р. — учасник національного відбору на ПК «Євробачення-2010»; для участі в ПК «Євробачення» написав пісню «Goodbye Sadness».

У вересні 2010 р. Володимир бере участь в телешоу X-Фактор (1 Сезон), і виходить у фінал; Фіналіст телешоу «Х-Фактор1»

В середині січня 2011 р. після гала-концерту шоу Х-фактор, Володимир отримав пропозицію взяти участь в українській версії відомого шоу телеканалу BBC «Strictly Come Dancing» — «Танці з зірками»;

З 26 лютого 2011 р. учасник телешоу «Танці з зірками» на СТБ, 28 травня 2011 р. співак Володимир Ткаченко стає бронзовим призером телешоу «Танці з зірками».

На сьгодняшній день, Володимир продавжує активно свю співочу діяльність, стрворюючи нові композиції та знімаючи нові кліпи.


Джерело:https://ru.wikipedia.org/