Харизматичний артист, головний романтик країни Віктор Павлік народився 31 грудня 1965 року у місті Теребовля, що в Тернопільській області. Співак вже з чотирьох рочків взяв у руки гітару. І, мабуть, одразу зрозумів, що посланий на цю землю для великої місії, співати, і дарувати людям радість)

Випускник кафедри естрадного співу Київського національного університету культури та мистецтв.
1983 року розпочав працювати художнім керівником ВІА «Еверест» Микулинецького районного будинку культури (Тернопільська область).

Навчався 2 роки у ПТУ № 18 у м. Комсомольськ, яке закінчив у 1984 році. Тут же народився і виріс його син Олександр.

У 1984-1986 рр. — служба в лавах Радянської армії, де В.Павліком був створений ВІА «Міраж-2». З успіхом пройшли виступи ансамблю перед солдатами та офіцерами у багатьох частинах, колектив був учасником та переможцем різноманітних конкурсів солдатської та комсомольської пісні. Останніх півроку служби Віктор був на посаді художнього керівника полку (офіцерська посада).

У вересні 1986 року, повернувшись з армії, вступив до Теребовлянського культурно-освітнього училища та одержав запрошення працювати у Тернопільській обласній філармонії.

1989 року закінчив Теребовлянське культурно-освітнє училище за класом диригент хорового колективу, вокаліст.

Упродовж 1992–1995 років виступав у Тернопільській обласній філармонії, в гурті «Анна Марія». У той період група стала переможцем багатьох конкурсів і фестивалів в Україні і закордоном.

1994 році — пісня «Ти подобаєшся мені» (Сергій Лазо) стала найкращим ліричним шлягером України, а «Анна Марія» — найкращим поп-гуртом України. 1993 року колектив нагороджено дипломом «За високу культуру виконання і відповідність міжнародним стандартам».

У 1997 році виходить перший сольний альбом «Шикидим». В цю ж пору з’являється нова пісня, шлягер, який і сьогодні співають мільйони українців «Ні обіцянок, ні пробачень». Прокинувся відомим за одну ніч, так каже про себе співак, завжди наголошуючи на тому, що бути артистом не означає бути зіркою. «Зірки на небі, а ми послані Богом на Землю, щоб лікувати душі, дарувати натхнення людям». У 2007 році виходить сингл «Город зеленого цвета», який стає популярним в Україні, Росії, Азербайджані, Грузії, Канаді. На пісню було створено понад сто реміксів. Сингл увійшов до альбому «Унесенные любовью».

У 2007 році артист був нагороджений золотим диском за альбом «Весілля в Карпатах».

Загалом на рахунку Віктора Павліка близька 30 альбомів.

За період творчої діяльності проведено понад 4000 сольних концертів в Україні, Канаді, США, Туреччині та багатьох інших країнах. У 2003 року відбувся найбільший концертний тур у 20 штатах США від Сан-Франциско до Бафало.

Нагороджений дипломом «За високу культуру виконання і відповідність міжнародним стандартам».

В 2011 році із великим успіхом пройшов концерт «Освідчення» на найпрестижнішій сцені національного палацу культури «Україна», присвячений 25-річчю творчої діяльності артиста.

В 2012 році виходить новий сингл «Приречений на любов», на який було відзнято відео роботу. Цей сингл дає назву звітному концерту «Приречений на любов», що відбувся у лютому 2014 року в Палаці Україна

У 2015 році співак випустив новий англомовний альбом «No promises no forgiveness». Презентація альбому відбулася у форматі акустичного live концерту на Бізнес радіо і викликала неабиякий резонанс серед слухачів.