vidpovidtobe180x180 Біографії — UA MUSIC | Енциклопедія української музики

Відповідь to be

«На всі запитання завжди є відповідь» - це головний лозунг українського поп-рок гурту «Відповідь to be», який працює виключно з авторським матеріалом, до якого входять пісні українською та англійською мовами.

Гурт давно відомий любителям різноманітних фестивалів, де й здобув свою першу популярність. Колектив із задоволенням запрошують на телебачення та радіоефіри популярних радіостанцій. Пісні ротуються по радіо, а відео роботи можна побачити в ефірі українських телеканалів.

«Відповідь to be...» увійшли до Книги Рекордів Гіннеса, як учасники Телемарафону у захисті української музики, і допомогли встановити новий світовий рекорд.

Одна з пісень гурту входить до збірки найкращих пісень України, зміст якої допомагає людям зберегти віру в краще життя в складні для країни часи.

Команді «Відповідь to be…» , у своєму новому масштабному кліпі, вдалось об’єднати українців, які знаходяться в різних куточках нашої планети, заради однієї мети - показати світу, що ми єдині і підтримка ближче ніж здається.

Виступи колективу, незмінною умовою яких є живий звук, драйвові і позитивні, та в одно час душевні і емоційні. Енергетика колективу під час виступу передається публіці і не залишає байдужим жодного слухача.

Сьогодні колектив веде активну студійну і концертну діяльність, готуючись до нових виступів в Україні та поза її межами.


http://www.vidpovid.com.ua/