Наталія Олександрівна Валевська (10 червня 1981, Хмельницький, Україна), — українська співачка, володарка премії «Кришталевий мікрофон» у номінації «Народне визнання року», володарка «Золотої зірки» Алли Пугачової і Ордену Святого Станіслава.

Перші кроки

Народилася 10 червня 1981 року в місті Хмельницький. У 1996 року закінчила Хмельницьку музичну школу за класом вокалу. Закінчила Київський національний університет культури і мистецтв. У 1999 році вперше взяла участь у конкурсі молодих естрадних виконавців «Пісня над Бугом», де посіла перше місце. З 2000 по 2005 рік працювала ведучою на весіллях.

Освіта

Наталія закінчила з відзнакою Київський національний університет культури та мистецтв, факультет «Музичне мистецтво» в 2007 році.

Перемоги та нагороди

Наталія Валевська — Лауреат I премії міжнародного конкурсу «Сім культур», лауреат І премії Міжнародного конкурсу молодих виконавців «Мости дружби», лауреат II премії Міжнародного конкурсу естрадної пісні ім. Володимира Івасюка (2003 рік).
У 2004 році Валевська перемогла у конкурсі естрадної пісні серед молодих виконавців «Стань зіркою» і отримала «Гран-прі» престижного Міжнародного конкурсу «Ялта-2004» у рамках телефестивалю «Море друзів».
2005 рік подарував Наталії перемогу у телевізійному проекті «Шанс» і III премію Міжнародного пісенного фестивалю «Слов'янський базар» у Вітебську. У Великобританії Наталія отримує премію UBN AWARD 2004 у номінації «Відкриття року». Пізніше, запише дует з Народним артистом України, солістом «Метрополітен-опера» Володимиром Гришком.
Перший диск Наталії Валевської «Отпусти» вийшов у 2006 році, до нього увійшли композиції російською, українською, італійською і французькою мовами.
2007 рік приносить у життя Наталії казкові події — співачка представляє Україну як дебютантка на «Віденському балу», знімається у кіно «Самотній ангел» (Росія), випускає другий альбом «Без тебя» і отримує перемогу в музичному конкурсі «Ялта-Москва-Транзит»
2008 рік почався для співачки з участі в міжнародному фестивалі «Місячний кіт» Ллорет-дель-марі, Каталонія. Далі: Всеукраїнська премія «Жінка третього тисячоліття» у номінації «Перспектива III тисячоліття», запрошення Національного Олімпійського Комітету України підтримати збірну України на Олімпійських іграх в Пекіні, хіт «Две остановки» став переможцем у Національному музичному конкурсі України «Золоті пісні року».
У 2009 році Наталія Валевська отримала I премію на Міжнародному конкурсі «Алла шукає таланти». «Різдвяні зустрічі» по запрошенню Примадонни стали для Наталії визначною подією у творчому житті.
У 2010 відбувся спільний тур Наталії Валевської і Олександра Пєскова. Наталія Валевська — учасниця телевізійного проекту «Народна зірка-3», у дуеті з Тетяною Фтемовою займає почесне друге місце. Наприкінці 2010 року виходить третій альбом Валевської «Желанья сбудутся», пісні для якого обирала сама Алла Пугачова. Хіт «Палала» — лауреат премії «Пісня року — Україна» у 2010 році.
2011 рік — участь Наталії у проекті «Золотий Грамофон-Україна» і Міжнародному фестивалі «Crimea Music Fest». 9 серпня 2011 року Наталія Валевська стала володаркою премії «Кришталевий мікрофон» у номінації «Народне визнання року». Результат співпраці з російським композитором Віктором Дробишем дарує Україні і країнам СНД новий хіт на спільну пісню Наталії Валевської і Авраама Руссо «Цвет любви».

Особисте життя

Володимир Пригладь (нар. 1975 р.) — чоловік і за сумісництвом продюсер співачки.

Благодійність

Наталя Валевська з чоловіком та продюсером Володимиром Пригладем
Наталія Валевська — засновник і Президент власного Благодійного Фонду, діяльність якого направлена на надання допомоги тим, кому вона дійсно необхідна.
2006–2011 рр. — Всеукраїнськая благодійна акція «Серце до серця».
2009 р. — Благодійна програма «Великий Оркестр Святкової Допомоги»(м. Краків); Благодійний концерт «Не дай ВІЛу шанс»; Благодійний концерт «Зірки дарують надію»; «Світ дитячих мрій, світ талантів»;
2009–2011 рр. — Збір коштів, направлених на реалізацію благодійних проектів, пов'язаних із захистом і покращенням здоров'я дітей.
2010 р. — Акція у підтримку дітей-сиріт «Задоволення на льоду, заради допомоги дітям»; «Бал зіркових ялинок» (кошти направлені на потреби дітей із порушеннями слуху); Благодійний концерт «Допоможи — це просто»; Спеціальна благодійна акція «Здійсни дитячу мрію»;
2011 р. — Підтримка благодійної акції «Всесвітній День Донора»; Участь у благодійній акції «Серце до серця»; Участь у V благодійному фестивалі «Мама+Я» (м. Дніпропетровськ).
2008 р. - Наталія Валевськая була нагороджена Орденом Святого Станіслава за благодійну діяльність.
У 2011 році за наказом блаженного митрополита Володимира була нагороджена орденом великомучениці Варвари II ступеня.


Джерело:https://uk.wikipedia.org/